Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ημερινη επισκεψη κ απο μερους μου στην κοπελιτσα Ντεσυ απο Βουλγαρια.... ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Σαν πρωτη εντυπωση μετρια εως καλη,δεν παιρνει πολλες πρωτοβουλιες,αλλα προσωπικα μου θυμισε το στιλακι πρωτοετους φοιτητριας που θελει να τον ψωλο-παρει,αλλα λιγο ντρεπεται,λιγο ειναι μαζεμενη κτλ,κτλ...με αυτην την ιδεα που εγκεφαλικα με εξιταριζε πηρα προγραμμα απλο (35) κ μπηκα στο δωματιο που βρισκεται πισω τερμα... Κουλ
Να σημειωσω οτι σαν χωρος ειναι καθαρος,οπως κ τα δωματια παρα πολυ καθαρα,αλλα μαλλον ειναι ζεστος...νομιζω οτι δεν ειδα κ πουθενα κλιματισμο....σεντονια,πατωμα,νιπτηρας πεντακαθαρα,σαπουνι κ χαρτι κουζινας που δεν τριβεται πανω σου,ολα κομπλε....τσατσα ευγενικη,γνωστη φυσιογνωμια απο το μαγαζακι της Καρδιτσης....
Ντεσυ μελαχροινη (στο μαλλι) κοπελιτσα γυρω στα 20 something,με γλυκια φατσουλα,ασπρο δερμα,2 αρακια νεανικα βυζακια με ωραια καυλωμενη ρωγα,ωραιο κωλαρακι μαζεμενο κ ωραιο σετ εσωρουχων...δεν ειναι ομορφη,αλλα ουτε ασχημη,βγαζει μια γλυκιτητα teen φαση.... Κουλ
Στο δωματιο -ενεκα καυλας,μιας κ δυο φορες πηγα να γαμησω κ εβρισκα κλειστους οικους-της επιτεθηκα στα ορθια,χουφτωνα βυζακια,κωλαρακι,η κοπελιτσα δεν δυσανασχετησε καθολου,γδυθηκε,ξαπλωσα,κ ψωλο-στομησε την καυλωμενη τσαπου σε σταση οπου μπορουσα να εξερευνω το νεανικο της μουνακι κ κωλαρακι...πιπα μετρια,αβγαλτη,εγλυψε πολυ λιγο τον κορμο,μπαλακια καθολου,την ανεβασα απο πανω σε cow-girl οπου αρχισα να την σφυροκοπαω με χουφτωμα σε πωπο,βυζακια,γλυψιματα ελευθερα κτλ,κτλ...το κακο ηταν οτι με ειχε κλειδωσει με τα ποδια της κ δεν μπορουσα να της κανω βαθιες διεισδυσεις...αλλαγη σε ιεραποστολικο,οπου εχοντας πια την ελευθερια κινησεων,την καταγαμησα,με βαθιες διεισδυσεις,χουφτωματα στα βυζακια της,επεσαν κ κανα δυο απλα φιλακια σε λαιμο κ στομα (οχι γλωσσοφιλα) κ καπου εκει δεν αντεξα κ εκσπερματισα το λικνο της ζωης...αισθηση στο μουνακι καλη,δεν διεκρινα κρεμα ουτε κατα την δαχτυλοσκοπηση,ουτε κατα την συνουσια....η Ντεσυ δεν περνει πρωτοβουλιες μεσα στο δωματιο,δεν θα βγαλει pse συμπεριφορα,ουτε καν gfe,απλα νιωθεις οτι σαν να αποπλανεις μια φοιτητριουλα, καπως αβγαλτη που της αρεσει ομως η πουτσα....θα ξαναπαω μια ακομη φορα για μια ρεβανς,αλλα πανω απο 2 φορες δεν θα κερδισω κατι...

Η διαδρομη εγινε σε ασχημη -απο πλευρας θερμοκρασιας- ωρα,ακουγοντας skynard k neil young (harvest) στο στερεο του καρου....ο Θεσσαλικος καμπος ψηνονταν,τα χωραφια πρασινιζαν το τοπιο κ ο βενζινας-οπου σταματησα να γεμισω το ντεποζιτο-δεν φορουσε μπλουζα,αλλα μια τζην ολοσωμη φορμα,χρυσο σταυρο κ χρυση καδενα...+ του λειπαν τρια δοντια μπροστα.... Tooth Tooth...ενιωσα οτι ειμαι στοn Αμερικανικο Νοτο,με Τρικαλινο feeling κ southern dixie ατμοσφαιρα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντέσυ
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2013
Ωραιος ο φιλος ο dimmits +1Μεγάλο χαμόγελοΚουλ
19 Μαΐου, 2013
Κριτική και τελική παράγραφος από αμερικάνικο road movie.

