Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ωραιο πραγμα το κασκαντεριλικι.
Σου την βαραει μια μερα ρε παιδακι μου και εκει που εχεις καποια στανταρακια για να κανεις την δουλεια σου, εσυ επιλεγεις το αγνωστο.
Η συγκεκριμενη εχει καποιες αναφορες στο φορουμ. Αλλες αξιολογες, αλλες καθολου.
Λιγο μετα προστεθηκαν οι απο κατω κριτικες. Οι οποιες επειδη ειναι λιγο πανομοιοτυπες, δεν θα ελεγα οτι βοηθησαν ιδιατερα στο να βγαλω ενα ασφλαες συμπερασμα. Δεν φταινε αυτοι που τις εγραψαν γι αυτο, βεβαια.

Η συναντηση εγινε προ 3 εβδομαδων περιπου σε ξενοδοχειο του κεντρου.
Ηρθε στην ωρα της.
Πρωτη εντυπωση πολυ θετικη. Λογω αυρας. Χαμογελο, διαθεση, ανεση.
Στο προσωπο ειναι αρκετα αξιολογη. Ομορφη δεν την λες. Ουτε και ασχημη ομως.
Σωμα τωρα....εχει εξαιρετικα βυζια, αρκετα μεγαλα με δυο ρωγες μικρες(το οποιο μου αρεσει πολυ σαν συνδυασμος).
Κωλος πεσμενος σχετικα με αρκετη κυτταριτιδα. Καμποσα παραπανω κιλα δεν βοηθανε την κατασταση στην πισω οψη....αλλα δεν δημιουργουν κανενα προβλημα οσον αφορα την κοιλια. Αυτο ειναι καθαρα θεμα γουστου βεβαια. Εμενα η κοιλια δεν με ενοχλει ιδιαιτερα. Μαλλον ομως δεν νιωθει η ιδια αρκετα ανετα στις φωτο εξ ου και κρυβει με το γουνακι τα συγκεκριμενα σημεια...

Μετα τα καθιερωμενα ντουζ, ξεκινημα αγωνα.
Καλη πιπα(οχι και τελεια) με φροντιδα σχεδον ολης της περιοχης(καλαμπαλικια γλυφει αλλα δεν μπουκωνει κιολας). Παροδικες προσπαθειες για deep throat εκτιμηθηκαν αναλογως.
Ισπανικο εξαιρετικο(καθολου δυσκολο με τετοια βυζια) και αλλαγη ρολου.
Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την περιποιουμαι εγω.
Δεν ξερω πως να το εξηγησω αλλιως, αλλα οταν μια γκομενα(ελληνιδα συνηθως) εχει καποια κιλα παραπανω, αλλα της δειξεις οτι αυτο δεν σε ενοχλει, παιρνει τα πανω της και αποδιδει σχεδον στο φουλ.
Ετσι και η ναντια. Την εγλειψα απο λαιμο μεχρι δαχτυλα ποδιου αρκετα λαιμαργα.
Τελειωσε συντομα με φωνες και σπασμους.
Καβλωσε αρκετα κατι που φανηκε απ το γεγονος οτι καπακι με σκουφωσε.
Ιεραποστολικο και σταυρος οι στασεις που ακολουθησαν. Προτεινεται η δευτερη για να εχει καποιος ελευθερη προσβαση στους βυζους.
Τελειωμα στα βυζια τα οποια κραταγε σαν πορνοσταρ ενα πραμα Κατσικογάμης

Διαλειμμα, μπανιο. Τσιγαρο και ενα τεταρτακι αρκετα καλης συζητησης. Αρκετα προσγειωμενη, με καλη αισθηση χιουμορ και μονιμως γελαστη. Παιρνει πολλους ποντους απο αυτο. Ισως βεβαια να επαιξε ρολο και το γεγονος οτι ημουν μαλλον απο τους πρωτους πελατες της ημερας(μιλαμε για 11-12 το μεσημερι).

Με τα πολλα ξεκινημα δευτερου γυρου, ιδιο σεναριο. Πιπα αυτη, αραχτος εγω. Την ξαναξαπλαρα και την ξαναμαναεγλειψα κανα 5λεπτο με ενταση με ακριβως το ιδιο αποτελεσμα. Αυτη τη φορα ετρεμε ολοκληρη.
Παιρνω σκουφο, τον φοραω, την στηνω στα τεσσερα και δωσε καζαμπουμπου.
Μετα απο λιγο και με πληρη πλεον στυση, την σηκωνω απ το κρεβατι, την βαζω να στηριχτει στον ολοτοιχο καθρεπτη και δεν σταματησα να κραταω τα βυζια της παρα μονο, οταν ενιωθα το τελος να πλησιαζει. Παλι στα βυζια. Απ οσο καταλαβα ειναι δεκτικη σε ολα δεδομενου οτι μου ειπε 'οπου θες'.
Τελειωσα γρηγορα, δειγμα οτι γουσταρα αρκετα.

Ντουζ παλι, αποχαιρετισμος.

Συμπερασματα.
Οποιος καταλαβαινει τι σημαινει η φραση 'οτι πληρωνεις, παιρνεις' καταλαβε και τι διαβασε.
Η γκομενα δεν ξερω γιατι αλλα μου εβγαλε την εντυπωση οτι καπως ετσι θαναι και η...velicity von σε καμια δεκαετια. Οποιος εκτιμα την velicity την εκτιμα για πολυ συγκεκριμενους λογους. Για τα παραπανω κιλακια της, για τις βυζαρες της, για το εκφυλο που βγαζει η μαπα της.
Και η velicity με κυτταριτιδα καπως ετσι θα ειναι σε λιγα χρονια. Παντα αξιογαμητη.
Αν νομιζετε οτι θα πατε να συναντησετε καμια μουναρα milf που θα σας δωσει τον πουτσο στο χερι, καθηστε στα αυγα σας.
Αν θελετε να πατε να ριξετε κανα δυο γκολακια, σε 40αρα-45αρα(λιγο πανω, λιγο κατω) γκομενα με ...κρατηματα, καλη συμπεριφορα, δεκτικη σε ολα και σε εξαιρετικη τιμη θα φατε μαλλον σχετικα καλα.
Εγω μια χαρα περασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kazabuburas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
645
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2013
αν μπορεισ να μου στειλεισ ενα τηλ η που τη βρισκουμε..
11 Απριλίου, 2013
Τη σηκωσες Χμμμ; Δε φοβηθηκες μη παθεις καμμια κοιλη Κεφάλι σε τοίχο!
28 Απριλίου, 2013
Κι εγω θελω τηλεφωνακι μπας και την τιμησουμε την κυρια!
02 Μαΐου, 2013
PM και δω παρακαλώ με στοιχεία επικοινωνίας....ευχαριστώ εκ των προτέρων-))
Η κριτική σου μ έβαλε σε πειρασμό μεγαλοβδομάδα!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4