Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ο εκνευρισμός και η βαρεμάρα απο την ανόητη καθημερινότητά μου , με οδήγησαν ακούσια στη γύρα για μια γρήγορη εφ'άπαξ σπερμοεκκένωση.
ένα μικροσκοπικό σουλούπι με θελκτικούς λευκούς μαστούς και δύο σχιστοκινεζοειδούς τύπου βλέφαρα, ήταν αρκετά ερεθίσματα για να ανάψουν την εύφλεκτη επιθυμία μου
και να πληρώσω ένα κόκκινο χαρτάκι για να την ικανοποιήσω...
περίμενα ύπτια με τα πόδια σταυρωμένα και τους αγκώνες να στηλώνουν τον κορμό μου
ακούγοντας τους ήχους μιας συναισθηματικής παραπονιάρικης μελωδίας να πλησιάζουν
το δώμα με τους ήχους που κάνουν τα τακουνάκια που χτυπάνε στο μάρμαρο...
το θήλυ μπήκε μέσα άδωντας , κουλουριάστηκε για να ελαχιστοποιήσει τις θωπείες και
προσπαθούσε να ερεθίσει με το στόμα της , την αιμάτωση του μικρού φαλλικού εντερίου
που κρέμεται ανάμεσα απ΄τα πόδια μου.
υποβοήθησα τη στύση εκούσια αναλογιζόμενος διάφορες άσχετες φαντασιακές παραστάσεις
και το βραχύσωμο θήλεο έκατσε ύπτια στο πάνω μέρος του κρεβατιού , πήρε ένα απλανές βλέμμα εστιάζοντας πάνω δεξιά στο ταβάνι και ξαναρχισε να άδει ,
ο κορμός μου είναι ο διπλάσιος απ'τον δικό της με αποτέλεσμα η κολπο-πεική γωνία να είναι ακατάλληλη για διείσδυση ,
οπότε μετατόπισα τον κορμό της πιο κάτω και αυτή έκαμψε τα γόνατά της και τα ακούμπησε στον μείζων θωρακικό μου , μάλλον για αντίσταση
ξανά η στάση ήταν άβολη για μένα , δεν μπορούσα να γευτώ το κορμάκι της και η μη συμμετοχή της στην όλη πράξη , με αποθάρρυνε κλέβοντας αιμάτωση απ'το ημίστυτο πέος μου, γενικότερα το ελάχιστα συναινετικό sex , με την πλήρη έλλειψη διεγερτικών σαρκικών παρατρίψεων με αποσυντονίζει τελείως και δυσκολεύομαι να παλινδρομώ το πέος μου σ'ένα παθητικό ανάσκελο θηλυκό σαρκίο...δεν θα έλεγα ότι είναι θέμα συναισθηματισμού απο μέρους μου , απλά είναι θέμα μηχανικής του οργαστικού αντανακλαστικού
δεν είχα όρεξη , ούτε διάθεση να εκβιάσω καταστάσεις και μ'ένα νεύμα την έφυγα ευγενικά και εκείνη συνέχιζε αυτό το παράξενο τραγούδι της
το οποίο με συντρόφευε , στην περιήγησή μου στον απαλλαγμένο απ'τις ψεύτικες κοινωνικές φιοριτούρες , και εκκωφαντικά κυνικά αληθινό σηπτικό παρακμάζοντα και ρυπαρό μεταξένιο κόσμο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Jim25jim

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2013
Μήπως έγινες πιρφόρος? Χμμμ;
Δεν υπήρξε και μετεκσπερματισιακή εξαφάνιση.
Μόνο εξαφάνιση.
Ο σκληροπυρηνικός μπουρδελιάρης έχει αναπτύξει άμυνες σε τέτοοιες περιπτώσεις και περνάει στην επίθεση για το πολυπόθητο αποτέλεσμα.
31 Μαΐου, 2013
Μεγάλο χαμόγελοΠαλικάρι, παρόλο το τοξικό περιβάλλον του σάιτ, αντέχεις. Καλή συνέχεια.
31 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστός , αλλά θα έλεγα ότι πολλές φορές γίνομαι, ένας ράθυμος και νωχελικός παίχτης,
που επιδιώκω μια σύντομη ευφοριστική εκκένωση με το ελάχιστο ενεργειακό κόστος, οπότε αν περάσει
το χαμηλό όριο που βάζω , δεν το ζορίζω, φεύγω και πάω σε άλλο αντικείμενο πιο εύκολο ...και φυσικά
μετά εξαφανίζομαι!
31 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx !
31 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με την πλήρη έλλειψη διεγερτικών σαρκικών παρατρίψεων με αποσυντονίζει τελείως και δυσκολεύομαι να παλινδρομώ το πέος μου σ'ένα παθητικό ανάσκελο θηλυκό σαρκίο...δεν θα έλεγα ότι είναι θέμα συναισθηματισμού απο μέρους μου , απλά είναι θέμα μηχανικής του οργαστικού αντανακλαστικούΓερο-μύστηςΣοφο τυπε μου !!!
01 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαίρομαι που σ'άρεσε !

και γενικότερα πιστεύω ότι ο "συναισθηματισμός" είναι απλά διάχυση ορμόνών στον εγκέφαλο που απλά υποβοηθούν την στύση...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6