Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταρχάς χαιρετώ, μολις γράφτηκα στο σίτε αν και διαβαζω κριτικες λιγο καιρο Γλώσσα , το άθλημα οσο αφορά σε τσάρκες είμαι νέος οπότε ελπίζω να βοηθήσει η κριτικη,

Που λέτε 3.50 το βραδυ , κάβλες μετα απο καιρο στο χωριο και μακρια απο την κοπελα μου οποτε λεω και δεν παω?
Τελικά βρίσκομαι στο Φυλής 80, έψαχνα για DUO ( να δοκιμάσω Ντροπή ) αλλά δεν έβρισκα ,
τελος παντων μπαινω μου λεει η υπηρεσια εχουμε μια την μαιρη, ερχεται η μαιρη , κανει μια στροφη , γεια σου μωρο μου λεει, βυζι καλο σφιχτο , κωλος απαιχτος! το λενε και αλλοι απο κατω Γλώσσα
Πληρωνω το 20αρη μπαινω ,το δωματιο απο τα λιγα που εχω δει μου φανηκε ενταξει, βρωμικο παντως δεν ητανε!
Μετα απο 3 λεπτακια που περιμενα μπαινει το μαναρι Έρωτας
Γδύνομαι , με ρωταει το ονομα μου και ξαπλωνουμε , παντα εχω λιγο τρακ στις βολτες οποτε ουτε εγω ειχα ορεξη για κουβεντα, αλλα και αυτη μουγκα !
Μια δυο μου την παιζει και μου φοραει την καποτα με αντε 30% στηση ( δεν βοηθαγε και το τρακ Γλώσσα ) μια πιπα λιγοτερο απο λεπτο μετρια.
Της λεω εσενα πως σου αρεσει ? Μου λεει ας κανουμε ιεραποστιλικο, και ξεκιναμε, φιλακια μια στο τοσο εγω στον λαιμο , νταπα ντουπα, ωραια αίσθηση , αυτη κατι μικροβογκητα Εμμμμ
μετα απο λιγη ωρα της λεω παμε στα 4, γυρναει προθυμα και εκει την αρχιζω στα δυνατα, χορτασα αυτον τον υπεροχο και σφυχτο κωλο Έρωτας
Τελειωσα με την ατακα, εγω παντως τελειωσα Γερο-μύστης , καθησε μερικα δευτερολεπτα στημενη στα 4 γυρναει μου ριχνει ενα πεταχτο φιλι και την κανει, ετσι ξερα, εγω πεταξα ενα χαρηκα.
ετοιμαζομαι σηκωνομαι και φευγω...Αύτα...

Συνοπτικα, προκαταρκτικα δεν είχαμε , ουτε φιλια ουτε τιποτα, την πιπα 30 δευτερολεπτα χωρις στηση δεν την μετραω καν . Για ξεπετα την ειδα να παει να παρει και τα λευτα των αλλων απεξω, ομορφο
κορίτσι αλλα προσωπικα μονο για ενα στα γρηγορα να ξεμπουκωσεις
Ελπιζω να βοηθησα παιδια !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
5
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού