Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325939
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Σάρα την είχα από καιρό στα υπόψη αλλά τα ωράρια μας δεν ταίριαζαν.

Σήμερα όμως έκατσε ταμαμ η μέρα.

Την επισκέφτηκα κατα τις 12.00 μόλις είχε βγει από το δωμάτιο και σαλοναρίστηκε με χαμόγελο και νάζι.

Πολύ όμορφο προσωπάκι, κοντούλα, μελαμψό δερματάκι και μελαχρινή.

Πέρασα με το απλό στα 40 ευρώ στο δωμάτιο με θέμα Moulin Rouge, κόκκινα σεντόνια καθαρά, πίνακες και αφίσες με θέμα Moulin Rouge, καθρέπτης μεγάλος στο τοίχο, ντουζιέρα, ενώ ο νιπτήρας διέθετε από μπατονέτες, μωρομάντηλα, μέχρι και στοματικό διάλυμα. Εύγε στο κατάστημα για τη καθαριότητα και το περιποιημένο χώρο.

Η υπηρεσία ελληνίδα και ευγενική κυρία.

Το γκομενάκι εμφανίστηκε σε λίγη ώρα πάνω σε κάτι διμετρα τακούνια. Χαμογελαστή προσγειώθηκε στο κρεβάτι.

Μοσχομύριζε αρώματα και την έφερα στην αγκαλιά μου με την μία. Άρχισε να τρίβεται πάνω μου ενώ εγώ μπαλαμούτιαζα το σοκολατένιο κορμάκι της. Μπισκοτάκι λέμε η μικρή Σλοβάκα. Επιδερμίδα τέλεια στην αφή και κορμάκι σφιχτό, είναι και κοντούλα οπότε στο κρεβάτι είναι ταμάμ. Ο συνδυασμός της μυρωδιάς της με τα χαδάκια της έφεραν το επιθυμητό αποτέλεσμα στύσης.

Με φόρεσε καπότα με το στόμα και άρχισε μια πίπα φιλότιμη και δυνατή. Το μόνο μειονέκτημα είναι η στάση του κορμιού της που δεν επέτρεψε να χαρώ το κορμάκι της και το κωλαράκι της που είναι για δάγκωμα.

Εν συνεχεία της ζήτησα να ανέβει από πάνω. Κουνήθηκε πολύ ωραία ενώ εντύπωση μου έκανε η πολύ αίσθηση από το γατάκι της καθώς μπαινόβγαινε στο τσουτσούνι μου. Κορμί σφιχτό και βυζάκια λαχταριστά τα οποία απόλαυσα δεόντως.

Τη γύρισα σε ιεραποστολικό όπου είναι όλα τα λεφτά να βλέπεις αυτό το γλυκό προσωπάκι να βγάζει πνιχτά βογγητά.

Τελική στάση με το μωράκι στα τέσσερα. Θέα υπέροχη, κωλαράκι σπέσιαλ και το μωρό στήθηκε πολύ καλά. Δεν άργησα και πολύ, με είχε φτιάξει και έτσι κατέθεσα.

Θεωρώ ότι η κοπελιά αδικείται από τη φωτογράφιση, είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά, έχει διάθεση να ικανοποιήσει το πελάτη και το σίγουρο είναι ότι θα την επισκεφτώ ξανά. Πήρα λίγη από τη δροσιά της νιότης της σα γερόλυκος που είμαι και έφυγα με χαμόγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάρα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2013
το στοματικο διαλυμα θελω να πιστευω οτι ακομα ειναι ανεπαφο Money Mouth
25 Φεβρουαρίου, 2013
Καλα ρε αλητη ! Εμεις  σε περιμεναμε για δουλεια και συ γυρνας στα Μελεν ρουζ ? Μεγάλο χαμόγελο
http://www.youtube.com/watch?v=dQjA0S3qZT0

Για την Σαρα δεν εχω κατι να πω , την συναντησα προσφατα , μια χαρα   Χαμόγελο
Τα δωματια πολυ ωραια τωρα που τα βλεπω στο λειντις , σηκωνει αυτοψια  Κατσικογάμης

http://postimage.org/image/9yjdehvtf/
http://postimage.org/image/t4wkhocb7/

Ωραιος ο gab Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2