Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ύστερα απο της κριτικές που διαβαζω γενικα για την ελένη δεν μπορουσα να μην την δοκιμασω και εγω εφοσον ειχε παει στα ποιο φθηνα μπουρδελακια και οχι στα στούντιο . Γενικα ηθελα παρα πολυ καιρο να την επισκεφτω εδω και κανα 2-3 χρονια απο τοτες που εβλεπα της φωτο της στο 104 με μεγαλη λιγουρια αλλα η αφραγκια της ηλικιας και της τοτε εποχης για μενα δεν με αφηναν να την χαρω.

Μετα απο καιρο διαβαζω στο σαιτ οτι κατεβηκε επιπεδο και κανει βαρδιες στο φωκαιας17α ,γενικα αυτος ο κυκλος που κανουν κοριτσια τετοιου χωρου ειναι παντα παραξενος μπουρδελο-στουντιο-cg cg-στουντιο-μπουρδελο που εμενα δεν με αφορα αλλα επιβεβαιώνεται ο μυθος πως οταν μια κοπελα που εχει μαθει σε υψηλα επιπεδα αγοραιου ερωτα παυει να προσφερει της υπηρεσιες που προσφερε στα στουντιο λογο χρηματων, η το αλλο ενδεχομενο η κριτικες για τα στουντιο να ειναι μουφα με ολη την σημασια της λεξης ως προς την θεοποιηση των κοριτσιων και οχι ως προς την συνευρεση

και αυτο θα το εξηγησω παρακατω..

Ημουν περαστικος στην φυλης λογο μιας δουλειας που ειχα στο κεντρο πρωι σαββατο,η ωρα κοντευε 5 και μου ρθε στο μυαλο η βαρδια της ελενης που λενε,δεν μπορουσα ενα απωθημενο να το αφησω ετσι .
Οταν εφτασα στην περιοχη κοντα η ωρα ηταν 5 και 10 περιπου αστραπη στην φωκαιας και εισοδος στο 17α .Περιμενε και ενας αλλος στο σαλονι,και οποτε δεν ημουν μονος. Η ελενη εκανε την εμφανιση της με ενα ωραιο φορεματακι,γενικα εχει εντυπωσιακη εμφανιση οπως στης φωτο και μην πω ποιο ωραια,ομορφο και χαμογελαστο προσωπο ,σωματαρα ,κωλαρα και ωραιο βυζι, στην αρχη αρχησα να σκεφτομαι της κριτικες που εχουν κανει τελευταια για αυτην και την πτωση της αποδοσης της προβληματιστικα και βγηκα εξω χωρις να το σκεφτω. Εκανα δυο τρεις γυρους στην περιοχη και λεω δε γαμιεται, τι ειχα τι εχασα,αφου δεν θα εσκαγα πολλα λεφτα ας δοκιμασω και εγω μια φορα .

Η τσατσα ρωσιδα με τα κοντα ξανθα μαλια αρκετα ευγενικη της εδωσα τα λεφτα και με οδηγησε στο δωματιο στο σαλονι το οποιο ειναι μεν αρνητικο γιατι οταν μπαινει η κοπελα εκτιθεσαι εαν εχει κοσμο και εισαι γυμνος αλλα δεν πειραζει .Δεν θυμαμαι ποσα λεπτα περιμενα, θυμαμαι οτι ειχε δωματιο πριν απο εμενα δεν αργησε ομως να ερθει και οταν μπηκε ,φοραγε μια στολη αστυνομικνας , γενικα η ελενη εαν την δεις εξω με ενα προκλητικο ντυσιμο την ερωτευσαι κατευθειαν, πολυ ομορφη σαν γυναικα και χαμογελαστη αλλα τωρα σαν επαγγελματιας δεν μαρεσε και εξηγω:

Δεν εχει καμια διαφορα η υπηρεσια της με αλλες υπηρεσιες της περιοχης γυρω, τυπικα γλυψιματα στο σωμα,πιπα καλη μπορω να πω με προφυλακτικο ,καποια γλυψιματα στο λαιμο και αυτο ηταν. Εμενα δεν μου σηκωθηκε και πολυ, βασικα καταφερα λιγο με το στοματικο της αλλα μετα εφοσον εγω πηγα για αλλα παιχνιδια και δεν εκανα αυτα που ηθελα δεν μου σηκωθηκε ποια .Ανεβηκε λιγο πανω μου αλλα σαν πεσμενη που ηταν εκεινη την στιγμη που να μπει? της ζητησα λιγα φιλακια πεταχτα τουλαχιστον αρνηθηκε οσες φορες της το ζητησα,επειδη μαρεσει σαν παιχνιδι τα φιλια εμενα με καυλωνουν περισσοτερο αλλα δεν ηθελε,ενταξει δεν μπουρσα να την αναγκασω κιολας,ελευθερο στοματικο δεν εκανε και αρκετες στην περιοχη κανουν ,ισπανικο δεν νομιζω,πρωκτικο οχι ,φιλια οχι πραγματα για τα δικα μου γουστα αλλα δεν μπορω να αναγκασω καποια. Ηθελα καποια στιγμη να ασχοληθω με τα ποδια της ,δεν της το ζητησα και δεν ξερω πως θα απαντουσε αν της το ζηταγα,αλλα δεν ειχαμε και χρονο στην τελικη .
Της εκανα λιγο σπαζοκεφαλια για να βρει ποιο μελος ειμαι αλλα δεν μπορεσε, καρφωθηκα σε καποια φαση και το καταλαβε οτι ειμαι ο σταματης ,της το παιζα αλλος σε καποια φαση αλλα και παλι το καταλαβε με αυτα που εφραφα της προαλες στο ημερισια ενημερωση.
:
Και τωρα στο σημειο που με καει . Επειδη εγω δεν ημουν ευχαριστημενος ,δεν ζητησα να μου καταπιει τα φλοκια κιολας αλλα κατι παραπανω απο αυτα που εκανε, της εκανα 2 ερωτησεις .
1ον Γιατι στης κριτικες των στουντιο τοσο καιρο για αυτην γραφουν υπηρεσιες οπως ελευθερο στοματικο,γλωοοφυλα,ισπανικα, πρωκτικα κλπ και σε εμανε δεν εκανε εστω ενα απο αυτα?
μου απαντησε :
Mωρο μου μην τα πιστευεις αυτα, ο καθενας γραφει οτι θελει στης κριτικες ,οι περισσοτεροι το παιζουν γκομενοι στα μπουρδελα εγω δεν εκανα ποτε τετοια και ουτε κανω,αυτα να τα κανεις με την γκομενα σου:
Χμμμ;Χμμμ; συγνωμη δηλαδη ολοι γραφουν μουφα κριτικες? Και αν της γραφουν για ποιο λογο της γραφουν ετσι?
Τι κερδιζουν απο σενα? τσαμπα γαμησι? δεν ξερω, γεγονος οτι τα μπουρδελα και τα στουντιο εχουν αμετρητους αβανταδορους αγαπουληδες ,αλλα ο καθενας ειναι μυθομανης δηλαδη? τελοσπαντων, στην συγκεκριμενη περιπτωση η στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζουμε. Δεν πειραζει, εχουμε φαει φολες για φολες εδω θα κολησουμε? Ας κανει οτι θελει η κοπελα ,εμενα δεν μου πεφτει λογος,αλλα σαν πελατης και σαν πρωτη φορα και μαλλον τελευται δεν ειμαι ευχαριστημενος και κατα την δικη μου αποψη η ελενη ειναι καλος ανθρωπος απο οτι καταλαβα,χαμογελαστη γενικα και οχι ξυνη,εαν την εβλεπα στο δρομο ευχαριστως θα της μιλουσα,αλλα σαν επαγγελματιας εμενα το ματι δεν μου γεμησε ..

Η ελενη λεει μουφιες ? Η ,η περισσοτερες κριτικες για κοριτσια των στουντιο ειναι μουφιες κατα μεγαλο βαθμο? Αποψη μου η αληθεια καπου στην μεση και ανακατεμενη,μπορει τα λεφτα να της φενονται λιγα για να κανει τετοια που τα εκανε με περισσοτερα λεφτα στα στουντιο,και φανταστειτε εναν καθαριστη ,παιρνει 1000 ευρω ειναι πολυ καλος στην δουλεια του, του μειωνουν τον μισθο στα 500 θα συνεχισει να αποδιδει οπως πριν ? οχι... εαν οντως ομως λεει αυτο που υσχιει μπραβο σε ολους τους αγαπουληδες των στουντιο και αβανταδορους ,μπραβο θα της πιασετε γκομενες με τετοια που λετε ΜαλακίαΜαλακία αλλα αμα δεν υσχιει εγω ξενερωσα ασχημα που η μπαρμπες των στουντιο απολαυσαν αυτην την γυναικαρα καλυτερα απο ενα νεο παιδι σαν εμενα..

υγ Ως προς την ελενη γιατι σιγουρα θα διαβασει την κριτικη, δεν εχω τιποτα μαζι της σαν ανθρωπος,για μενα ειναι καλος ανθρωπος απο οτι ειδα και πανω απο ολα αυτο μετραει,αλλα σαν επαγγελματιας απο οτι ειδα εγω που εχω παρει τοσες εκει περα γιοκ. Ελενη θα σε παρακαλουσα μην με χλευαζεις στο φεισμπουκ σε αλλα μελη γιατι ολα μαθαινονται Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2013
Λοιπόν σταμούλη, άκου το μπάρμπα σου να μαθαίνεις...

Στο θέμα των υπηρεσιών είναι απλά τα πράγματα. Προφανώς και όσοι έγραφαν ότι η Ελένη έκανε 69, ισπανικό ή πρωκτικό δεν είναι μυθομανείς, αυτά ήταν άλλωστε τα προγράμματα που ανακοίνωναν οι τσατσάδες όποτε την παρουσίαζαν στο στούντιο.
Γλωσσόφιλα επίσης έδινε αλλά μόνο σε "καλούς" πελάτες.

Αλλά ακόμη και τώρα, αν της έδινες κάνα δεκαρικάκι παραπάνω και της ζήταγες π.χ. ελεύθερο στοματικό, εσύ νομίζεις ότι θα σου έλεγε όχι;
Τη δόξα (των κριτικών) πολλές εμίσησαν σταμούλη, τα φράγκα καμία.
P
px75
21 Μαρτίου, 2013
και εγω πιστευω αυτο ειναι, αφου λεω οτι η αληθεια ειναι καπου στην μεση... σιγα τον μπαρμπα.. 35 ποσο εισαι Γαμήσου
S
stam_90
21 Μαρτίου, 2013
Δηλαδη φιλε θελεις να σου κανει το προγραμμα των 50Ε με 20Ε?
Εσυ τα κανεις αυτα στη δουλεια σου?
21 Μαρτίου, 2013
εγω ξενερωσα ασχημα που η μπαρμπες των στουντιο απολαυσαν αυτην την γυναικαρα καλυτερα απο ενα νεο παιδι σαν εμενα..

ωραιο το σχολιο...βεβαια ενας τυπος 30 ενδιαμεσα δεν ειναι μπαρμπας,αλλα καταλαβαινω το ποιντ σου...Γερο-μύστης
Αυτο που δεν καταλαβαινω, με αφορμη την τελευταια σου προταση περι facebook, ειναι τα κολιτιλικια πελατων με πουτανες στο φειςμπουκ...οπως επισης ,αυτοι που παρουσιαζονται στις κοπελες με τα νικς απο το σαΐτ...χαρακιρι...χαλαρα..δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα,μιλαω γενικα γιατι εχει παρατηρηθει αυτο το φαινομενο...
22 Μαρτίου, 2013
Εμ...τα ράσα δεν κάνουν τον παπά.
22 Μαρτίου, 2013
Πάντως Σταμ,καλά εκανες και περίμενες να περάσει μια εβδομάδα για να γράψεις κριτική.Ετσι σε βλέπω να εχεις πιο ηρεμο ύφος εγγραφής.Αν έγγραφες στις 16/03 τοτε,η κριτική σου θα ταν πολυ διαφορετική!Οπως λέει καιo px ,αν θες γλωσσόφιλα φρόντισε να γίνεις συχνός πελάτης και που ξέρεις μπορει κάτι να κερδισεις!Ειμαι πάντως περίεργος αν η Ελένη ειναι το ιδιο περιποιητικη σε παλιους καλούς της πελάτες,ή αν θα τους κάνει διαχωρισμό μεταξί στούντιο και μπουρδέλου Χμμμ;

23 Μαρτίου, 2013
εαν οντως ομως λεει αυτο που υσχιει μπραβο σε ολους τους αγαπουληδες των στουντιο και αβανταδορους ,μπραβο θα της πιασετε γκομενες με τετοια που λετε ΜαλακίαΜαλακία αλλα αμα δεν υσχιει εγω ξενερωσα ασχημα που η μπαρμπες των στουντιο απολαυσαν αυτην την γυναικαρα καλυτερα απο ενα νεο παιδι σαν εμενα..

Σαν μπάρμπας έχω να σου πω :
- Την Ελένη την επισκεύτηκα τρεις φορές στο Φ104 και πέρασα φανταστικά μαζί της, χωρίς φυσικά να την πιάσω γκόμενα.Άλλωστε, τί να κάνει ένα μπάρμπα σαν εμένα, όταν μπορεί να έχει έναν παιδαρά σαν εσένα.
- Και με το ανάλογο αντίτιμο απόλαυσα πολύ καλύτερες υπηρεσίες, και πρωκτικό την τελευταία φορά, απ'αυτές που δεν απόλαυσες εσύ, επειδή δεν ήθελες να δώσεις κάτι παραπάνω.Τί ήθελες δηλαδή;πρωκτικό με 20 ευρώ;μην τρελαθούμε κιόλας.
- Όσον αφορά τα γλωσσόφιλα, δε με φίλησε ποτέ στο στόμα.
23 Μαρτίου, 2013
φιλε as manager ομολογω πως το μπαρμπας μου βγηκε αυθορμητα και δεν ηθελα με καμια να προσβαλω κανενα απο εσας..και ζητω συγνωμη αν προσβληθηκε καποιος.. ουτε προσπαθω να το παιξω παιδαρα ουτε τιποτα απλα

-Εαν ψαξεις στην φυλης οπως λες και εσυ ο ιδιος βρισκεις ολα αυτα με ενα 20αρι, μην σου πω και μεταξουργειο με ενα 10αρι

-Δεν ζητησα γλωσοφιλα απλα μερικα μικρα χαμουρεματα τα οποια εχω διαβασει σε κριτικες και με παραξενεψε που δεν εκανε..
S
stam_90
23 Μαρτίου, 2013
Λοιπον φιλτατε stam διαβασε και εναν ακομη μπαρμπα

Οτι πληρωσεις παιρνεις,και οι αγαπες και τα λουλουδια ειναι για τους γκομενους τους.
Ολα τα αλλα τα παιρνεις με λεφτα. Παντα φιλικα...
(Updated: 26 Μαρτίου, 2013) 25 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού μπορείς να βρεις τις υπηρεσίες που ζητάς σε άλλα μπουρδέλα και στο Μετάξι, γιατί προτίμησες την Ελένη;Πόσο μάλλον, όταν δεν την είχες επισκευτεί, όταν δούλευε σε κάποιο στούντιο !!!Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ; Μήπως ήταν καθαρά θέμα χρημάτων;μήπως περίμενες, ότι θα γλυτώσεις 20-30 ευρώ και θα έχεις υπηρεσίες στούντιο;Γιατί τα λεγόμενά σου, κάτι τέτοιο αφήνουν να εννοηθεί.Και μην ξεχνάς, ότι ήσουν απ'τους τακτικότερους επισκέπτες και σχολιαστές του θρεντ του Φυλής 104, αλλά και συζητούσες και με την Ελένη.Έπρεπε λοιπόν, να είχες πάει τότε.Αφού δεν το έκανες, άσε εμάς τους μπαρμπάδες,Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης να θυμόμαστε με ευχαρίστηση τις υπηρεσίες που μας πρόσφερε η Ελένη στο 104.Τώρα το πουλάκι πέταξε.Ας πρόσεχες.
Και φυσικά συμφωνώ με τον συναγωνιστή παραπάνω, "ό,τι πληρώσεις, παίρνεις".Βάλε το χέρι στην τσέπη.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10