Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142925
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλα διαβασα για την νεοφερμενη Παολα, οποτε επρεπε να την δω με τα ματια μου, πιτσιρικα 21 μαιων, αγνωστου χωρα προελευσης, δεν ρωτησα, μαυρομαλα, ελαφρως πλαδαρο σωματακι, σχετικα ψιλη πανω στα ψιλοτακουνα της, με ελαφρα λιπαρη επιδερμιδα, οχι αψεγαδιαστο για την ηλικια της ομως, εχει καποια στιγματα σπυρακια κυριως πισω στα θεσπεσια κωλομερια της και στην πλατουλα της, ωραιο προσωπακι με μεγαλουτσικο μετοπο, μαυρα ισια μαλια ποιασμενα με ενα μαυρο κοκαλακι, βυζακι μικρο μετα βιας γεμιζει η χουφτα και χανετε τελειως οταν ξαπλωνει, μουνακι καθαρο με μεγαλουτσικα μουνοχειλα...30 ευρω το απλο, 40 ευρω χαλαρα, καλα.! και 50 για ακαποτο ή γλυφομουνι 60 το 69, και 100 το ντουζακι. Φυσικα 30 ευρω το απλο και ευρω παραπανω για νεα κοπελα.
Στο δωματιο καθως περημενα σκεφτομουνα οτι το μπουρδελακι εχει παραμεληθει, αυτο το βλεπεις και απο την υποδοχη και απο την χαλασμενη τηλεωραση στο σαλονακι που παιζε τζοντα στο φουλ, οπως και στα δωματια το ιδιο. Καθως πλησιαζα τον νυπτηρα, νερα που υπηρχαν πεσμενα στο πατωμα με εκαναν να ακουμπισω σχεδον τα αρχιδια μου στο πατωμα απο το σπαγγατο, αλλα επεζησα.!!! το μεγαλο fail ομως ηρθε απο το χαρτι καθαρισμου το οποιο ειναι το κοινο κωλοχαρτο και οχι χεριων, και κολαει ΠΑΝΤΟΥ.!! για αυτο ειναι για τον κωλο.! σκουπιζεις και το πετας στην αποχετευση οπου δυαλιετε με το νερο, ενω τον χεριων ειναι ποιο ανθεκτικο αλλα και ποιο ακριβο.! απαραδεκτο να βαζουν τετοιο χαρτι οπως και η γενικη καθαριοτητα του δωματιου δεν ηταν η καλυτερη, ακριβως κατω απο το μηχανημα χαρτιου ηταν ο καδος και διπλα ο νυπτηρας, απο την χρηση χαρτιου εβγενε μια αχνα που απλωθηκε παντου και με την βοηθεια του μπλακ λαιτ φοσφοριζαν τα παντα βρωμικα.! Κοινος η χοντρη μαυρομαλα αχονευτη τσατσα ειναι στον κοσμο της. Τελος με το δωματιο...Η πιτσιρικα μπηκε μεσα, χαμογελο που τα σπαει, αφου ξεντιθηκε της ορμισα, ηταν πεντακαθαρη ακομα και χαμηλα στο μουνακι της που με αφησε να ασχοληθω αρκετα μαζι του, και πιστευω αν εκανα κινηση να το γευτω θα με αφηνε, τα βυζακια της ειναι σχετικα σκληρα αν και μικρα, αλλα στα ανασκελα εξαφανιζονται τελειως, ειναι δεκτικη σε ολα καθοδηγισιμη, ελληνικα ελαχιστα εως καθολου, αγγλικα λιγα, ελαχιστα φιλακια δεχτηκα, με γλωσσα οχι αλλα πεταχτα δαγκωματα ισα ισα να ανεβασουν τον πυχη, δεχτηκε να γυρησει μπρουμητα οπου τριφτικα αρκετα πανω της και μετα μου τον επαιξε λιγακι καθως επαιζα με το μουνακι της για να μου περασει τελεια την καποτα με το στομα, η πιπα της δεν ειναι το φορτε της, αρχιδακια δεν εγλειψε, οι φωνουλες που εβγαζε κατα την διαρκεια της πραξης πολυ πιστευτες και καυλωτικες, το μουνακι της στενο και ρυχο, εδειξε να ποναει, εναλαγη στασεων, πανω κατω, στα 4αρα, και να την χυνω ιεραποστολικα κανοντας σταυροποδι τα ποδαρακια της να στενεψει και αλλο το μουνακι της, διαθεση να φυγει απο το δωματιο δεν ειχε, ξαπλωσε διπλα μου ζητοντας λιγη συντροφια, αλλα δεν ειχα ορεξη για παραπερα. Σηκωθηκε μετα απο εμενα και πλυθηκε στο νυπτηρα και χαμηλα και στομα. Με αποχερετησε με 2 φιλακια στα μαγουλα.
Γενικα η κοπελα μικρη, απηρη δεν την λες, τα κανει ολα χωρις να πει οχι, ξερει να πηδιετε, καθαριοτητα την τηρει κανονικα, να σημειωσω οτι πρεπει να ηταν μπανιαρησμενη οταν ηρθε σε εμενα, γιατι μοσχομηριζε σαν το υγρο για τα χερια.! Χμμμ; ή πλενετε με αυτο μετα απο καθε παιχνιδι. Δεν ειναι αυτο το τρελο που περημενα να συναντισω, γενικα περασα καλα προς μετρια, προτεινετε μονο για μια φορα...παραπερα δεν νωμιζω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2013
Τόσο karaman, για μια φορά, την έχω δοκιμάσει και η αλήθεια είναι ότι περίμενα το κατι τις παραπάνω, τόσα μπορούσε όμως τόσα έδωσε η κοπέλα, είναι όμως τελειως κριμα για τον χώρο που έχει φιλοξενήσει απίθανα κορίτσια και εγώ προσωπικά να έχω πολλές και ευχάριστες αναμνήσεις να έχει πέσει σε τέτοια ανηποληψία, είναι κατάντια πιστεύω να έχουν ανοικτά φώτα μερα μεσημερι να πηγαίνεις μέχρι την πόρτα και να βλέπεις ενα κολλημένο κακογραμμενο χαρτί ότι ανοίγουνε λέει στις 19:00, κριμα.......Λύπη
03 Μαΐου, 2013
Ακριβώς τα ίδια κι από μένα...Αν μου έρθει το κέφι θα ανεβάσω και την δική μου εμπειρία που δεν διαφερει σχεδόν καθόλου!
03 Μαΐου, 2013
εκανα και εγω το σπαγγατο μου στον νιπτηρα με τα νερα που ηταν πεσμενα στα πλακακια.ειναι τελειως μαλακες που ουτε πλακακια δεν ξερουν να διαλεξουν για τα μπουρδελοστουντια τους.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3