Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την Ανίτα και την Αλεξάνδρα, επιχείρησα μια επίσκεψη και στους κάτω οίκους της οδού Διδύμου. Στο νο.20 η τσατσά μου σύστησε την Μίλα και χωρίς πολύ σκέψη αποφάσισα να περάσω για μια τρίτη, δύσκολη κατάθεση. Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή.

Το νο.20 είναι το τελευταίο από την σειρά μπουρδέλων της Διδύμου. Παλαιότερα δούλευε και το δίπλα αλλά έχει κλείσει ενώ το νο.27 λίγο πιο κάτω (ο πύργος του Φράκουλα) δουλεύει και δεν δουλεύει. Πρόκειται για ένα συμπαθητικό, ήσυχο μπουρδελάκι το οποίο συνήθως περνάει απαρατήρητο, αν και κατα καιρούς φέρνει ωραίες κοπέλες, ειδικά στην κατηγορία των m.i.l.f.

Η τωρινή τσατσά είναι η συμπαθέστατη μεγαλοκοπέλα με το κοντό μαύρο μαλλί και τα γυαλιά που δουλεύει και στα σπίτια στην Αγκύρας. Είναι μια από τις πιο "καλές" υπηρεσίες, δεδομένου ότι είναι πάντα ευγενική και γλυκομίλητη, δεν γκρινιάζει, δεν ειρωνεύεται και δεν ενοχλεί. Τουλάχιστον εμένα. Μπαίνοντας με χαιρέτησε ευγενικά και μου παρουσίασε την "προκλητικά όμορφη" Μίλα. Η Μίλα είναι μεγαλοκοπέλα, δηλαδή milf, μάλλον milfάρα καθότι είναι αρκετά όμορφη. Έχει ξανθό μαλλί, ωραίο, αδύνατο σώμα, μικρό βυζί και λυγερή κορμοστασιά. Βέβαια δεν ήταν μόνο αυτά που με έκαναν να περάσω. Περισσότερο μέτρησε το βλέμμα που μου έριξε, ένα βλέμμα γεμάτο υποσχέσεις για μια αξέχαστη εμπειρία.

Το δωμάτιο στο οποίο πέρασα ήταν ευρύχωρο και καθαρό. Λιτή επίπλωση με ένα κρεβάτι, κομοδίνο και τον νιπτήρα ενώ το φώς προερχόταν από ένα κόκκινο λαμπάκι νυκτός (αρνητικό για εμένα, προτιμώ το κανονικό φως με ρυθμιστή έντασης). Τέσπα η Μίλα δεν άργησε να έρθει. Ήταν ομιλητική και με ρώτησε αν έχω ξαναπεράσει μαζί της για να πάρει αρνητική απάντηση. Έπειτά όπως ήμουν ξαπλωμένος ανέβηκε πάνω μου και ξεκίνησε τα δικά της. Το πρόγραμμα των προκαταρκτικών περιλάμβανε κυρίως γλύψιμο εκ μέρους της. Μπορώ να πώ δε ότι εγώ δεν έκανα τίποτα εκτός από να της ζητήσω να βγάλει τα γοβάκια της για να ασχοληθώ με τα πατουσάκια της αλλά ούτε αυτό έκανα. Η Μίλα έγλυφε λες και ήμουν παγωτό γρανίτα λεμόνι. Και μάλιστα, προφανώς έχει βρεί το κόλπο, έγλυφε στην περιοχή κάτω από τα αρχίδια όπου είμαι ιδιαίτερα ευαίσθητος (όπως και πολλοί άντρες φαντάζομαι) ώστε να τουμπανιάσω άμεσα παρά τις δύο προηγούμενες εκσπερματώσεις μου. Μάλιστα έγλυφε με το πάσο της χωρίς να βιάζεται. Ακολούθησε πίπα με καπότα όπου ήταν λίγο άτεχνη σε σχέση με το ιδιαίτερα τεχνικό γλύψιμο, οπότε γρήγορα την σταμάτησα για να της ζητήσω να ανεβεί από πάνω μου.

Στο σέξ είναι ένα σκαλί πιο πάνω από το διεκπαιρεωτική, δηλαδή προσφέρει απλόχερα ικανοποίηση στον πελατη προσπαθόντας όμως να επιβάλει τους δικούς της ρυθμούς. Όταν ανέβηκε από πάνω έριξε το βάρος στην λεκάνη της με αποτέλεσμα να κινείται κυρίως αυτή με τον δικό τις ρυθμό, κάτι μάλλον αρνητικό καθότι δεν είναι και η πιο στενή της περιοχής. Γρήγορα της είπα να σταθεί στα πόδια και να "κάτσει" πάνω στον πούτσο μου ώστε να την γαμήσω όπως θέλω εγώ. Όταν έγινε αυτό προχωρήσαμε σε ιεραποστολική στάση όπου άνοιξε διάπλατα τα πόδια της για να μπουκάρω και να την καταγαμήσω. Μπορώ να πώ ότι έτσι μου άρεσε κάπως περισσότερο ενώ εκείνη έκανε την παρουσία της αισθητή με κάποια χαδάκια...Το τέλος δεν άργησε να έρθει και αφού ψάξαμε να βρούμε το βρακάκι της αποχώρησε ευγενικά από το δωμάτιο.

Εν κατακλείδι πρόκειται για μια καλή περίπτωση, που αποσβένει το 20άρικο, χωρίς όμως να προσφέρει κάτι παραπάνω. Όσοι θέλετε ένα καλό αρχιδογλύψιμο μην αμελίσετε να την επισκεφτείτε. Επίσης παρά τον τίτλο της κριτικής προστυχόλογα δεν ακούσαμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Μίλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2013
+1 φίλε Dawn από εμένα, γιατί ναι μεν δεν έχω πάρει την Μίλα ακόμα αλλά είναι στις μιλφο-προτεραιότητές μου αλλά ότι είπες για την συγκεκριμένη υπηρεσία ισχύει και με το παραπάνω! προσωπικά η καλύτερη που έχω συναντήσει ποτέ και επειδή έτυχε μία φορά να μιλήσουμε την εκτίμησα και ως άνθρωπο...! Ωραία και η κριτική σου!

Υ.Γ.: Εύχομαι να ήταν η πρώτη φορά που σε διέρρηξαν και η τελευταία!!!
10 Σεπτεμβρίου, 2013
είναι η δεύτερη αλλά θα βάλω ένα χαρτί στην είσοδο που θα προειδοποιεί τους επίδοξους διαρρήκτες ότι δεν έχω τίποτα αξίας μέσα. Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2