ωραία εικόνα.
19 Μαΐου, 2013
@ death zone k @jaygatsby ευχαριστω για τα θετικα σας σχολια.Χαμόγελο
19 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμερικανικό road movie με southern dixie ατμόσφαιρα, χωρίς νέγρους;

Σκηνοθετικό λάθος, lieber Herr Τζέτζη.
19 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τους ΄΄νεγρους΄΄ οπως αρεσκεσαι να τους αποκαλεις,τους κυνηγουσαν κ τους εξαφανιζαν απο προσωπου γης στον Νοτο...ασε που οσοι απεμεινας ειχαν ξεχωριστα λημερια....Κουλ
οσο για τα κακεντρεχη σου σχολια,κρατα τα για την παρτη σου saint,εδω σημασια εχει η ενημερωση,δεν χωραει η ανοησια σου.
(Updated: 20 Μαΐου, 2013) 19 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλώς.

Εφ΄όσον λοιπόν συμμερίζεσθε την ιδεολογία της αδελφότητος ΚΚΚ((Ku Klux Klan) θα έπρεπε - για το "dixie" της ατμόσφαιρας- να διανθίσετε τον επίλογο της κριτικής σας με τον "παραδειγματισμό" π.χ., του νέγρου που έπαιζε πιάνο στον οίκο ανοχής, επειδή το κομμάτι που εκτελούσε δεν ήταν της αρεσκείας σας, ή τουλάχιστον με "νουθεσίες" πρός την νέγρα λεκανατζού, που προέβει στο ατόπημα να φέρει το διάλυμα της λεκάνης σε λάθος θερμοκρασία. Μεγάλο χαμόγελο
19 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

saint λες ανοησιες κ συνεχιζεις να λες...δεν συμμεριζομαι καμμια ιδεολογια,ειδικα kkk κ συναφη μπουρδες....ΜαλακίαΜαλακία
απλος παρατηρητης ειμαι,καταγραφω οτι βλεπω...αν δεν σου αρεσει ο επιλογος μου,ποσο μαλλον η κριτικη μου,μην μπαινεις καν στο ''κοπο'' να την διαβασεις...ασχολησου να γραφεις στο πληθυντικο στα πολυποικιλα θρεντ του σαΐτ...Money Mouth
20 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εν πρώτοις, σας ευχαριστώ για τις φιλοφρονήσεις. (Διότι αυτόν τον χαρακτηρισμό των γεγραμμένων μου από εσάς, μάλλον ως φιλοφρόνηση πρέπει να τον εκλάβω) Μεγάλο χαμόγελο

Εν δευτέροις σας πληροφορώ, ότι δεν είχα (τουλάχιστον εξ αρχής)καμία πρόθεση να ασχοληθώ με την κριτική σας.Πολλώ δε μάλλω, μαζί σας. Απλώς σχολίασα ένα σχόλιο του κ. Τζέτζη, που βρήκα (κατά την προσωπική μου άποψη) άστοχο.

Αν τώρα αυτό το σχόλιο μου προς τον κ. Τζέτζη σας έφερε εν εξάλλω καταστάσει, λυπάμαι, αλλά δεν ευθύνομαι εγώ. Αναζητήσατε αλλού τις αιτίες του παροξυσμού σας. Μεγάλο χαμόγελο
20 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι δεν ειχες σκοπο να ασχοληθεις μαζι μου...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
αν εγω εχω παροξυσμο-με βαση τα χαζα κ αστοχα σχολια σου-εσυ εχεις παθεις οργανικο ψυχοσυνδρομο συγχυσης...Μαλακία
παρε το κουβαδακι σου κ αλλου....Χαμόγελο
(Updated: 20 Μαΐου, 2013) 20 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αξιότιμε κ. Ντίμι,

θα ήθελα πολύ να συνεχίσω την "ερωτική" μας αλληλογραφία. Πλήν όμως θα σταματήσω εδώ, και αυτό επειδή μετά λύπης μου διακρίνω, ότι αυτή η συγκεκριμένη ενέργεια έχει επιδυνώσει κατά πολύ την ήδη βεβαρυμένη σας κατάσταση.

Θα ήθελα επίσης να σας επισημάνω, ότι τόσο εγώ, όσο άλλωστε κι εσείς, είμεθα φιλοξενούμενοι σε αυτήν την "παραλία". Δεν ανήκει ούτε είς εμέ, ούτε εις εσάς. Συνεπώς το κουβαδάκι μου θα παραμείνει εκεί που βρίσκεται. Μεγάλο χαμόγελο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2