Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο αριστερό ήταν ένα καυλάκι μαυρομάλικο καλλίγραμο η Ντενίσα.
Μαλλάκι μέχρι τους ώμους, κοντούλα, αλλά κορμί φαρμάκι.

Ήταν αρκετά διαχυτική στο σαλόνι, οπότε δεν με άφησε ασυγκίνητο.
Το 20-αρικο βγήκε εύκολα από το πορτοφόλι και μπήκα στο δωμάτιο που βλέπει το σαλόνι.

Μετά από λίγο ήρθε και η μικρή. Αφού έβγαλε τα εσώρουχα και αποκαλύφθηκαν 2 όμορφα μεγαλούτσικα (ελαφρώς πεσμένα) βυζάκια και ένα άτριχο μικρό νινάκι, ξάπλωσε από πάνω μου και άρχισε τα φιλάκια σε όλο το κορμί μου. Δεν μπορούσα να μην ανταποδώσω. Τέτοιο κορμάκι γλειφιτζούρι δεν μπορείς να του αντισταθείς.

όμως ο χρόνος πέρασε και μόλις η τσα2 έκρουσε συνθηματικά την πόρτα, η μικρά σαν ελατήριο σηκώθηκε από το κρεβάτι και έφυγε, παρ' όλες τις εκκλήσεις μου για το αντίθετο.


Όπως καταλαβαίνετε, οι τελικές εντυπώσεις τείνουν προς τις αρνητικές, μιας και παρόλο τα ζουζουνίσματα, τσαχπινιές στο δωμάτιο, παρόλο που έχει γαμώ τα σωματάκια, στο 10' λεπτο που η τσα2 χτύπησε την πόρτα, έφυγε τρέχοντας, αφήνοντάς με με την πούτσα στο χέρι.

Θα μπορούσε κάλλιστα, ή να περιορίσει τα προκαταρκτικά για να προλάβουμε, ή να περιμένει 2-3 λεπτά ακόμα μέχρι να τελειώσω.

Βγαίνοντας, έκραξα φυσικά την τσα2, που επέμενε ότι έκατσα πάνω από 20 λεπτά . . . . Μαλακία
Αν και η τσα2 δεν πολυφταίει, αν η μικρή δεν επιμένει να ικανοποιήσει τον πελάτη . . . . . .

Η κοπελίτσα είναι λουκούμι, παιχνιδιάρα και τσαχπίνα.
Όμως δεν καταλαβαίνει την εξίσωση: ανικανοποίητος πελάτης = χαμένοι πελάτες.
Τι να τις κάνω τις ζουζουνιές αν μένω άσφαιρος ? ? ?

Όποιος όμως δεν έχει θέμα χρόνου και είναι ο Λούκι Λούκ, τότε προτείνεται . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Ελεος !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1