Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10
Γραφεία CG 28403
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Έχω χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο πρακτορείο κατ'επανάληψη και με έχει αφήσει σε γενικές γραμμές ικανοποιημένο για τους ακόλουθους λόγους:
- Εύκολη και γρήγορη επικοινωνία όλες τις ώρες της ημέρας. Δεν θυμάμαι να μην έχουν σηκώσει το τηλέφωνο.
- Ευγενέστατες και εξυπηρετικές τηλεφωνήτριες. Ήταν πάντα συγκεκριμένες με τις διαθεσιμότητες των "κοριτσιών" και αναλυτικές ως προς τις παρεχόμενες υπηρεσίες και τον τιμοκατάλογο.
- Το πρακτορείο είναι αρκετά διακριτικό (για τα μετρα και τα σταθμά μου πάντοτε). Θέτω ως παράδειγμα το γεγονός πως δεν μου ζητούν το όνομα που αναγράφεται στο κουδούνι όταν έχω κλείσει ραντεβού σε προσωπικό χώρο, απλώς με κάλεσαν όταν η κοπέλα είχε φτάσει!
- Είναι αρκετά ακριβής ως προς την τήρηση του ραντεβού. Τα κορίτσια έρχονται στην ώρα τους και εξαντλούν την διάρκεια του ραντεβού.
- Το site του πρακτορείου είναι πάντα ενημερωμένο και αρκετά κατανοητό. Οι υπηρεσίες και ο τιμοκατάλογος της κάθε κοπέλας είναι αναλυτικός. Σε ότι αφορά τις φωτογραφίες στις παρουσιάσεις των κοριτσιών θα πρέπει να πούμε ότι είναι αρκετά καλλιτεχνικές, χωρίς να μπορούν να χαρακτητιστούν παραπλανητικές ή ανακριβείς!

Να γαμάτε καλά
@draxan04
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
902
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού