Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823758
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχιν για ολους οσους πιθανοτατα θα θελουν να τρολαρουν την κατασταση εγω να πω οτι εχω σχεση αλλα επισκεπτομαι διαφορα ιδρυματα και κυριως το 104 απλα και μονο για αυτα που δεν κανω με την κοπελα μου!
Σημερα λοιπον μετα απο ενα ραντεβου για δουλεια αποφασησα να επισκευτω την Γαβριελα για να χαλαρωσουμε μαζι. Παρολο που δεν ειμαι υπερ τον γυναικων "μοντελα" αποφασισα να κανω μια εξαιρεση και δεν επεσα εξω...
Στην υπηρεσια υποδοχης η Μπετυ... μεγαλη καβλα στο ντυσιμο με καλωσορισε και μου ειπε οτι το 4 ειναι πιασμενο καθως και η Γαβριελα, αναγκαστηκα να περιμενω περιπου 45 λεπτα για τον αλλο συναδελφο να τελειωσει και να κατεβει με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια...ααααα λεω καλα θα περασουμε απο καθε αποψη!
Αφου καθαριστηκε το δωματιο μπαινω μεσα με ενα ποτηρι ursus στο χερι κανω μπανακι και περιμενω... σε λιγο κτυπαει το τηλεφωνο και ηταν η Γαβριελα με ρωταει τι θελω να κανουμε και απλα της απαντω οτι θελει αυτη! ερχεται σε ενα λεπτο και με βαζει να διαλεξουμε παιχνιδια τις ειπα τα γουστα μου και της ειπα οτι εαν ειναι καλος μαστορας μπορω να παρω τα παντα (!) χαμογελασε και ολη την ωρα της προετοιμασιας μου τριβωνταν σε σημειο που ημουν ετοιμος να χυσω με την μια... με σταματησε με ξαπλωσε με χαιδεψε με φιλησε και μετα με εστησε στα 4 εβαλε πρωτα εναν μικρο δονητη και με γαμησε μαλακα για αρκετη ωρα μετα παλι χερι μεχρι που με ρωτησε... χερι εχεις φαει ποτε μωρο μου? Τις λεω οχι ζητησε την αδεια και της λεω κανε οτι νομιζεις εσυ (!) με στηνει καλυτερα και αρχιζει την εξερευνηση σε σημειο που σχεδον μπηκε μεσα ολη η παλαμη της....ο πουτσος μου ειχε αρχιζει να σταζει αλλα δεν με αφησω να τον παιξω πηρε ενα τεραστιο καβλι του απλωσε κρεμα και εκει πραγματικα ενοιωσα να με σκιζουν αλλα ηταν τοσο ομορφα....Με γυριζει ανασκελα και με πηδαει, μου γλυφει τα αρχιδια κμε φυλαει και μου των παιζει....
Εχυσα ενα καταρακτη μονο αυτο σας λεω...... δεν μπορω να κατσω και ακομα καβλωμενος ειμαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
48
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2013
Ωρε γλέντια!! Φίλε φώναξε τον προηγούμενο συναγωνιστή να μαζέψει τα χύσια!! Κατσικογάμης Κατσικογάμης Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1