Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άριστη, μόνο αυτή η λέξη μπορεί να περιγράψει την Νάντια. Δούλευε παλιότερα στον 106 και επέστρεψε σήμερα. Πανύψηλη, μεγάλες βυζάρες, κοντό ξανθό μαλλάκι με καστανές ανταύγειες, θεσπέσιος κώλος με τατού, πρόστυχο χάντρινο βραχιολάκι και ψηλά τακούνια. Δεν την χόρτασα και την πήρα δύο φορές, μια με το απλό με €30 και μια με το πρωκτικό με €50 (προσφορά για το διπλό, η κανονική τιμή πρέπει να είναι €80). Προσφέρει επίσης ελεύθερο στοματικό με €50.

Γλωσσόφιλα, απόλαυση και γλύψιμο στα θεσπέσια βυζιά της. Δυνατή πίπα, βάζει δοντάκι αλλά το γυρνάει σε απαλό αν της το ζητήσεις, παίξιμο στα αρχίδια και γλώσσα στο κεφαλάκι. Χάιδεμα στο μουνάκι, στα θεόρατα πόδια της και στις βυζάρες της καθόλη την διάρκεια. Στη συνέχεια έρχεται από πάνω, γλωσσόφιλα και βυζιά στο πρόσωπο καθόλη τη διάρκεια, πρόστυχα λογάκια και κραυγούλες.

Στην συνέχεια ήρθε η ώρα του πρωκτικού στα 4. Μπήκε με κόπο αλλά στο τέλος άνοιξε. Πολύ σφιχτή, τρελό θέαμα και αίσθηση με κραυγούλες. Γύρισμα σε ιεραποστολικό και ψαλίδι, πάλι με πρωκτικό. Μια ακόμα γύρα σε απλό ιεραποστολικό, και έπειτα πάλι πρωκτικό στα 4. Και για τελείωμα η καλύτερη πίπα που μου έχει τύχει μέχρι τώρα. Γλωσσόφιλα και λογάκια καθώς έφευγε από το δωμάτιο. Μου είπε ότι θα γυρίσει σε λίγες μέρες.

Στην έξοδο από το χώρο, ήρθε πάλι με γλωσσόφιλα και πιασιματάκια. Σκέτο ηφαίστειο! ΚουλΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Giorgos_Papadopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
819
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2013
Μπράβο ρε συναγωνιστή!!Δώσε πληροφορίες!!Έλα να μαθαίνουμε τί παίζει και στην Πάτρα...γιατί είχαν καιρό να μπούν κριτικές...Έγραψα κι εγώ για το αλλό στην Όθωνος Αμαλίας είδα και τις δικές σου κριτικές...Άντε μπας και μάθουμε και άλλα να ξαναρχίσει ο αγώνας και στην Αχαία!!!ΧεχεχεχεΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1