Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
1.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επειδή είχα παρακμιακή διάθεση για ποικίλα πράγματα κατέβηκα στον δρόμο του Μεταξιού...Μπήκα στο εν λόγω σπιτάκι και βγαίνει η εν λόγω κυρία να σαλοναριστεί.Μου άρεσε,ένεκα της παρακμιακής μου διάθεσης και πέρασα στο δωμάτιο.Η κοπέλα είναι μάλλον σαν πρεζόνι στην φάτσα,με σχετικά νορμάλ σε μέγεθος στήθη,τα οποία δεν είδα γυμνά,καθώς δεν έβγαλε το σουτιέν στο δωμάτιο.Είναι μετρίου αναστήματος,με κατσαρό μαλί στο χρώμα της γίδας,σχετικά καθαρή και μύριζε σχετικά καλά.Με το που μπαίνω στο δωμάτιο,άκουσα έναν καυγά που είχε με την τσατσά,καθώς η ώρα ήταν 16:50 και δεν ήθελε να γαμηθεί με άλλον για εκείνη τη μέρα και η τσατσά απάντησε ότι πληρωνόμαστε μέχρι τις 5 και πέρασε και άλλον συναγωνιστή.Μπήκε μετά απο κανένα 5λεπτο στον γαμοθάλαμο μέσα στην γκρίνια για το κακό τσατσά...Πέρασε την καπότα στο ημιθανές καυλέττο μου,και ξεκίνησε μια πίπα αέρος.Όταν της είπα να βγάλει το σουτιέν μου είπε ότι το σουτιέν δεν το βγάζει.Έδωσα τόπο στην οργή και πήγα να χαιδέψω λίγο κώλο και εκεί έγινε και το δεύτερο φάουλ,καθώς με έκραξε που την ακούμπησα.Τότε,σε πλήρη στύση την έβαλα στα 4 και την έσκισα σαν σαρδέλλα.Με το που χύνω,κοιτάει την καπότα και μου λέει "τόσο λίγο γαλατάκι έβγαλες;"Εκεί γαία πυρί μιχθήτω...Της είπα ότι λέγεται σπέρμα ή χύσι λαϊκιστί και ότι οι πουτάνες δεν έχουν άποψη για το πόσο χύνει ο καθένας και πόσο μάλλον όταν δεν ξέρουν να γαμιούνται και είναι μαλακισμένες.Την έδιωξα κακήν κακώς απο το δωμάτιο και όταν βγήκα με περίμενε η τσατσά με άγριες διαθέσεις,αλλά τα άκουσε και αυτή.Ο έτερος συναγωνιστής βγήκε επίσης απο το δωμάτιο και ζήτησε πίσω τα λεφτά του,γιατί άκουσε τον σαματά και η λεκανατζού δεν του τα έδινε,αν και δεν είχε μπεί καν μέσα η φόλα.Να μην πάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2013
Σοφὸν τὸ σαφές!
B
bakalhs
31 Μαΐου, 2013
φίλε μου, όταν της είπες να βγάλει το σουτιέν και αρνήθηκε, έπρεπε να σηκωθείς να φύγεις και να ζητήσεις τα χρήματά σου πίσω.
Πρέπει να καταλάβουν όλες αυτές ότισούν από τα γαμήσια, και ότι η συμπεριφορά τους θα τους φέρει ή θα διώξει αυτούς που θέλουν να τις γαμήσουν !
31 Μαΐου, 2013
Μπορεί να κρύωνε η κοπελιά αδερφέΓλώσσα Αλλά άκουσε Σφακιανάκη μετά το πήδημα,όπως και η μαλακισμένη λεκανατζού!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3