Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488404
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απροσδόκητες υποχρεώσεις, οι οποίες απαιτούσαν επιτακτικά διευθέτηση με ανάγκασαν να επιστρέψω στο κλεινόν άστυ εν μέσω θέρους.Από την μητρόπολη του Αυγούστου:το Αιγαίο,βρἐθηκα στην undisputed πρωτεύουσα..
Το πρωί,η άδεια και βαριά τσιμεντούπολη, γκρίζαρε και σκοτείνιασε την φωτεινή σχεδόν χρυσή ψυχοσύνθεση μου..Οι δουλειές τελείωσαν η μέρα,ἐδωσε την σκυτάλη στο βράδυ.Οι ζεστές αθηναικές αυγουστιάτικες νυχτές,στέκουν αμείλικτες,ανυπόφορες και καταθλιπτικές στους πολλούς, κοινούς και άμαθους,τουναντίον ασκούν μια σφοδρή και ακατάληπτη γοητεία στους μύστες και στους ρέκτες..Η θερμή και κενή Αθήνα,λειτουργεί υπνωτιστικά,πορνικά,ηδονιστικά..σαν να έφυγαν οι γελοίοι,ανίδεοι ιδιοκτήτες,κλειδώνοντας ήσυχοι πίσω τους το σπιτικό τους,ενώ οι υπομονετικοί,διαρρήκτες ποντικοί,ευρισκόμενοι ήδη μέσα στο σπίτι ετοιμάζονται για πλιάτσικο στο πλούσιο κελάρι.Έτσι λοιπόν σαν βρωμερό λούμπεν τρωκτικό,σαν σκατιάρης αρουραίος του υπονόμου σε μέγεθος καλοταισμένης γάτας,με την πουτάνα-νύχτα να ασκεί όλη την γοητεία της απάνω στο λιγδωμένο μου τρίχωμα,βγήκα για πορνο-σεργιάνι..
Η πορνό-όσφρηση μου έπιασε ¨λαβράκι¨...παρατσούκλι Τζούλια εκ Ρουμανίας.μελαχρινό θηλυ,1.70, άνευ κοθόρνους,αδύνατο θήλυ (62-65 κιλά),με ευμεγεθείς τεχνητούς μαστούς (#4) baywatch style..Μου χαμογέλασε,αφήνοντας να φανεί μια σειρά από κατάλευκα δόντια..i was sold..την νοίκιασα για 30 λεπτά έναντι 70 ευρώ.
Στο πορνό-δώμα μπήκε 10 λεπτά μετά από μένα,ήταν χαλαρή και προσηνής,σαν να ήταν η γυναίκα μου,η φίλη μου,η γκόμενα μου.Εἰχε μια ανεπιτήδευτη χαλαρότητα,σπάνια στα εκδιδόμενα θήλεα:
διημείφθη ο εξής πορνό-διάλογος:
-Θα μπώ για ένα ντουζάκι,δεν σε πειράζει (χαμόγελο colgate)
-Δεν έχει στεγνή πετσέτα,μόλις έκανα μπάνιο
(χαμογελο colgate,δις)
-Δεν πειράζει θα σκουπιστώ με την δική σου ,εσύ κοίτα με δεν θα αργήσω..Εχεις ξαναέρθει εδώ (κάνοντας μπάνιο σαν να με ξέρει καιρό,σαν να γαμιόμαστε χρόνια)
-Όχι (έχω στὐση και τον παίζω κανονικότατα)
την ώρα που γύρισε την πλάτη της για να τοποθετήσει το τηλέφωνο του μπάνιου στην θέση του,αποκαλύπτοντας,παράλληλα τα δύο καλοσχηματισμένα καπούλια της,έχυσα στο σεντόνι και στο πάτωμα.
Η όλη κατάσταση μου είχε δημιουργήσει τέτοια πορνική έξαψη ,που η στύση μου παρέμεινε ανέπαφη,ατσάλινη..Ήξερα πως το μυαλό μου δημιουργεί περισσότερα από όσα συμβαίνουν,αλλά δεν με πείραζε καθόλου,εξάλλου χωρίς φαντασία είμεθα κενά ερμάρια.
Ήρθε αργά,νωχελικά στο κρεβάτι,ξάπλωσε απέναντι μου και άνοιξε τα πόδια της,με το πάλλευκο χαμόγελο στην θέση του και ένα ζευγάρι καλοπλυμένα και φρεσκοξυρισμένα μουνόχειλα να με κοιτούν επίμονα, με ρώτησε παιχνιδιάρικα τι θέλω..της απάντησα,άμεσα βυθίζοντας την σκατόφατσα μου στο ευωδιαστό μουνάκι της..Ένας πειναλέος βρωμο-πόντικας,λιμασμένος,σεληνιασμένος κατασπάραζα ένα κεφάλι παρμεζάνα Grana Padano..παραδομένος στο πάθος του..
Πρέπει να της έγλυφα το μουνί και και την κωλοτρυπίδα για 15 λεπτά,μου φανηκαν 15 δευτερόλεπτα..Σταμάτησα,μόνο γιατί ένιωθα τις πουτσόφλεβες μου ότι θα σπάσουν,καιρό είχα να νιώσω τέτοια καύλα,αισθανόμουν σαν μειράκιο,που φαντασιώνεται οτι γαμάει τα πάντα (θείες,ξαδέλφες,αδελφές,τουρίστριες),μετά από πολλά χρόνια είχα αυτόν τον εφηβικό πόνο στο καυλί,τον πόνο της φαλλικής υπεραιμίας, κοινώς μου είχε ατσαλώθει η ψωλή.Η Τζούλια έπιασε το μωβ καυλί μου,το φίλησε και άρχισε ενα αργό,θεραπευτικό,αγαπησιάρικο,συντροφικό και βαθύ τσιμπούκι,τον έλειχε ,τον φίλαγε, τον δάγκωνε, τον ρούφαγε σαν να ήταν ο δικός της,ιδιόκτητος πούτσος -Ήταν ο δικός της,πούτσος.Με παρότρυνε να μπώ μέσα της,μπήκα για περίπου 2 λεπτά,παρά κάτι..

