Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
(Η κριτική είναι παλαιότερη,από Αύγ 17, 2013)




Έφτασα Φυλής....πάρκαρα.......και τρέχοντας βρέθηκα Διδύμου.....να δω την Εβελίνα (γνωστή από Αγκύρας)......
Mπαίνω στο Δ.20....βγαίνει η υπηρεσία με την κορασίδα.........πάω να φύγω....να δω τα 7αρια.... καπάκι επιστρέφω - πληρώνω και περνάω δωμάτιο.....Σπασίκλας
Μετά από λίγο έρχεται η Εβελίνα με ένα ποτήρι,ρομαντικό νερό (είχε πολύ ζέστη)......Εμμμμ


Πέφτει απάνω μου αρχίζει να γλύφει το πορνώδες στήθος...μου...Κατσικογάμης ....να γλύφει αρχίδια και να παίρνει γυμνό τσιμπούκι (αφού με ρώτησε και μου πέρασε μια το πέος με μαντηλάκι - αν και μόλις είχα κάνει ντους...Ντροπή

Καύλωσα εντελώς και της είπα να με καβαλήσει...πολύ ωραίο το θέαμα...ενώ μου έσκαγε τρελά γλωσσόφιλα....Γλώσσα

2η στάση ιεραποστολικό με συνέχεια στα φλωσσόφιλα............και το πέος να βαράει κόφτες..........Μεγάλο χαμόγελο

3η στάση πισωκολλητό......με δύναμη - της άρεσε,μάλλον - με αυτήν να τρίβει το μουνάκι της και να λέει κάτι περίεργα στην γλώσσα της....

Είχαν περάσει ήδη 15 λεπτά και άρχισα να νιώθω περίεργα (ήμουν κάπως διότι είχα φάει πακέτο με το AC το βράδυ ).....ότι περνάει η ώρα και τέτοια.....έτσι της είπα να μου τον παίξει.........συνέχισε να μου παίρνει τσιμπούκι....καπάκι γλωσσόφιλα........ώσπου μετά από 5 λεπτά τελείωσα...........Χαμόγελο

Να πω μπράβο στην υπηρεσία...που κέρασε νεράκι όταν μπήκα δωμάτιο με Εβελίνα και ενώ έκατσα 20 λεπτά μέσα δεν ενόχλησε καθόλου..........Σπασίκλας


Συμπέρασμα.........


Η Εβελίνα (23 ετών και όχι 30... ;) )...ήταν φοβερή και φυσικά θα την τιμήσω και πάλι..........
Σας βοήθησα πιστεύω......αλλά δεν ξέρω αν θα περάσετε και εσείς,τόσο καλά (πάντα υπάρχει το ρίσκο).......Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2013
Τυπε για ολους ισχυει αυτο...Αλλα μονο στις πρωτες συνεβρεσις....αν δεν δει φωτια μετα απο τα 3 ραντεβου το σταματαει και την κανει Λαμινορε Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1