Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 37 10
Ξενοδοχεία 65508
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Χώρος (γενικά)
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωτη μου κριτικη για χοτελ
Πιο πολυ λοιπον βαζω αυτη την κριτικη οχι για το ξενοδοχειο που οι περισσοτεροι το ξερουμε λιγο πολυ...
Μικρα δωματια κλιματισμοσ οτι ναναι κουρτινεσ στισ ντουζιερεσ δεν το συζηταμε σαπουνι για τα χερια αδεια κτλ
Εχω κλεισει ραντεβου λοιπον με γνωστη στουσ περισοτερουσ εταιρα και καθωσ ειχα καθυστερηση κανα 10λεπτο με παιρνει το γραφειο και με ρωταει αν τελικα μου θα παω η οχι.
τουσ λεω λοιπον οτι εχω κανει κρατηση δωματιου και οτι εχω ενημερωσει την ρεσεπσιονιστ σχετικα (καθοτι με γνωριζουν χρονια)παπαρια καμμια σημασια δεν ειχε ουτε αυτο και ειπαν στην κοπελα αλλα και σε μενα προσωπικα!!!
Απαγορευεται να περιμενει στο σαλονι η κοπελα και οτι πρεπει να βγει εξω αμεσωσΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Αλλα μετα κλαιγονται οτι εχει πεσει η δουλεια ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Μιλαμε για απυθμενη βλακεια και ερασιτεχνισμο...
Και γαλατασ να εισαι πρεπει να ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΣ τον καθε πελατη ποσο μαλλον ξενοδοχειο ημιδιαμονησ τη στιγμη που δεν μπορει να συναγωνιστει ουτε στο ελαχιστο τα αλλα που εινα κοντα τουΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕΓερο-μύστης
Iso14
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.915
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2013
Οι φώτος από τα δωμάτια φίλε μου είναι πραγματικές, γιατί αν είναι οι αληθινές δείχνουν αξιοπρεπέστατα.
Ευχαριστώ.
Ι
Ιεραπόστολος
06 Ιουλίου, 2013
οπωσ θα παρατηρησεσ και στην κριτικη μου εστιασα πιο πολυ για να μην πω εξολοκληρου στη τελειωσ αντιεπαγγελματικη οσο και ηλιθια συμπεριφορα σε πελατη τουσ αλλα και σε κοπελα που κανει τα ραντεβου τησ εκει!!!
οσο για τα δωματια σιγουρα οι σουιτεσ ειναι καλυετρεσ απο τα φθηνοτερα δωματια οσο για τα υπολοιπα οπωσ ακριβωσ τα γρα φω.
06 Ιουλίου, 2013
εκτος απο "σ" υπαρχει και το "ς" στο πληκτρολογιο. Λύπη
07 Ιουλίου, 2013
Φίλε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το έχω επισκεφτεί και εγώ και ποτέ δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο. Μάλιστα υπάρχει περίπτωση που η κοπέλα περίμενε στο σαλονάκι και δεν υπήρξε το παραμικρό πρόβλημα. Επίσης δεν ξέρω σε ποιο δωμάτιο πήγες αλλά εγώ θυμάμαι ότι οι ντουζιέρες είναι από αυτές που κλείνουν με πόρτα κανονικά. Και η κοπέλα στη ρεσεψιόν εξυπηρετικότατη και συμπαθέστατη.
07 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο τα δυο προτιμητεα ξενοδοχεια για μενα Αθηνα και Γλυφαδα. Οσοες φορες πηγα η ρεσεψιον ηταν διακριτικη, ευγενεστατη, και το ξενοδοχειο εχει παρα πολυ καλα διακοσμημενα δωματια. Ποτε δεν ειχα προβλημα αν η κοπελα περιμενε στο σαλονακι, και μαλιστα μια φορα με πηραν τηλεφωνο στο δωματιο να μου πουν οτι η κοπελα ειχε φθασει και αν ηθελα να την στειλουν επανω. Αυτο το ξενοδοχειο ειναι το καλυτερο στην Γλυφαδα απο τα αλλα δυο ημιδιαμονης και απο πλευρας διακριτικοτητας αλλα και απο πλευρας δωματιων.
07 Ιουλίου, 2013
Η δική μου εμπειρία:
26/3/2013, room=13,
Επιπλοδιάκοσμηση ολιγον τύπου προφαση -Διακόσμηση με το δικό της στυλ κλασικό-μοντέρνα =κιτς - Ολίγον φθαρμένη!
Η ντουζιέρα χύμα (χωρίς κουρτίνα/πόρτα) αν και ήταν πανεύκολο να μπει έστω και μια κουρτίνα, Σαπούνια ελάχιστα σε ποσότητα!
Μπαλκόνι-επιπλα τα χάλια του, οι μπαλκονόπορτες+παντζουρια δεν έκλειναν/κλείδωναν
Ακριβό για 23 ευρώ! Των 20 ευρώ δωμάτιο μη διαθέσιμο!! εκείνη την ώρα μού είπαν.

Αναλυτικά:
http://www.bourdela.com/hotel/athens/the-crystal-blue/
07 Ιουλίου, 2013
Απαγορευεται να περιμενεις εδω πρεπει να βγεισ εξω αμεσως !!
Αυτο ακριβως της ειπε στις 05/07/2013 η ρεσεπσιονιστ γυρω στις 10 το βραδυ
Στη σουιτα 44 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ουτε υγρο σαπουνι για τα χερια και μασ εφεραν δυο μικρα σαπουνακια!!!!
Το air condition εβγαζε μια περιεργη μυρωδια και μετα απο λιγο το κλεισαμε.
Οταν λεμε ρημαδι του κερατα εννοουμε ρημαδι του κερατα
Αυτα...
07 Μαρτίου, 2015
Επειδή δεν υπάρχει άλλο ημιδιαμονής ξενοδοχείο σε ακτίνα 500 μ. απ'αυτό, έχουν καβαλήσει το καλάμι και κάνουν ότι γουστάρουν.Λύπη
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8