-Χύνω!αγκομάχησα...και ο χρόνος σταμάτησε
..τραβήχτηκε γρήγορα,μου αφαίρεσε την καπότα και κλείδωσε το μπλαβί,πρησμένο πουτσοκέφαλο μου στην στοματική της κοιλότητα,η γλώσσα της μου χάιδεψε χαλινό και ουρήθρα,τα μάτια της καρφωμένα πάνω μου,ανέμεναν.
Έχυσα,βίαια,επιθετικά,πανηγυρικά..ένιωθα το καυλί μου σαν τρόμπα να προσπαθεί να εκβάλλει ένα σπερμάτινο Γάγγη ,δεν είδα τιποτα όμως.
Τα μάτια της χαμογελούσαν,ακόμα,σηκώθηκε (ικανοποιημένη?) και πήγε στο νεροχύτη,θα ορκιζόμουν οτι λίγο χύσι το κατάπιε,επίτηδες,ἐτσι επειδή το ήθελε..
Επέστρεψε στο κρεβάτι,μου χάιδεψε την πλάτη για περίπου 7´
Σηκώθηκε,με φίλησε και έφυγε
-Πάω να σου φέρω καινούργια πετσέτα..
-Δεν πειράζει (η πόρτα έκλεινε)
έκανα ντουζ και σκουπίστηκα με τη ίδια βρεγμένη πετσέτα,την πετσέτα μας.Όταν επέστρεψε στο δωμάτιο με την καθαρή,σφραγισμένη πετσέτα, έγω την ζαλισμένος μυρίζα την δική μας...κατάλαβε,γέλασε και έφυγε..

total elapsed time:33 λεπτά! αλλά αλήθεια ποιός μετρά...

