Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...αν και δε νομίζω ότι υπήρξε μέρα που να μην εκκένωσα τις σπερματοδόχες κύστεις μου την τελευταία βδομάδα , έχοντας αφήσει το πολύ 1-2 σταγόνες υγρού εντός τους . Εντούτοις η εμμονική αφηρημένη φαντασίωση ενός ροζόχρωοου νεανικού αιδοίου, με οδήγησε, χωρίς να το καταλάβω, ημίγυμνο στην κλινη ενός μεταξόσπιτου, αναμένοντας , ένα νεαρό ξανθόχρωης κόμης και γαλαζοπράσινης απόχρωσης ίριδα οφθαλμών , κοράσιο.
Πραγματικά είχα απορία τι θα εκσπερμάτιζα καθώς ήμουν σχεδόν κενός υγρού.
Το θήλυ εισήλθε , στο ομολογουμένως πολύ πιο καθαρό και προσεγμένο απ'τα μεταξένια στάνταρ δώμα, με τον ρόζ στηθόδεσμο, το ασορτί κυλοτάκι της , και τα ψηλοτάκουνα υποδήματά της.
Της αφαίρεσα τον ροζ στηθόδεσμο , ώστε να αποκαλυφθούν δύο αρκετά όμορφοι αλλά ολίγον πεσμένοι, μεσαίου μεγέθους, νεανικοί μαστικοί αδενές, και την παρατηρούσα με φιλήδονη νωχελικότητα μετά θωπειών σε ολόκληρο το σώμα της , να παλινδρομεί το στοματάκι της στο πεϊκό μου όργανο.
Όλη την ώρα η φαντασιακή εμμονή ενός αιδοίου με ροζόχρωης απόχρωσης μικρά χείλη , μου παρήχε ένα ευχάριστο ηδονικό αίσθημα.
Τοποθέτησα το νεαρό θήλυ σε ύπτια στάση , και στη συμβολή των κάτω άκρων της μου αποκαλύφθηκε το αντικείμενο της φαντασίωσής μου...
αντανακλαστικά σαν άλλος κύνας του pavlov , έκκρινα τον σίελο ευχαρίστησης και έτεινα να γευτώ γλωσσικά το μικρό πανέμορφο αιδοίο που είχα μπροστά μου
μέχρι που ένα ακάλεστο "Νιεεεετ" έβαλε φρένο στις ορέξεις μου, αλλά τουλάχιστον έκανα την προσπάθεια , το να μην την έκανα θα μου προκαλούσε περισσότερες τύψεις μετά...
αυτή η άρνηση ήταν πληγή για την ευάλωτη καρδιά μου , τόσο που ενώ παλινδρομούσα το πεικό μου όργανο σε ιεραποστολική στάση , έχασα προς στιγμήν το ενδιαφέρον μου και ολίγη απ'την αιμάτωση της στύσης μου.
το νεαρό θήλυ πήρε το "θέμα" στα χέρια της , το "ενδιαφέρον" μου αναθερμάνθηκε και το ιεραποστολικό συνεχίστηκε , μέχρι που εκκρίθηκαν οι τελευταίες σταγόνες σπέρματος που υπήρχαν στις μονίμως μισοάδειες σπερματοδόχες κύστεις μου.
Το επιμύθιο είναι ότι η Αλεξία είναι μια πολύ φιλότιμη και αξιοπρεπής επιλογή , το ίδιο και ο χώρος που είναι αρκετά όμορφος για τα μεταξένια επίπεδα, οπότε για 10 ευρώ σας το προτείνω ανεπιφύλακτα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2013
Αν δεν κάνω λάθος φίλε είναι στο 1Β και όχι στο 1Γ...
24 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπορεί και να χεις δίκιο, δεν είμαι σίγουρος
25 Μαρτίου, 2013
Γιατρε μου με λιγο αγνο μελι και καρυδι καθημερινα, οι σπερματοδοχες κυστεις ειναι παντα γεματες και ετοιμες για χρηση. Δοκιμασμενο.
25 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ αγαπητέ !
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4