Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συμφωνώ και επαυξάνω με τον προηγούμενο φίλο για την πατσαβουροΜαρία.
Ακριβώς όπως την περιέγραψε και εμφανισιακά και στην συμπεριφορά.Μπήκε μέσα η ψόλα και αρχίζει τις ίδιες πίπες ότι το πουλί μου είναι μικρό και τα σχετικά.Της λέω για αυτό πληρώνεσαι για να μου το μεγαλώσεις,ξεκίνα.¨Αθλια πίπα παρεπιπτόντως.
Μου λεέι :έλα από πάνω
Aπαντάω : κάτσε στα 4 (δεν ήθελα να βλεπω την βλακόφατσα της)
Και ξεκινάω ένα δυνατο κάρφωμα( τιμωρία για τα αστειάκια της) που ενώ έβαζε τα δαχτυλα για να μην μπαίνει όλος μέσα κάποια στιγμή από το κάρφωμα παραλίγο να μπουν και τα δάχτυλα της μέσα Κατσικογάμης (έτσι ακριβώς ήταν η χαζόφατσα της).Καλά που είχα σκάσει καυλωμένος.Την χύνω την στιγμή που λέει όπα πιο σιγά
Μου λέει η πατσαβούρα γρήγορος ήσουν.
Απαντάω: Τι να κάνω ?και δεν χαίρεσαι?
Λέει : Τι να κάνω?τι να κάνω ?ειρωνικά πολλές φορές.
Απαντάω κοιτώντας την βρωμιάρα σοβαρά σοβαρά .Εγώ αυτό που ήθελα το έκανα.σε έχυσα και πάω για ύπνο.Άντε γειάαααααα

Προς γνώση και συμμόρφωσή για όλους μας.Όταν γράφει κάποιος κριτική να δίνουμε λίγη έμφαση στο τι γράφει.Να προσέχουμε ώστε μήν χαρίζουμε τα λίγα μας ευρώ σε πατσαβουρες

Μαρία δικό σου Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2013
Ούτε για κάνα απαξιωτικό με μίσος δεν κάνει. Η τύπισσα είναι ωραία γκόμενα για το Μετάξι αλλά αξίζει μόνο για χαστούκια.
03 Απριλίου, 2013
ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΙΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ Κεφάλι σε τοίχο! Η ΓΚΟΜΕΝΑ Ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ Ή ΚΑΤΙ ΠΕΡΝΕΙ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2