Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όχι αδιάφορη

Καλησπέρα καλησπέρα καταρχήν ξαναγράφω την κριτική μου για την εν λόγο κύρια μια και η πρώτη δεν ανέβηκε ποτέ χωρίς να καταλάβω το λόγο.
Τζένη λοιπόν
Την Τζένη την έχω πάρει 2 φόρες την κοπέλα και ο λόγος είναι την απίστευτη πίπα που παίρνει και τα πολλή ωραία βυζιά τις .
Η δεύτερη συνάντηση έγινε κάπου Μάρτιο του 2013 και με απόσταση από την πρώτη πριν 5 μήνες .
Η διαφορά μεταξύ αυτών τον μηνών αποτέλεσμα έχει ότι η κοπέλα αν και πιτσιρίκα έχει πάρει κιλακία παραπάνω μιας και ίδια το λέει και το έχει καταλάβει αλλά από ότι είπε θα μπει σε δίαιτα.
Μιας και δεν το έχω με περιγραφές θα σας τα πω συνοπτικά και [πάντα σε σχέση με το γούστο μου .

Ηλικία 22-24
Σώμα όπως δείχνουν οι Φώτο αλλά με λίγο παραπανίσια κιλά από τα ατού τις οι βύζανες που είναι τύμπανο .
Φάτσα όχι αδιάφορη αλλά πάντα με το μακιγιάζ τις και περιποιημένη και καθαρή
Διάθεση φιλική ευχάριστη με χαμόγελο
Συμμετοχή δεν παίρνει πρωτοβουλίες αλλά κάνει απίστευτο τσιμπούκι τον πιάνει λες και είναι το παιχνίδι τις από μικρό παιδί .δέχεται καθοδήγηση και δεν αγκομαχεί .
Φιλία όχι με γλωσσά

Συνοπτικά η Τζένη είναι πιτσιρίκα όχι αδιάφορη και εννοώ ότι θα περάσετε καλά αλλά όχι σουπερ μιας και θέλει καθοδήγηση αφήστε την στην πίπα και χαλαρώστε .


Τώρα αν θα την ξαναέπαιρνα όχι γιατί οκ πέρασε από τον κατάλογο μου όποτε μέχρι 2 είναι καλά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
12 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2013
Ε οχι και 100 ευρω για την χοντρη,την σαπιοκοιλια.Με 20 ευρω γαμας πολυ καλυτερες απο δαυτην!!!!
10 Ιουνίου, 2013
Αυτα ειναι γουστα και νομιζω η κριτικη ειναι για το προγραμμα και αν ειναι αληθινες οι φωτογραφιες.
10 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα φιλε μου !Δεν γουσταρουν ολοι τις αδυνατες!Αλλιως θα πηγαιναμε ολοι με την ιδια γυναικαΜεγάλο χαμόγελο
10 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα θα συμφωνήσω ότι αυτά είναι γούστα .
Και όπως είπε ο φίλος ποιο πάνω θα πηγαίναμε όλοι με τις ίδιες γυναίκες .
Έχω φίλο που γουστάρει τις κοκαλιάρες τι να κάνω εγώ γούστα φίλοι μου.
Και όπως είπα ποιο πάνω είναι προτιμώμενη για τις βίζαρες και τη πίπα τις .
Εγώ πέρασα καλά .
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4