Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περασε σχεδον ενας χρονος απο την τελευταια μου συναντηση με την Νατασα χωρις αυτο να σημαινει οτι την ξεχασα ή οτι μου ειναι αδιαφορη.Αντιθετως,στο διαστημα αυτο πολλες φορες η σκεψη της και μονο ηταν αρκετη για την προκληση στυσεως και ειμαι σιγουρος οτι οι συναγωνιστες που την εχουν γνωρισει θα συμφωνησουν μαζι μου.
Χαρηκα οταν η τσατσα μου ειπε οτι το προγραμμα με στοματικο και 69 ειναι στα 50 € .Με 60 € υπαρχει αλλο προγραμμα οπου συμπεριλαμβανεται και γυμνο στοματικο απο την Νατασα.Επειδη παντα θεωρω επιφοβο το γυμνο στοματικο , επελεξα χωρις δευτερη σκεψη το πιο ασφαλες προγραμμα των 50 € αν και με εντυπωσιασαν οι στοματικες της υπηρεσιες χωρις προφυλακτικο στην περυσινη κριτικη που της αφιερωσα.Μετα απο αρκετη ομολογουμενως αναμονη,γιατι το κοριτσι κυριολεκτικα αλλα και μεταφορικα γαμιοταν στην δουλεια,εισηλθε στο δωματιο.Φορουσε ενα μαυρο ,προκλητικοτατο δικτυωτο string κορμακι με αβυσσαλεο ντεκολτε.Σταθηκαμε στα γονατα πανω στο κρεβατι και με διαδοχικα φιλια και χαδια παντου στα σωματα μας αρχισαμε να καλυπτουμε το χρονικο κενο απο την προηγουμενη επαφη μας.Ξαπλωσε ανασκελα και ανελαβα δραση ξεκινωντας με φιλια στον λαιμο της.Τα βυζια της βεβαιως ειχαν την τιμιτικη τους.Τα χειλη και οι γλωσσες μας μπλεχτηκαν .Δεν μπορεσα να ασχοληθω οσο θα ηθελα με τις μασχαλες και τα αυτια της γιατι γαργαλιοταν και ετσι επικεντρωθηκα στον αφαλο της , δινοντας της ετσι μια προεπισκοπηση για το τι θα επακολουθουσε στις τρυπες της.Ολα αυτα βεβαιως με συνοδεια των εξαισιων ηχητικων της εφε των οποιων η ενταση και το παθος διαρκως αυξανονταν.Το ξυρισμενο μουνι της ανταποκριθηκε αμεσα στις περιποιησεις μου και το ενιωθα πολυ υγρα καθως το σκαλιζα με το δαχτυλο μου μεχρι που με μια σχεδον σπασμωδικη κινηση το εβγαλε απο μεσα της.Ισως δεν ηθελε να ερθει σε οργασμο.Την αφησα να ηρεμησει και να κανει παιχνιδι αυτη .Μου εβαλε το προφυλακτικο και φυλακισε τον πουτσο μου στο στομα της δειχνοντας υπερβαλλοντα ζηλο αν κρινω απο τους χαρακτηριστικους εκεινους ηχους που εβγαζε και που παραπεμπουν σε πνιγμο..Εκτος απο αυτο, τα χειλη της ειχαν κατεβει τοσο χαμηλα που ηταν σαν να μου φιλαει τα αρχιδια.Ο ορισμος του deep-throat!
Καναμε 69.Στην συνεχεια η γλωσσα μου εγινε δεκτη με τιμες απο τον κωλο της στον οποιο εβαλα και δαχτυλο , με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται πανω μου για αρκετα λεπτα .Την διαδεχθηκα στην πρωτοβουλια των κινησεων και τωρα πλεον εγω ημουν σε κινηση.Μετα γυρισαμε στα πλαγια οπου εκει πια οι κραυγες της εφτασαν στο μεγιστο της εντασεως.Δεν μπορω να ξερω κατα ποσο ηταν αληθινες αλλα σιγουρα ηταν τοσο δυνατες που εξεπλαγην.Καναμε ιεραποστολικο, εγλειψα και τα δαχτυλα των ποδιων της και αρχισα να σκεφτομαι πως θα ηθελα να τελειωσω.Δεν βρηκα κατι καλυτερο απο το να την σφυροκοπησω στα τεσσερα.Η Νατασα δεν μου χαλασε το χατηρι οταν της προτεινα να χυσω στο καυλιαρικο κωλαρακι της και οταν της τα εδωσα ολα τα απλωσα λιγακι παραπανω κανοντας ενα ειδος μασαζ...
Μπηκε στο ντουζ για να ειναι ετοιμη για τους επομενους συναγωνιστες και αποχαιρετηθηκαμε με δυο φιλια στα χειλη.Μου εδωσε ακομα εναν λογο για να μην την ξεχασω.Θα τιμηθει ξανα παρα το οτι ισως περασει χρονος αρκετος ως τοτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.721
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2013
Ο θρυλικός πλέον Αργυρότοξος μετά την αναμέτρησή του στα ερτζιανά της πόλης με τον Ραπτόπουλο(όσοι δεν ακούσατε απλά χάσατε...) επανέρχεται με μια κροτική βγαλμένη από τα παλιά!!
01 Μαρτίου, 2013
Οι κραυγες της παντως ειναι υπερ το δεον δυνατες και προφανως προσποιητες...
27 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aγαπητε συναγωνιστη hagem, δεν θα διαφωνησω μαζι σου αλλα οι κραυγες της ειναι και πολυ καυλωτικες... δεν νομιζεις;
27 Μαρτίου, 2013
ωραια γραμμενη κριτικη.....
G
gl
04 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mille merci,αγαπητε συναγωνιστη gl.Καλα σπρωξιματα...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5