Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολους.Ειχα σταμπαρει τη μαιρη πολυ καιρο τωρα....μια ομορφη κοπελα δε πρεπει να ειναι πανω απο 22-23 χρονων απο ρουμανια..Εξεπλαγην με τη σουπερ λατιν κωλαρα της περισσοτερο απο ολα...τελικα σημερα αποφασισα να την τιμησω....γεματα τα δωματια αναμονη κανα τεταρτο και μπαινει η κορασιδα....προκαταρκτικα υπερελαχιστα με πετατα φιλια στο στηθος και χαιδεμα στο πεσμενο μοριο μου....υστερα απο ενα μολις λεπτο ψευτοχαιδεματα..ανοιγμα προφυλακτικου και περασμα οπως ειπα πριν σε πεσμενο μοριο...πιπα στεγνη και αγχωδης ισα που μου σηκωθηκε...ηρθε απο πανω μου..και με κακο συγχρονισμο ανεβοκατεβαινε στο οχι με πληρες στυση ακομα μοριο μου...της ζητησα να αλλαξουμε αμεσα σταση σε πισοκολλητο μηπως εκει σωθει η κατασταση....οντως πολυ καλη θεα...λατιν κωλος σφιχτος με καμπυλες και καλο στησημο..εκει μου σηκωθηκε επιτελους σωστα και πληρες φαινοταν οτι η κοπελα ηταν ξεπετα σταματησα να σκεφτομαι αρνητικα και βλεποντας αυτη τη κωλαρα εχυσα δυνατα...τραβηχτηκε σιγα και ευγενικα αμεσως με αποχαιρετησε...τιποτα παραπανω........θα τη ξανατιμουσα μονο σε εκτακτη αναγκη και μονο γιαυτον τον υπεροχο κωλο.....για οσους λοιπον θελουν απλως να ξεμπουκωσουν χωρις να ψαχνουν ιδιαιτερα πραγματα οπως pse καταστασεις να περασουν...και για οσους ειναι λατρεις των καλοσχηματισμενων πισινων.....διαφορετικα οχι........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.411
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού