Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελιά έχει ομορφύνει επικίνδυνα. Μετά από μια περίοδο αποχής, γύρισε αδυνατισμένη και πιο ερωτική από ποτέ.
Έχει ένα αμυγδαλωτό μάτι, που σε λιώνει. Έτσι κι αλλιώς θα περνούσα, αλλά το βλέμμα της στο σαλόνι, με μέθυσε και με μάγεψε.


Ήρθε στο δωμάτιο μετά από λίγο. Εδώ να πούμε ότι τα δωμάτια είναι αρκετά περιποιημένα, ευρύχωρα, με τσοντούλα.

Αφού έβγαλε τα περιττά, ξεκίνησε μια ευχάριστη περιποίηση σχεδόν όλου του σώματος με φιλάκια, χαδάκια, υπό τους ήχους καυλιάρικων αναστεναγμών. Ωραίο, λείο, καθαρό δερματάκι, νινάκι με μια φυσική φουντίτσα από πάνω, μαστάρια να λησμονείς τα βρεφικά σου χρόνια. . . .. Λόγω μεγέθους & ανάλογης ευαισθησίας, ήμουν αρκετά προσεκτικός & τρυφερός μαζί τους.

Υπήρχε από την πλευρά της μια διάθεση να έχει τον έλεγχο, αλλά με τον τρόπο μου, επέβαλα τελικά τον ρυθμό μου. Τα ψεύτικα μακρυά νύχια της, ξέρει να τα χρησιμοποιεί επαρκώς, προσπαθώντας να μην πονέσει, αλλά και ούτε να αφήσει κάποιο σημάδι στον πελάτη. Πίπα με ρουφήγματα, κάνοντας τον γνώριμο ήχο του ανοίγματος φελού, χτηπήματα στην γλώσσα, γουστάρει να κοιτιέται στον καθρέπτη κατά το στοματικό (ελπίζω για να φτιάχνεται και όχι γιατί έχει κάτι η φάτσα μου . . . )

Ήταν μια ευχάριστη συνουσία, που θα επαναληφθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού