Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοντή μελαχρινή αλβανίδα η Άντζελα με ωραία μεγάλα βυζιά και συμπαθητικό προσωπάκι. Έδινε και κωλαράκι και είπα να το δοκιμάσω....
Πλήρωσα το αντίτιμο και μπήκα στο δωματιάκι που είναι μικρότερο και απο κελί φυλακής! Η μουνίτσα ήρθε σε 2 λεπτά πρίν καν προλάβω να ξεντυθώ. Άρχισε κάτι τυπικά χαδάκια, πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μια αδιάφορη πίπα. Την σταμάτησα γρήγορα και της είπα να στηθεί στα 4 οπου και την πήρα για λίγο απο το μουνί χαζέυοντας την ομολογουμένος πανέμορφη σουφρίτσα της η οποία και ήταν ψιλοχαλαρωμένη και άνοιγε όπως της χώριζα τα κωλομέρια Κουλ
Μετά απο λίγο καθώς συνέχιζα να την γαμάω απο το μουνί τον έβγαλα και της έτριψα λίγο την σούφρα....αμέσως η καριολίτσα μου λέει : -"Θέλεις κώλο;"
-"ΝΑΙ" της απαντάω κι εγώ και τον πιάνει και τον βάζει σιγά σιγά στον κώλο της. Ζορίστηκε αρκετά να μπεί άν και αρχικά φαίνονταν οτι ήταν χαλαρή. Αφού τον πάρκαρα βαθειά στην κωλάρα της ξεκίνησε το σφυροκόπημα στα 4 με την Άντελα να βγάζει κραυγούλες ηδονής και πόνου(ειδικά του πόνου ήταν πολύ αληθοφανής Γλώσσα). Έπειτα σήκωσα το κορμάκι της χωρίς να βγώ απο μέσα της και την έφερα έτσι ωστε η πλάτη της να ακουμπάει το στήθος μου και να μπορώ να χαϊδεύω της βυζάρες της καθώς το σφυροκόπημα στον κώλο της συνεχίζονταν. Πρέπει να πόναγε αρκετά γιατί ένιωθα την σούφρα της να μου σφίγγει τον πούτσο όλο και περισσότερο!
Γύρω στα 6 με 7 λεπτά η ΒΡΩΜΙΑΡΑ η τσατσά χτύπησε την πόρτα Κεφάλι σε τοίχο! και η Άντζελα συμπλήρωσε το χτύπημα λέγοντας "Έλα μωρό μου..."
Την γύρισα ιεραποστολικό και τον έβαλε στο μουνί της οπου και ξεκίνησα ένα πήδημα κουνελίσιο(πολύ γρήγορο) για να μπορέσω να τελιώσω....
Άν εξαιρέσουμε την τσατσά που χτυπάει πόρτες πιστεύω οτι η Άντζελα τιμάει το 20ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού