Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η λιζα είναι μια ξανθια μπαμπατσικη κοπελα από ουκρανια με γεροδεμενες σφριγηλες ποδαρες και ένα εντυπωσιακο ντεκολτε με το στηθος ν αναβλυζει από το σεξι μαυρο κορμακι που φοραει
Επι της ουσιας όμως όταν ξεγυμνωθει,το κορμι της εχει ατελειες,είναι λιγο πιο στρουμπουλη απ ότι υπολογιζεις,και το προσωπο ισως όχι τοσο γλυκο οσο περιμενες.
Όταν εχεις παρακολουθησει όμως μια τσοντα,δωρο ενός φιλου,το μεσημερι,όταν η ξανθια κοντουλα υπηρεσια σε διπλαρωνει τοσο ωραια και πειστικα,και μπραβο της,και όταν και η ιδια η κοπελα σου κανει καποια σκερτσα στο σαλονι,τοτε δε χρειαζεται να σκεφτεις με το πανω κεφαλι,και δεν χρειαζεται κιολας
Εν ολιγοις περασα πολύ καλα...αφου μαρκαρα προηγουμενως προσεκτικα το σωμα της,και συνειδητοποιησα ότι πιθανον να εχω οπτικο θεμα με το κορμι ,εκανα αυτό που συνηθως δεν κανουμε στα σπιτακια συμφωνα με το προγραμμα
Μπαινοντας η λιζα στο δωματιο ξεκινησα ορθιος με χαμουρεματα,φιλια στο λαιμο,χαδια και κυριως γλυψιμο στις βυζαρες της.Οπως ημουν ορθιος,η κοπελα ειδα ότι ανταποκρινεται,και όπως ηταν ορθια,αφου γονατισα,ασχοληθηκα μανιωδως με το στηθος της
Στα χαμουρεματα τετοιου ειδους αφιερωσα πολύ χρονο γιατι μ επαιρνε,η κοπελα φανηκε να γουσταρει,και αφου μου φορεσε προφυλακτικο,κατ ευθειαν στον τοιχο για πισωκολλητο στα ορθια.Η θεα δεν ηταν καθολου κακη,οι βυζαρες όπως τις επιανα από πισω ωραιες στην αισθηση και την αφη,η λιζα ανταποκρινοτανε,η επιδερμιδα της ωραια
Αρκετα λεπτα σ αυτή τη σταση,μες τη καβλα,και οι αναστεναγμοι της κοπελας παρομοιοι κατά ένα περιεργο τροπο,ιδιοι με της τσοντας..η λιζα φαινοταν να είναι όπως αναστεναζε και όπως μου μιλουσε ,κυριως αναστεναζε όμως,περισσοτερο για αμερικανιδα πορνοσταρ παρα για ουκρανεζα όπως μου ειπε στη συνεχεια
Αφου τη χορτασα εκει,ιεραποστολικα στο κρεβατι,για λιγα λεπτα,με ζεστη συμμετοχη,είναι η αληθεια,και επιστροφη παλι στον τοιχο ορθια,οπου και τελειωσα αρκετα ως πολύ ικανοποιημενος από αυτή τη συνεδρια
Όπως μου ειπε, μαλλον μεθαυριο επιστρεφει στη πατριδα της,μια διαφορετικη αλλα πολύ καλη συνετρεση σημερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίζα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού