Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους παιδιά. Χρόνια Πολλά στους Γιώργηδες.
Άδεια η Αθήνα σήμερα, όπως ήταν αναμενόμενο. Έτσι, βρήκα την ευκαιρία να δω τις κοπέλες κι αλλού. Άνηφόρισα στην Βριλησσού. Πρώτα πήγα στο στούντιο 55. Εκεί δουλευε μία , ονόματι Μανταλίνα. Τίποτα το ιδιαίτερο, το αντίτιμο σταθερά στα 50 ευρώ και... σίγουρα ήταν Αλβανίδα. Πηγαίνω στο 36. Στο πάνω ήταν μία Βραζιλιάνα ονόματι Τάνια, πολύ πικάντικη και ωραία κωλομάγουλα, αλλά κι αυτή στα 50 ευρώ. Κατόπιν κατέβηκα στο κάτω, στο ίδιο στούντιο. Εκεί ήταν μία πολύ όμορφη πιτσιρίκα Ρουμάνα ονόματι Ρομπέρτα. Ψηλή μελαχρινή με λεπτό κορμί και πολύ νέα. Του γάλακτος. Δυστυχώς, δεν μου επιτρέπουν τα οικονομικά να επισκέφτομαι στούντιο με τις τιμές των 50 ευρώ. Λυπάμαι, αν σας κούρασα αλλά θεωρώ σωστό να σας ενημερώσω.
Βρέθηκα στο σπίτι της Αχαρνών, αφού επηρεάστηκα από κριτικές σας.Ανέβηκα τις σκάλες και μου ανοίγει η όμορφη 50αρα κυρία της υπηρεσίας. Θα το χαρακτήριζα στούντιο αυτό το χώρο. Είναι πολύ άνετο με μεγάλο σαλόνι και πολλά αναπαυτικά καθίσματα. Μου παρουσιάζεται η Μαργαρίτα. Πρόκειται για όμορφο μίλφ γύρω στα 40. Μου άρεσε το παρουσιαστικό της. Πολύ ψηλή με ξανθό (μάλλον βαμμένο)μαλλί και λίγα κιλάκια παραπάνω.Να σας πω την αλήθεια βαριόμουν να ψάξω για άλλη κοπέλα, οπότε συμφώνησα. Έδωσα τα 20 ευρώ και πέρασα σε ένα δωμάτιο με μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι.Το δωμάτιο είχε νιπτήρα και τ.β με ταινία να παίζει.
Ερχεται και η Μαργαρίτα μες την καλή χαρά. Πολύ εύθυμη. Φορούσε ένα ολόσωμο σέξυ τιγρέ φορεματάκι.Το στήθος της ήταν 2,5άρι αλλά στητό. Με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα. Τα έβγαλε τα ρουχαλάκια της. Μου άρεσε το καλοκαιρινό χρώμα της επιδερμίδας της. Πολύ καλή συμμετοχή. Χωρίς να της το ζητήσω, μου έκανε μασαζάκι. Καλή αυτή η έκπληξη. Στη συνέχεια με καθάρισε με μωρομάντηλα και μου έκανε πολύ καλή ακάποτη πίπα. Βέβαια, της υπενθύμιζα κάπου-κάπου να μου γλείφει και τα μπαλάκια. Της ζήτησα να μου κάνει 69 κάτι που με έφτιαξε πάρα πολύ. Χορταστική η θέα της κωλάρας της αλλά και πολύ ωραία τα μπούτια και τα πόδια της. Στη συνέχεια ανέβηκε πάνω μου οπότε κι ολοκλήρωσα σχετικά γρήγορα.
Δεν ρώτησα για την καταγωγή της. Γενικά το μόνο μείον της είναι ότι δεν της πολυαρέσει η κουβέντα. Για να λέμε και του στου στρβου του δίκιο, έτσι πρέπει να είναι μία επαγγελματίας. Για αυτό σας έβαλα τίτλο το τραγουδάκι των Right said fred.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
294
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2013
Ποια είναι αυτή η Μανταλίνα που δουλεύει στη Βρηλισσού; Εκείνη που "υπηρετούσε" στο Αμνέζια μήπως;
10 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου δεν έχω πάει στο AMNESIA. Απλά για να σε βοηθήσω σου λέω ότι είναι γύρω στο 1.65 ύψος (στο σαλόνι ηρθε με 15 πόντους τακούνι), έχει καστανά μαλλιά και μάτια και λίγο παχουλή με καλό στήθος. Μου συστήθηκε ως Μανταλίνα από την Πολωνία. Είμαι σίγουρος ότι είναι Αλβανίδα γιατί έχει την κλασσική Αλβανική προφορά. Καλή ήταν σε γενικές γραμμές (όπως τη είδα), Χαμόγελοαλλά εκείνη την ημέρα που έκανα τσάκα μου φάνηκε μακράν καλύτερη η Ρομπέρτα στο Βριλησσού 36 το κάτω.Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2