Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ρωσσικό μοντελοειδές κορμί με ύψος 1,70+ το οποίο χρειάζεται λίγο γυμναστική για να δείξει ακόμα καλύτερο.Μακριά πόδια,μικρή μέση,ωραίο κώλο που δεν τον προσφέρει,όμορφο πρόσωπο,και με ρώγα που όταν ερεθιστεί κάθεσαι και την χαζεύεις.Περιττό να πω ότι το γλείψιμο που έχω ρίξει στις ρώγες της δεν το έχω ρίξει ούτε σε 10 πουτάνες μαζί.Για εμένα που δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα μοντελέ κορμιά η πρώτη εντύπωση όπως μου εμφανίστηκε με τακούνια και κολλητό φόρεμα ήταν εντυπωσιακή.Γενικά η αίσθηση της Ρωσσιδάρας...
Με ξεκινάει με ένα body to body με το ένα της χέρι να βρίσκεται στα @@,να καταλαβαίνει ότι γουστάρω και να συνεχίζει σε λαιμό,να περνάει την γλώσσα της στο αυτί μου,να χαμηλώνει και να αρχίζει αργό γλείψιμο στα @@ ενώ παράλληλα να μου τον παίζει σε αργό ρυθμό,να αρχίζει να μου τον παίζει πιο γρήγορα και σε ανύποπτο χρόνο να τον βάζει στο στόμα της.Η πίπα της δεν είναι και απο τα καλύτερά της,το προσπάθησε όμως για βάθος αλλά η εναλλαγή που έκανε κορμός-@@ @@-κορμός για εμένα ήταν φούλ καύλα.
Την περνάω απο κάτω και αρχίζω δαχτυλοσκόπηση...αρχίζει να υγραίνεται αρκετά ενώ οι ρώγες της απο την καύλα να βγάζουν μάτι.Μπαίνω μέσα της και αρχίζω να ανεβάζω.Όσο ανέβαζα τόσο να ανεβάζει και αυτή συμμετοχή και φωνή,με αποκορύφωμα να νιώθω τα νύχια της σε πλάτη και κώλο και ξέρω ότι αν την αφήσω να το συνεχίσει θα μου αφήσει σημάδια και της το κόβω.Την βάζω απο πάνω και μου αρχίζει ένα γαμήσι σε υψηλό στροφάρισμα μέσα στην ένταση...να το γυρίζει σε reverse,να χαμηλώνει το κορμί της σε οριζόντια θέση με το κρεβάτι και όπως ανέβαζε στροφές να ανεβάζει και το κορμί της προς εμένα.Αλλαγή στα 4 σε δυνατούς ρυθμούς και έτσι όπως έχω γίνει γάματα απο τον ιδρώτα,βγαίνοντας απο μέσα της να της σκάω δυο δυνατές σφαλιάρες στα κωλομέρια...και να βγάζει κραυγή πόνου. Ντροπή ΝτροπήΤην αφήνω να πάρω ανάσα και να σκουπίσω τον ιδρώτα.Επιστρέφοντας την βρίσκω να με περιμένει έχοντας το κορμί της ξαπλωμένο στο πλάι,με το ένα της πόδι να σχηματίζει γάμμα και τουρλώνοντας τον κώλο της...Μεγάλη οπτική καύλα.
Ξεκινάω και εγώ λοιπόν να χαιδεύω την κωλοτρυπίδα ενώ παράλληλα να νιώθω τα υγρά της στο χέρι μου και να μου ζητάει να μπω μέσα της.Όσο να δίνω ρυθμό τόσο να ανεβάζει φωνή και με το παράθυρο ανοιχτό η τύπισσα πρέπει να ακούστηκε σε όλο το ξενοδοχείο.Όσο πιο δυνατά φώναζε τόσο πιο πολύ να με τσιτώνει,οι ιδρώτες να έχουν αρχίσει να πέφτουν παντού και το τελείωμα να έρχεται σε στιγμή απόλυτης έντασης,σφίγγοντας τον κώλο της και τα πόδια μου να τρέμουν απο καύλα.
Γνωρίζω ότι πολλοί έχουν τελείως αντίθετη γνώμη για την συμμετοχή της,μάλλον γιατί απο τα πολλά ραντεβού που είχε καθημερινά είχε πεθάνει στο γαμήσι και την κούραση και εκεί εκτός απο την ίδια έχει ευθύνη και το γραφείο που δεν κράτησαν μια ισορροπία,αλλά όταν ρέει το χρήμα και για τους δυο δυστυχώς δεν τα υπολογίζουν.Εγώ πάντως αυτά βίωσα,αυτά έγραψα και όταν έρθει πάλι θα την ξανασυναντήσω.Επικοινωνία και συμπεριφορά καλή,τα λεφτά μπροστά και CIF CIM δεν τα προσφέρει πάντα.

Δεν την έχω συναντήσει μια φορά και έχω πάρει σχεδόν τα ίδια. Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού