Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη μεσημέρι στις 13.30 , την Έλενα την έχω δει αρκετές φορές τόσο σε αυτό το σπίτι όσο και στα ένα απο τα αδελφά σπίτια το Κολωνού 11β(το άλλο είναι το Κολωνού 15 το αριστερά)
η Έλενα είναι μια 21 ετών Ρουμάνα κοντά στο 1.68 με σχετικά ωραίο πρόσωπο(φέρνει στην Τζέσικα Αλμπα)σαρκώδη χείλη , κανονικό σώμα με μερικά παραπάνω κιλάκια στην περιοχή της κοιλίας ,
1,5άρι βυζί με σκουρόχρωμες θηλές αλλά όλα τα λεφτά είναι η τουρλωτή κωλάρα της , στο σαλόνι μου έπιασε την συζήτηση και με ρώτησε γιατί δεν περνάω τόσο καιρό....άρχισε να με χαϊδεύει και
μου είπε να περάσω και δεν με άφηνε να φύγω , τελικά πέρασα , αρχικά ψηνόμουν να την πάρω παρτούζα μαζί με την άλλη κοπέλα που δούλευε στον οίκο αλλά όσες φορές έχω πάρει παρτούζα στο μετάξι
το έχω μετανιώσει....έδωσα τα λεφτά στην τσα τσα και πέρασα στο δεύτερο δωμάτιο που βρίσκεται στα αριστερά όπως μπαίνεις που θεωρώ ότι είναι και το καλύτερο από τα τέσσερα του μαγαζιού ,
ήρθε στο δωμάτιο και κάθισε δίπλα μου , την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να χαϊδεύω το μουνάκι της και να φιλάω τις ρόγες της , στο μουνάκι της είχε λίγη κρέμα , 69 μου είπε ότι δεν κάνει
αλλά δεχόταν δάχτυλο τόσο στο μουνί της μέσα όσο και απαλά στην κωλοτρυπίδα της που φαίνεται δουλεμένη αλλά σε ερώτηση μου δεν την δίνει , άρχισε να με φιλάει και αυτη στον λαιμό ενώ μου έριξε
και μερικά πεταχτά φιλιά στα χείλη μου , ταυτόχρονα έπαιζε τον πούτσο μου και τα αρχίδια μου ,μετά μου είπε να ξαπλώσω , άνοιξε το προφυλακτικό το τοποθέτησε στην άκρη του πούτσου μου και μου το
φόρεσε με το στόμα της , η πίπα της ήταν πολύ καλή , βαθιά έκανε παιχνιδάκια με την γλώσσα της και τον χτύπαγε στις χειλάρες της χαμογελώντας , αρχίδια δεν έγλυφε αλλά κάνοντας την πίπα τα χούφτωνε συνέχεια , την σήκωσα και πήγαμε στην πολυθρόνα του δωματίου , κάθισα σε αυτήν και την έβαλα να έρθει πάνω μου με την πλάτη της προς τα εμένα , ανέλαβε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου , μετά έγειρα το κορμί μου πίσω στην πολυθρόνα , την έφερα προς τα εμένα σηκώνοντας τα πόδια της και άρχισα να την γαμάω εγώ , τελευταία στάση στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού ,
η θέα της κωλάρας της και το στήσιμο της είναι ωραίος συνδυασμός ,αρχικά σιγά σιγά και μετά με πιο γρήγορο ρυθμό , ύστερα από λίγα λεπτά ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά , η Ελενα δεν έδειξε σημάδια βιασύνης ούτε ξεπέτας όπως πολλές κοπέλες στο μετάξι , ενώ η έκπληξη ήταν απο την πλευρά της τσατσας που ένω συνήθος στο συγκεκριμένο σπίτι χτυπάει πόρτα δεν το έκανε ,
θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή .

Υ.Γ να σημειώσω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί συνεχίζεται η πολιτική να μην δέχονται ξένους , πρίν τους έδιωχναν στο σαλόνι , ενώ τώρα έχουν κλειστεί την πόρτα και κοιτώντας από το παραθυράκι
αυτής , δεν τους ανοίγουν καθόλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.036
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού