Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 4171
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχει σημασια η διαθεση.
Αν εισαι χαρουμενος για τον οποιοδηποτε λογο, ουσιαστικα διακατεχεσαι και απο θετικη αυρα κατα την διαρκεια ενος ραντεβου. Δεν ξενερωνεις ευκολα.
Καπως ετσι εκλεισα ραντεβου για μαρινα.
Ευδιαθετος και με διαθεση για ενα καλο ραντεβου αναμεσα σε αλλα.
Συναντηση κεντρο.
Μπαινει στο δωματιο και βλεπω ενα ωραιο 20χρονο κοπελακι. Εντονα ματια, χαμογελο.
Μινι φουστακι, ψηλοτακουνο και τιραντακι.
Δεν χρειαζοταν να γδυθει για να φανει οτι εχει ωραιο κορμι.

Αλλαζουμε 5-10 κουβεντες. Καλα ελληνικα(μολδαβη)
Βγαζει τα ρουχα και ξερω πλεον οτι το στηθος της φωτογραφιας ειναι εδω, μπροστα μου. Ο λογος που ηθελα να την συναντησω.
Κωλος μια χαρα. Αν ηταν ενα τικ πιο πανω παχουλη στην μεση θα ηταν πολυ κοντα στα στανταρ μου.
Παει για μπανιο.

Τελειωνει. Βλεπει οτι εχω τσιγαρα στο κομοδινο, βγαζει τα δικα της.
Αναβει τσιγαρο..οκ. Αναβω κι εγω.
Χαβαλετζου, γελαει ευκολα. Τελειωνουμε και το τσιγαρο.
Και ξεκιναμε.
Πιπα. Καθολου μπαλες, οχι πολυ βαθια. Καλη ποσοτητα σαλιου ομως.
Το αρκετα θετικο ειναι οτι εχω αμεση προσβαση στο στηθος της.
Τι να γραψω τωρα και να μην φανω υπερβολικος...απο τα ωραιοτερα φυσικα βυζια που εχω δει στον χωρο. 3αρι περηφανα φυσικο, με καθε ενα εκ των μαστων να εχει ελαφρια κλιση προς τα εξω. Αριστουργημα.
Η πιπα συνεχιζεται. Κατα το 5λεπτο μου λεει ενα "αρκει να μην χυσεις στο στομα μου" με γελακι. Γελαω κι εγω. Απο γελιο καλα παμε. Ειπαμε, διαθεση. Δεν ειχα ρωτησει το πρακτορειο, το ειχα ψυλιαστει ομως αφου δεν αναφεροταν στις υπηρεσιες ουτε σαν εξτρα.

Η πρωτη σταση εννοειται οτι ειναι το cowgirl για τον λογο που ηδη αναφεραμε.
Η διεισδυση ειναι καλη, δεν δειχνει να ζοριζεται. Φιλι στομα, οχι. Λαιμος. Ακομα ειμαι κολλημενος με τα βυζια..
Καλη βαθμολογια εδω. Γυρισμα στα 4. Αρκει να την βλεπεις ετσι για να γουσταρεις με την πισω θεα του κορμιου της. Δεν κρατιεμαι για πολυ σε χαλαρο ρυθμο και ανεβαζω ταχυτητα. Ποναει. Τραβιεται προς τα εμπρος κανα δυο φορες. Δεν βαζει χερι ή τιποτα, δεν διαμαρτυρεται. Ομως ειναι φανερο οτι ποναει, οποτε εννοειται οτι επιβραδυνω και δεν σπρωχνω ιδιατερα. Τρωει ακυρο και το σχεδιο για ορθιο πισωκολλητο στους καθρεπτες αφου αν ποναει στο κρεβατι, ορθια δεν θα την παλεψει.
Το τελος θα ερθει μετα απο λιγα λεπτα χαλαρου σχετικα ρυθμου.
Εννοειται(μην ειστε μαλακες) σε αυτα τα βυζια. Ωραιο θεαμα να σταζουν..

Μπανιο. Χαβαλες. Πιτσιρικι κανονικο.
Δευτερο τσιγαρο, παρλιτσα, χαλαρα πραγματα.
Προτεινει μασαζ. Ωραια.
Εντονο, σε ολο το σωμα. Στα σημεια που χαλαρωνει, δειχνει οτι το εχει. Οταν παει να το κανει πιο εντονο, το χανει.

Σε καποια φαση της λεω να γυρισει ανασκελα. Παω για στοματικο το οποιο περιμενα πως και πως ειναι η αληθεια. Ασχολουμαι με το στηθος της και σταδιακα κατεβαινω. Οταν παω προς το επιμαχο σημειο, με σταματαει. "Δεν μου αρεσει εκει" λεει.
"Δεν σου αρεσει το στοματικο?" ρωταω. "Οχι".
Μενω ψιλοπαγωτο και της λεω οτι αυτο πρωτη φορα το ακουω. Money Mouth
Γελαει παλι...γελαω κι εγω. Χμμμ;
Ειπαμε, καλη διαθεση. Δεν εξεταζω το γιατι και το πως τρωω ακυρο εδω. Θα μπορουσα... Αλλο σκεφτομαι.
Εδω ειναι το κρισιμο σημειο του ραντεβου.
Χωρις γλειψιμο(αρα ουτε 69), χωρις cim, cif(πρωκτικο δεν με νοιαζει ουτως ή αλλως) αφαιρουνται αρκετα βελη απο την φαρετρα υπηρεσιων. Και αν για καποια απο αυτα ησουν υποψιασμενος, το συγκεκριμενο ειναι μειον φανερο.
120 για 1,5 ωρα? Μαλλον για 100 ειναι η φαση δεδομενου οτι μιλαμε για υπηρεσιες που προσφερονται και σε στουντιο(και με στοματικο).

