Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823761
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Τζόη την είχα στα υπόψην μου από τότε που δούλευε στο Βριλησσού 55. Οι περιγραφές των συναγωνιστών και οι πολύ καλές κριτικές που τη συνόδευαν μου είχαν κινήσει το ενδιαφέρον καθώς έμοιαζε να είναι ακριβώς το στυλ της γυναίκας που μου αρέσει. Όταν όμως πήγα να τη δω πριν κάνα χρόνο απογοητεύτηκα μιας και μου παρουσιάστηκε μια κοντούλα, ασπρουλιάρα πιτσιρίκα με κοντό κόκκινο μαλλί και χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες, πολύ μακριά από αυτό που είχα φανταστεί. Έκτοτε δεν έτυχε να ξανασυναντηθούν οι δρόμοι μας, μέχρι πριν λίγο καιρό οπότε και εντάχθηκε στο δυναμικό του 104.
Όταν την ξαναείδα λοιπόν στο σαλόνι του μαγαζιού εξεπλάγην ευχάριστα. Μπροστά μου εμφανίστηκε μια μαυρισμένη χυμώδης κούκλα, με μακριά μαύρα μαλλιά και κάμποσα πρόσθετα (και άκρως ελκυστικά) κιλά σε σχέση με την προηγούμενη συνάντηση μας. Αν σε αυτά προσθέσουμε το πονηρό της χαμόγελο και την εν γένει αισθησιακή αύρα που αποπνέει τότε η απόφαση να τη γνωρίσω καλύτερα δεν ήταν δύσκολο να παρθεί.

Η συνεύρεση μας ξεκίνησε με άγριες διαθέσεις από την πλευρά της Τζόη, όμως γρήγορα της έδωσα να καταλάβει πως δεν είναι αυτό το στυλ μου, κι'έτσι προσαρμόστηκε ανάλογα. Ας γνωρίζουν λοιπόν οι συναγωνιστές ότι η κορασίδα ανταποκρίνεται εξίσου καλά τόσο σε gfe, όσο και σε pse καταστάσεις.
Ξεκινήσαμε με ένα σεβαστής διάρκειας χαμούρεμα όπου πρωταγωνιστικό ρόλο έπαιξε η απίστευτη κωλάρα της, σωστός πειρασμός και το ξέρει και η ίδια. Να σημειώσω εδώ ότι το δέρμα της είναι εξαιρετικό, δεν μπορείς να ξεκολλήσεις τα χέρια σου από πάνω της.
Συνεχίσαμε με ένα υψηλής ποιότητας στοματικό, το οποίο συνοδεύτηκε από ένα καταπληκτικό γλείψιμο στα μπαλάκια, επίσης για αρκετή ώρα.

Στο κυρίως πιάτο είχαμε τρεις στάσεις (cowgirl, reverse cowgirl και πισωκολλητό) με την τελευταία να είναι all the money. Η πίσω θέα της Ρουμάνας κούκλας είναι καταπληκτική, ενώ και η συμμετοχή της σε αυτή την, θεωρητικά ξεκούραστη για τις κοπέλες, στάση είναι ίσως η πιο ενεργή που έχω συναντήσει. Τα μπατσακια επιβάλλονται μιας και δείχνει να τα απολαμβάνει η ίδια ακόμη περισσότερο κι'από αυτόν που τα δίνει.
Αξίζει να αναφέρω επίσης ότι μετά το πέρας της σεμνής τελετής η ίδια η κοπέλα έβγαλε το προφυλακτικό και καθάρισε με μωρομάντηλα τα επίμαχα σημεία μου.

Συνολικά μπορώ να πω ανεπιφύλακτα πως η εμπειρία μου με τη Τζόη ήταν μια από τις καλύτερες, όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά και γενικότερα. Πρόκειται για μια κοπέλα που συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες σε υψηλό βαθμό, και επιβεβαίωσε απόλυτα την καλή φήμη που τη συνόδευε τόσα χρόνια.
Ήδη άλλωστε σχεδιάζω την επόμενη συνάντηση μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζόη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2013
Ερωτες Πίξι ??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1