Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325937
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την πρωην Αντριαννα και νυν Μιχαελα δεν την ειχα δοκιμασει ποτε πριν τις Βιλλες, αλλα ειχα διαβασει ασχημα πραγματα. Εκτοτε την εχω παρει 3 φορες. Καθε φορα ειναι και καλυτερη απο την προηγουμενη, χωρις να σημαινει οτι και η 1η δεν ηταν καλη. Προχθες το βραδυ λοιπον μιας και κυριο κριτηριο αναζητησης ειναι η εμφανιση (απο τις ενεργες κοπελες θεωρω καλες μονο αυτη, την Σαρα απο Βιλες και την Μιρελα αλλα δε παω βαρδαρη και 1 φορα μονο την πετυχα στο studio), πηγα καρφωτος εκει.

Εσκασε στο σαλονι με ισιο μαλλι, και μου θυμισε εντονα Cameron Diaz. Μπηκα στο μεσσαιο με την καθρευτη, την περιμενα και μολις ηρθε την τσακωσα στο ορθιο με αρκετα προκαταρτικα μπροστα στον καθρεφτη και κατευθειαν καρφωμα απο πισω στο ορθιο. Ειχε πολυ καλη συμμετοχη και η μαυρισμενη κωλαρα της ειναι γαματη. Μετα την εβαλα να βαλει ενα ποδι στο κρεβατι και την πηδηξα στο ορθιο φατσα με φατσα. Πιασαμε ρυθμο και σε καποια φαση τη σηκωσα στα χερια στον αερα πραγμα που μαλλον της αρεσε. Μετα την ξαπλωσα και την πηδηξα ιεραποστολικα για κανα 7-8 λεπτο με γλυψιματα σε λαιμους, δαγκωνιες κτλ κτλ. Αφου τελειωσα εμεινα μεσα κανενα λεπτο και οταν τραβηχτηκα μου λεει γιατι βγηκες; Χωρις να λεω μαλακιες, παιζει και να ειχε τελειωσει. Μετα απο αυτο πηγε στο ντουζ και πληθηκε και εγω καυαριζομουν μιλωντας. Αφου τελειωσε εκανε παιχνιδια στη ντουζιερα, και της ξαναορμηξα λιγο, χωρις να πει το παραμικρο. Λεει παμε για 2ο γυρο! Λεω αν κερνας φυγαμε!

Anyway, η ολη συναντηση με το απλο των 40 ηταν σιγουρα ενα 20λεπτο. Δε ξερω αν τα κανει με οσους θελει να τα κανει, αλλα εγω εχω αριστες εντυπωσεις. Μετα την παρεξηγηση με την Καντυ που την εκοψα, αυτη την αντικαθιστα επαξια. Δε ξερω πως μπορει απο αυτα που γραφανε καποια παλια να αλλαξε τοσο πολυ, αλλα πλεον δε βλεπω καμια σχεση με εκεινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.611
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2013
Ωραίος φίλε, φαίνεται ότι έχετε χημεία και πηδιέστε καλά. Με την Κάντυ τι παρεξήγηση παίχτηκε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1