Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Call-Girls 20813
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστροφή σπό το εξωτερικό και η ανάγκη μου για σεξουαλική εκτόνωση είχε χτυπησει ταβάνι. Η συνεννόηση με το γραφείο, ως συνήθως εύκολη και γρήγορη. Διαθέσιμες ήταν η Παουλίνα και η Νίκκα. Επέλεξα την δεύτερη λόγω σωματοδομής και των καλών κριτικών που υπάρχουν εδώ.
Γενικά είμαι μαθημένος να κρατώ "μικρό καλάθι" όταν βλέπω πολύ καλές φωτο σε ιστοσελίδες και διαβάζω πολύ καλές κριτικές, ΟΜΩΣ, σήμερα την πάτησα. Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου κόντεψα να μείνω "Αφώνου & αναύδου γωνία". Η κοπέλα ήρθε με ταγεράκι και μαύρο γυαλί που της ταίριαζαν πολύ, σε συνδυασμό με το 5ποντο τακούνι ήταν σίγουρα 1,80. Γλυκό, νεανικό και ευχάριστο είναι το προσωπο της. Στην προσθετική στήθους έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και το μέγεθος που έχει επιλεχθεί είναι, κατάτην γνώμη μου πάντα, ιδανικό. Η κοπέλα έχει αρκετά ωραίο σωματότυπο και αρκετα "φρέσκο" δέρμα τα οποία είναι αποτέλεσμα γυμναστικής και του νεαρού της ηλικίας της. Η ύπαρξη των tatoo στο σώμα της δεν προσθέτουν αξία αλλά αυτό που έχει στη δεξιά πλευρά του κορμού της και τα 2 στην εσωτερική πλευρά των καρπών της είναι ιδιαίτερα.
Στα του αγώνα θα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Τα φιλιά της κοπέλας ήταν, στην αρχή, πεταχτά αλλά στην πορεία της "συνεδρίας" εξελίχθηκαν σε βαθιά με μπόλικη επικουρία της γλώσσας.
2. Η πεολειχία ήταν αρκετά καλή, με σωστή χρήση των χεριών και ορθής ποσότητας σάλιου. Παράλληλα, υπήρξαν αρκετές αλλαγές ταχύτητας και αρκετά deepthroats.
3. Στα του κυρίου μέρους θα αναφέρω τα ακόλουθα:
3.1 Η κοπέλα είναι αρκετά δεκτική στις προτάσεις του πελάτη και παίρνει και τις αντίστοιχες πρωτοβουλίες.
3.2 Ο αγώνας παίχτηκε σε 4 στάσεις (ιεραποστολικο, στο πλάι, στα 4 και καρεκλάτο).
3.3 Η κοπέλα αντέχει το σφυροκόπημα και τις αλλαγές ταχύτητας. Επίσης, δείχνει δεκτική σε χαστουκάκια και σφαλιαρίτσες στα οπίσθια.
3.4 Η πίσω πόρτα είναι δουλεμένη, αλλά δυστυχώς προτίμησα να μην την δοκιμάσω.
3.5 Οι 2 εκτονώσεις μου έγιναν η μια στο στόμα και η άλλη στο πρόσωπο, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνολικά μπορώ να πω πως έμεινα αρκετα ευχαριστημένος. Θα σύστηνα την συνεδρία με την συγκεκριμένη κοπέλα σε όσουν ενδιαφέρονται για GFE και light role-playing. Τέλος, πολύ θετική εντύπωση μου έκανε το επίπεδο της καθαριότητάς της.

Να γαμάτε καλά
@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
902
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2013
αχ αμαρτησα

http://www.youtube.com/watch?v=b0ms7ECleoY
30 Μαρτίου, 2013
Δεν σας κανω τον Αγιο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2