Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γυρίζοντας από διακοπές βλέπω ότι η κοπέλα είναι ακόμα ενεργή και χωρίς κριτικές. Ένιωσα λοιπόν υπέρτατο καθήκον να προειδοποιήσω τους συναγωνιστές για την πολύ κακή εμπειρία που είχα λίγο πριν αναχωρήσω για τα μπάνια του λαού.

Με το πρακτορείο έχω ξανασυνεργαστεί και με τη Cinzia έχω περάσει πολύ καλά. Βλέποντας λοιπόν τις φωτό και την προέλευση (Ουγγαρία) είπα να δοκιμάσω στα τυφλά (0 κριτικές εδώ).

Οι φωτο δεν διαψεύστηκαν. Η Άννα είναι ψηλή με μεγαλούτσικο φυσικό στήθος το οποίο είναι αρκετά μαλακό (όταν ξαπλώνει ανοίγει εντελώς στα πλάγια). Το δέρμα απαλό αλλά με πολλά στίγματα. Ο κώλος σφιχτός και καλοσχηματισμένος.

Τα καλά τελείωσαν εδώ. Αγγλικά ελαχιστότατα. Το βλέμμα σοβαρό και γεμάτο καχυποψία. Τα λεφτά ζητήθηκαν μπροστά.

Στη μάχη τα πράγματα πήγαν χάλια. Φιλί μέτριο με τη γλώσσα αδρανή. Πίπα χάλια, ρηχή, χωρίς σάλιο και καμία προσοχή στη γύρω περιοχή. Η όρεξη μου βέβαια μεγάλη, πάω να βάλω λίγο πίεση στη είσοδο, slow slow η μόνιμη επωδός. Ο πρώτος γύρος τελείωσε μάλλον λόγω της δικής μου κάβλας. Ντους και αρχίζουν τα δύσκολα. Όπως προείπα, αγγλικά ελαχιστότατα. Αμηχανία. Εκ μέρους της ακινησία και πλήρης παθητικότητα. Προσπάθεια από μέρους μου (συγκρατημένη αναπόφευκτα γιατί τα πράγματα πηγαίνανε στραβά) να ξαναρχίσουν λίγο να ανεβαίνουν οι τόνοι αλλά με όσα σας περιέγραψα παραπάνω αυτό δεν ήταν εφικτό συνεπώς ο 2ος γύρος έμεινε στα μέτρια προκαταρτικά. Λόγω ομορφιάς κρατάθηκε οριακά στην προτελευταία θέση των δικών μου εμπειριών.

Εν κατακλείδι, μακρία. Δεν το έχει. Με το γκόμενο της ας είναι όσο διστακτική και ανόρεχτη θέλει. Με εμένα που πληρώνω για να περάσω καλά αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη. Εννοείται ότι τα 4 3αρια θα ήταν 4 άσοι αν με άφηνε το σύστημα.

Ημερομηνία συνάντησης προσεγγιστική.

Keep f...ing

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού