Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198303
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Η νυχτα ειχε προχωρησει αρκετα οταν αποφασισαμε να επισκεφτουμε για πολλοστη φορα το X-BAR. Αφου εισηλθαμε και καθησαμε αναπαυτικα, αμεσως ολα τα βλεμματα των κορασιδων στραφηκαν προς εμας. Συνηθως το X-BAR αναπαριστα εναν τοπο των ονειρων -μικρων ή μεγαλων- που καποτε ολοι επεθυμησαν να βρεθουν, κι επειδη δεν τα καταφεραν να ταξιδευσουν στο ονειρο της επιθυμιας τους, επιθυμουν να το καλεσουν εδω, σε τουτο το BAR. Και η επιθυμια δεν ειναι παρα μια επικληση, ενα καλεσμα, μια προσκληση να ερθει εδω, να εμφανισει σε αυτον τον τοπο, για να κατοικησουμε μεσα σε αυτο που παντοτε κατοικουσε μεσα σε εμας.
Καθως επινα το ποτο μου για λιγο το ενδιαφερον μου ξεφυγε απο τις κορασιδες και στραφηκε στους γυρο διακοσμημενους πινακες ζωγραφικης που ειναι αναρτημενοι ολογυρα στο X-BAR. Κοσμοι ολοκληροι μεσα στις ζωγραφιες. Συγγραφεις που χαθηκαν μεσα στα βιβλια τους, ποιητες που εκαψαν τα ποιηματα τους, ζωγραφοι που χαλασαν τους πινακες τους, μουσικοι που κανεις δεν ακουει τις μελοδιες τους, εξερευνητες που κανεις δεν τους πιστεψε οταν επεστρεψαν, ηρωες και πλασματα της πιο αγριας φαντασιας...
Καθως ονοιροπολουσα στο περιεργο σκοταδι του X-BAR ερχεται κοντα μου ενα μουτρακι πολυ νεανικο, και παιχνιδιαρικο. Αμεσως διεκρινα πως ηταν η Μάγια καθως ειχα παρατηρησει τις sexy φωτογραφιες της στην παραλια πιο παλια. Σωματακι μικρο αδυνατο αλλα ντυμενο πολυ προκλητικα και sexy, και μια φωνη τοσο ψιλη και ελαφρως κομικη που θυμιζε μικρο στρουμφακι. Η Μάγια μου κινησε το ενδιαφερον και αφου ειχα πει και καμποσα ποτα αποφασισα να την παρω εις τα ανωθεν δωματια των συνουσιων.
Αφου βρεθηκαμε εις το δωματιο της αμαρτιας η μικρη Μάγια πετα απο πανω της το sexy φορεμα της και αποκαλυπτεται ενα πολυ μικρο αλλα θεϊκο σωματακι, με μικρες μεν, αλλα πολυ τελειες αναλογιες. Τοτε η Μάγια μεταμορφωνεται σε μικρο διαβολακι και αρχιζει εναν εξαιρετο πεοθηλασμο. Εξαιρετος πεοθηλασμος που γεννουσε ηδονη και μεγαλειο. Η Μάγια συνουσιαζοταν σε ολες τις στασεις ανελλιπως και ηταν τρυφερη, ελαφρος προστυχη, και αρκετα ερεθιστικη, με μικρες συσπασεις των ακρων της και του κορμιου της. Στο τελειωμα ενιωσα μια αναστατωση που δημιουργει ο ερεθισμος των ηδωνικων εβεστιτων σημειων της.
Μετα το περας της αρκετα καλης και εξαιρετης συνουσιας με την Μάγια, μετεβηκα ξανα εις το X-BAR δια την συνεχεια των ποτων μετα συντροφιας εξαιρετων συναγωνιστων που ορισμενοι απο αυτους αρχισαν να ποθουν την μικρουλα Μάγια!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2013
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2013
Ο καβαφης εισαι ;
28 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχαχα ωραίος ο Athens13!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2