Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159186
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανημερα του α.βαλεντινο κ εχοντας μεγαλη ερωτικη διαθεση απο το πρωι αποφασισα να καταθεσω τα100 ευρα που χα μαζεψει.ηταν η αρχη μιας περιπετειώδους μερας.ξεκινω για βριλησσου60 οπου συμφωνα με το προγραμα δουλευε η μαντονα.γυναικαρα οπως λενεοι συναγωνιστες κ ελληνιδα που δεν εχω παρει ποτε.αμ δε.φτανοντας κατα τις 12:30 κλειστα .κοιτω το σαιτ κ βγαζει τη μαντονα ταυτοχρονα σε 2 στουντιο.α καλα λεω.ειπα να κατηφορισω προς τη λαιμα στο 42 αλλα την εχω συναντηση κ ηθελα κατι καινουργιο.τ απογευμα αποφασιζώ να κατεβω κηφισου 60 στην βικτωρια.κανω λαθος κ νομιζα οτι το 60 ειναι λιγο πιο πανω κπ τα κτελ ελα ομως που ειναι στηνκαθοδο κοντα στα ικεα κ ενω για μιση ωρα γυρναγα σαν το μαλακα-μες την βροχη κ την κινηση.τσαντισμενος αλλα κ απιστευτα πεινασμενος για γυναικα παιρνω το δρομο για πισω.στην παλια ρενο βλεπω το στουντιο αλλα επειδη δεν θυμομουν προγραμα κ κοπελες λεω θα παω τατοιου 71 που κανουν κ ακα(το όποιο λατρευω).απο λαθος παλι δικο μου πιστευα οτι ειναι διπλα στα praktiker ανεβαινα την τατοιξυ μες την βροχη κ την κινηση κ να μην το βρισκω.ρε πουστη λεω αν δεν μου κατσει κ αυτο θα εισβαλω στο πρωτο γιαπι που θα βρω κ θα τον βαλω στις τοσες τρυπες που εχει ενα τουβλο!τελικα το βρισκω κ ανεβαινω.πολυ καλο στουντιο η υπηρεσια ευγεναστατη με καλοσωριζει τικλεω να μου τα προγραματα κ μξυ λεει κατσε να δεις την κοπελα κ αν σ αρεσει στα λεω(πηγα να της πω ετσι οπως ειμαι φτιαγμενος σε παιρνω κ σενα στο ισωμα)!!η μαιρα ειναι μια γλυκια κοπελα που μοιαζει στην 19χρονη γειτονισα τουρλωτο κολαρακι 2αρι στηθος κ σχετικα κοντουλα(ναι ρε αφου εσυ εισαι 1:90.πληρωνω για το φουλ(100)(ριχτε τις τιμες οσο καλη κ να ναι μια κοπελα ειναι πια πολλα)το δωματιο ζεστο κανω ντουζακι κ σε κανα πενταλεπτο μπαινει η μαιρα ωραια κοπελα αλλα δεν μου γεμιζε το ματι.αλλα με διεψευσε.βγαζει αργα τα εσωρουχα κ ξεκιναει τα φιλια απ το λαιμο κ κατω(νο γλωσοφιλα μου λεει)πιπιλαει τις ρωγες μου(το λατρευω αυτο)κ μετα ξεκιναει ενα υπεροχο στοματικο.εγλυφε ρουφαγε με χερια κ χωρις κ σπεσιαλ περιποιηση στα μπαλακια.το βαλε κταναμεσα στα βυζακια τής ενω η τσαχπινηκη φωνουλα της μεεφτιαχνε πιο πολυ.γυρναμε σε 69οπου ευχαριστηθικα να γλυφω το πεντακαθαρο ζουμερο μουνακι της ενω ουτε η πισω τρυπουλα κης γλυτωσε απ την γλωσσα μου.περασμα σκουφιου με το στομα κ ξεκινω να την παιρνω στα 4. Οπου η θεα απ το τουρλωτο κολαρακι ειναι μαγευτικη ανεβαινω απο πανω της κ συνεχιζουμε μεχρι το τελος το οποιο ηρθε πανώ στα βυζακια της.κανουμε ντουζακι μαζι κ με χαιρεταει με την γλυκιαερωτικη φωνουλα της.αν κ σωματικα δεν ειναι ο τυπος μου(φαν των νταρντανικων)η κοπελα ειναι σουπερ.χαμογελαστη κ με πολη ερωτικη διαθεση(ισως το οτι την περιποιηθηκα κ γω να κην εφτιαξε παραπανω.αλλωστε πιστευω οτι κ τις γυναικες που κανουν αυτη κη δουλεια αν τις προσεξεις κ δεν τις δεις σαν ξεκαβλωμα φαιρονται κ αυτες αλλιως.ολα σουπερ με μια ενσταση για τις τιμες(οχι του συγκεκριμενου αλλα ολων των στουντιο.φουλ στα 80 νομιζω ειναι καλα.μαιρα εισαι σουπερ κουκλιτσα(την επομενη να φορας τα γυαλακια σού)ευχαριστω για την υπομονη σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Μάιρα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.358
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2013
Μεγάλο λούκι έφαγες, αλλά στο τέλος αποζημιώθηκες!
lsh
lsh
16 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γαματα κινηση βροχη αλλα Happy endΜεγάλο χαμόγελο
16 Φεβρουαρίου, 2013
100 ευρο ? Κεφάλι σε τοίχο!
16 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι το φόυλ με ολα τα εξτρα υπεροχα ηταν αλλα ειναι πολλα η κατεβαζουν τιμες η παραπανω χρονο(νγνωμη μο)


4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4