Στο δρόμο προς τον υπόνομο παραπατώντας από τη μετασυνουσιακή μαστούρα σκεφτηκα πως ο κόσμος είναι πολύ λογικά πλασμένος...Άνδρες καλοί καγαθοί θυσιάζουν τα πάντα,κάνουν πόλεμο,χάνουν περιουσίεςς,διαλύουν σπίτια,πεθαίνουν,χάνουν και χάνονται -Όλα και Πάντα για το Θήλυ.-
Όχι κύριοι!,δεν θυσιαζόμεθα για όλα αυτά.Θυσιαζόμαστε για αυτές τις εξαιρετικά σπάνιες,τις πολύτιμες,τις λιγοστές φορές Άκρατης Ηδονής,στις οποιες σβήνουμε-χανόμαστε και αναγεννιόμαστε οι ίδιοι ή καλύτεροι
Γιαυτές θυσιαζόμαστε..time and again

Υγιαίνετε άπαντες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
28
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Για να καταλάβω Χμμμ;:
Στα 70 ευρω, στο Τριγγετα 3, τελειωσες 2 φορες, η μια στο στομα της κοπελας, ελευθερα !!!

Sorry, αλλα δεν μας τα λες καλά...........
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η πρωτη φορα δε μετρησε, ηταν self serviceΜαλακία
Παιζει παντως ο συναγωνιστης να ειχε απλως σεληνιαστει και "παραπατώντας από τη συνουσιακή μαστούρα" να μην πηγε καν στο στουντιο. Στο σπιτι του διαδραματιστηκε ολο το σκηνικο. Ξυπνησε ιδρωμενος και ειπε ας γραψω και μια "κριτικη"....
"Εξάλλου χωρίς φαντασία είμεθα κενά ερμάρια" Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλημέρα σας,
η πρώτη εκσπερμάτωση ήρθε σχεδόν αβίαστα,χωρίς να έχουμε επαφή,εγώ τον χαζοέπαιζα και κατά λάθος ,έχυσα, βλέποντας το θήλυ να πλένεται.Το εκδιδόμενο θήλυ δεν το κατάλαβε,αν και πιστεύω και να το καταλάβαινε,υπό τις συνθήκες που συνέβη (χωρίς να ἐχει πλησιάσει καν στην πορνική κλίνη) δεν θα έλεγε τίποτα.
Με τα 70 ευρώ,νοίκιασα τη Τζούλια για 30 λεπτά, το πρόγραμμα περιελάμβανε μασάζ,ελεύθερο στοματικό,69 και ισπανική.Εμείς αναλωθήκαμε σε ελεύθερο στοματικό και 69 ,με μια τυπική και κυρίως ολιγόλεπτή,
(2´περίπου), διείσδυση..Τώρα ότι καθώς θα έχυνα αυτή θα τον έπαιρνε στο στόμα...με ξεπερνά και μένα...είναι άξιο λόγου ,αλλά πιστεύω και χημείας μεταξύ του γράφοντος και της κορασἰδας.
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Θα συμφωνήσω με τον Ινδιάνο, μιας και το cim δεν είναι καν στις υπηρεσίες των κοριτσιών της αλυσίδας..Εδώ καλά καλά δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό...Χμμμ;Χμμμ;
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπέρα,
ασχέτως με το λογοτεχνικό ύφος των γραφομένων μου..θα ήθελα να πιστέψετε πως δεν έχω καμία πρόθεση να παραπλανήσω τους έτερους συναγωνιστές, οδηγώντας τους σε λανθασμένα συμπεράσματα.
Ειλικρινώς και εμφατικά σας λέγω πως η Τζούλια εκ Ρουμανίας (τελευταίες φωτό στο site Τριγγέτα 3) προέβη σε cim.
Επαναλαμβάνω πως η εκσπερμάτιση για το θήλυ επήλθε άπαξ (πιστεύω σφόδρα πως δεν αντελήφθη,ευρισκόμενη εντός του λουτήρα την πρώτη εκσπερματιση μου ,η οποία οφειλόταν σε Μαλακία)

Εν τιμή
Πανδαμάτωρ
03 Σεπτεμβρίου, 2013
Το χρονόμετρο σου έχει τζόγο .Στα τριάντα λεπτά χάνει τα τρία.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6