Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα σε ολους,

Χθες το πρωι στισ 6 εκανα μια πρωινη τσαρκα πιο πολυ να δω τι παιζει γιατι απεχω εδω και μηνες απο το σπορ. Γυρισα τα παντα που ηταν ανοιχτα και ετυχε και αφησα αυτο το μπουρδελο τελευταιο. Βγαινει η κοπελα, μεσα στην χαρα ολο ναζι φυγανε οι αλλοι 2 και μου τριβοταν. Με καυλωσε να πω την αληθεια και ο πουτανιαρικος αλγοριθμος (εμφανιση κουραση σωμα διαθεση) με εφτιαξε. Περασα, περιμενα 15 λεπτα και ο μαλεας ο τσατσος δε μου ειπε οτι θα περιμενω τοσο πολυ, γι αυτο και η βαθμολογια. Μπαινει μεσα (ομορφο προστυχο προσωπακι, απο Αλβανια μου ειπε και την εκοψα καπου 25-27. Τσαχπινα και παιχνιδιαρα). ανεβαινει απο πανω και μου τριβεται, μυριζε ομορφα και ειχε πολυ απαλη επιδερμιδα. Μου εκανε μια πιπα με λιγακι δοντι μπορω να πω αλλα δε με χαλασε καθως προσπαθθησε παρα πολυ. Μετα ανεβηκε απο πανω και ουσιαστικα με γαμησε δεν τη γαμησα και αυτο μου αρεσε πολυ. Σαν λυσαρα χτυπιοτανε και δεν νομιζω να αντεξα πανω απο 3 λεπτα για να μην πω ψεμματα. Ειπαμε 2 κουβεντες και εφυγε. Γλυκια παρουσια, λιγο παχουλη, ομορφα κατανομημενο το παχος και εμενα μου αρεσε. Ισως ξαναπερασω αν και θελω κατι καινουριο αλλα δε κλαιω τα 15 ευρω γιατι ειχε ορεξη και εειξε να το ευχαριστηθηκε (ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ ΦΥΣΙΚΑ, αλλα το θεατρο ηταν στον τελειο βαθμο).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
79
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού