Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Ρενάτα την είχα δει πριν μερικές εβδομάδες σε βόλτα και την είχα στα υπόψιν. Μιας και την πέτυχα ξανά σκέφτηκα να περάσω καθώς το μπουρδελοένστικτό μου έλεγε ότι δε θα φάω πατάτα. Σχετικά ψηλή (θα κοντεύει το 1,70), αρκετά λεπτή, με μακρυά μαύρα μαλλιά. Κατά δήλωσή της 22 χρονών από τη Ρουμανία. Το δέρμα της είναι όντως νεανικό και το πρόσωπό της έχει μια δροσιά κρυμμένη κάτω από μια ελαφρώς σκυθρωπή κατά διαστήματα έκφραση. Πέρασα με το απλό των 30 € (40 γλύψιμο, 50 γυμνό, παραπάνω δε θυμάμαι).
Τα βυζιά της με το σουτιέν φαίνονται πολύ στητά, όταν όμως το βγάλει έχουν μια μικρή χαλάρωση και μεγάλες ρώγες (έχει προηγηθεί εγκυμοσύνη; Χμμμ; ). Χωρίς βιασύνη, άρχισε να με χαϊδεύει σε όλο μου το σώμα με τα βυζιά της. Σύντομα επήλθε ανόρθωσις οπότε πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα, ενώ είχα θέα στον καθρέπτη το ωραίο της κωλαράκι όπως ήταν σκυμμένη πάνω στον πούτσο μου. Απαλή και με καλό τέμπο, μια ελαφρά, σχεδόν ανεπαίσθητη χρήση δοντιού η οποία όμως δε με χάλασε, αντιθέτως μπορώ να πω ήταν κάπως ερεθιστική, και παιχνίδι με τη γλώσσα. Δεν έκανε deepthroat ούτε έγλυψε αρχίδια. Συνέχεια με ιεραποστολικό, δεν έβγαζε κραυγές και απέφυγε με τρόπο κάποια φιλιά που πήγα να της δώσω (όχι στο στόμα φυσικά). Έτσι, το γυρίσαμε σε πισωκολλητό για να απολαύσω με τα χέρια μου το σφιχτό της κωλαράκι και τα βυζάκια της που γέμιζαν τις χούφτες μου. Το τέλος δόθηκε μπρούμητα, ξαπλωτό πισωκολλητό, το οποίο η ίδια πρότεινε και μάλιστα στο τέλος είπε ότι της άρεσε Γλώσσα Αυτή η στάση, αν και πολύ απολαυστική, με φοβίζει λίγο γιατί λόγω της μεγάλης τριβής υπάρχει αυξημένη πιθανότητα να σπάσει το προφυλακτικό, αλλά το ωραίο της κωλαράκι και η απολαυστική θέα στο καθρέπτη έκαμψαν τις αντιστάσεις μου Γλώσσα Λίγο social time στο τέλος, μου φάνηκε καλή και γλυκιά κοπελίτσα, ίσως με λίγη περισσότερη οικειότητα να γίνει πιο χαλαρή γιατί στην αρχή ήταν κάπως σφιγμένη.
Συμπερασματικά, δεν πιάνει καμιά πολύ μεγάλη απόδοση αλλά μπορώ να πω ότι είναι μια αρκετά καλή και τίμια επιλογή στο απλό πρόγραμμα, και λόγω εμφάνισης (τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα) αξίζει τουλάχιστον μία κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2013
Καλη κριτικη αλλα πολυ ''τυπικουρα'' ΜαλακίαΜαλακία ειναι αυτη η Ρενατα ετσι οπως την περιγραφεις....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1