Οποτε, ξαναγυρναμε σε πιπα. Οπως του πρωτου γυρου.
Ο kaza ειναι σε φορμα και του αρκει το κορμι που εχει για να ανορθωθει.
Αυτην την φορα ιεραποστολικο. Εδω ειναι φανερο οτι γουσταρει.
Τα γελακια κοβονται, βγαζει κραυγουλες φυσικες, με κλειστα ματια. Δαγκωματα και βαθια φιλια στον λαιμο. Αρκετη ωριτσα ετσι. Γυρισμα στο πλαι. Το κλου. Βαθια διεισδυση, παθος. Δεν λεει να ξεκολλησει το χερι μου απο το στηθος της..
Ξαπλωνω, cowgirl εκ νεου. Μεχρι το τελος, το οποιο παιρνει καμποση ωρα προς τερψιν των χεριων μου.
Το τελος ερχεται μεσα της με τα μουτρα μου χωμενα στα βυζια.
Αποστολη εξετελεσθη. Καβλωσαμε καλα δυο φορες, γνωριζοντας οτι δεν θα εχουμε την δυνατοτητα να κανουμε 2-3 πραγματα. Δεν ξενερωσαμε με οσα προεκυψαν. Well done μικρε kaza.
Mπανιο εγω, δυο-τρεις κουβεντες(ειχαμε πει ηδη αρκετα), πληρωμη και αναχωρηση απο το δωματιο. 1 ωρα και 10 λεπτα. Ειχα αλλα 20 αλλα δεν χρειαστηκαν.

Προτεινεται σε οσους θα ηθελαν να πανε με ενα πιπινι με ωραιο κορμι, εκπληκτικο βυζι. Αρκει να γνωριζουν τα 2-3 πραγματακια που ειπαμε, ευθυς εξαρχης.
Αυτο με το στοματικο, ακυρο. Στο τηρηση υπηρεσιων, βαζουμε εναν αστερισκο λοιπον.
Περιθωρια βελτιωσης υπαρχουν και μπορει να τα εχει.
Το δυωρο παει στα 150 ακριβως για τις ιδιες υπηρεσιες(σταθερα 2 γυροι)

Το πρακτορειο. Ενα μηνυμα εστειλα. Δεχτηκα 3 τηλεφωνα σαν απαντηση μεχρι την στιγμη που η κοπελα ηρθε στο δωματιο.
Τωρα ξεκιναει, θαναι εκει τοτε. Πολυ αναλυτικη η τυπισα που μιλαει, ευγενικη. Καλη πρωτη εντυπωση, λοιπον.


Αυτα, παμε και για αλλα Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2013
αναλυτικοτατος κ ωραιος...μπραβο μαν.Κουλ
13 Μαΐου, 2013
Ουτε ραντεβου με παρθενα να ειχεςΚεφάλι σε τοίχο!
Αρα προτεινεται για οσους αρεσκονται στην Ισπανικη και μονο.Μαλακία
14 Μαΐου, 2013
αδερφε γαμω τισ περιγραφεσ......κοφτεσ και ξεκαθαρεσ προτασεισ ...γιατι μου θυμιζει κατι απο ταινιεσ που βαζουνε και το over αναμεσα,,,,,,κατι σε στρατο να πουμε ........καλα ξηγηθηκεσ και καλα γαμησια να εχεισ φιλαρακο .....
N
nikbel2000
14 Μαΐου, 2013
"Το τελος ερχεται μεσα της με τα μουτρα μου χωμενα στα βυζια."


Χτες τα λεγα ο πουστης. Να πω οτι δε τα λεγα;!

Αν αυριο πεθαινα θα δινα παραγγιελια να της κοψουν τα βυζια και να μου τα κανουν μαξιλαρι. Κουλ

Αλλα απο οτι φαινεται οι αρετες τις φτανουν ως εκει.
09 Οκτωβρίου, 2013
Εντωμεταξυ μολις προσεξα πως η κριτικη ειναι απο 5 μηνες πριν,
μπερδευτηκα με τις νεες καταχωρησεις και τις ανανωσεις για το γραφειο... οποτε λιγο ακυρο το τελευταιο σχολιο Γλώσσα
09 Οκτωβρίου, 2013
Ωραια κριτικη, μου αφηνει μονο μια απορια σε σχεση με την τιμη και αυτο επειδη ειδα πρωτα το site που γραφει 90e για 1μισι ωρα.
Απο οτι καταλαβαινω ειχες ενα +10 για το ελευθερο στοματικο, το αλλο 20αρακι ειναι το ξενοδοχειο ή ειχε καποια αλλη κρυφη χρεωση?
ή απλα οι τιμες που γραφει στο site δεν ισχυουν?
ευχαριστω
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6