Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περνώντας από την περιοχή είπα να κάνω μία επίσκεψη στα 3 καταστήματα της περιοχής που βρίσκονται στη σειρά.

Στο Αλκιβιάδου 16Α μία καστανή milf προς gilf ψηλή η οποία μου μίλησε με ένα στυλ θείας λες και είμαι 12 ετών, πράγμα που ναι μεν ήταν ευγενικό, αλλά σεξουαλικά δε με διέγειρε.

Στο 16 Γ, είχε δύο κοπέλες την Ανίτα και μια άλλη ψηλή μίλφ, που όμως όπως περιέγραψε τα προγράμματα η Ανίτα, σε στυλ "το cd να παίζει" μου φάνηκε μούφα κατάσταση και είπα να μην μπω.

Στο 16Β η τσατσά με το που μπήκα αρχίζει μία μακροσκελή περιγραφή του προγράμματος "τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, τελειωτικό στα βυζάκια, ισπανικό, χαδάκια, φιλάκια, αυταρχικό, αγκαλίτσες, τα πάντα εκτός από κώλο...", αμέσως έρχεται η κοπέλα, μία 20χρονη Ρωσίδα, με κοντό καρέ μαλλάκι, πολύ αθώα - sweetgirlfriend φάτσα, πιασίματα, μεγάλο πεσμένο βυζί, μπουτάκια, και αφράτη κοιλιά.

Εκεί είπα πως θα κάνω μια βόλτα και αν είναι θα ξαναέρθω και η αγενής τσατσά δεν άντεξε και είπε τη μαλακία-ειρωνεία της. Εξαιτίας της τσατσάς δεν ήθελα να μπώ, αλλά παρόλο που είχα πάει να πηδήξω ακούγοντας το αυταρχικό είπα να το δοκιμάσω, αν και είχα ερωτηματικά από το τι αυταρχικό μπορεί να κάνει αυτή η κοπέλα με αυτή τη φάτσα που μόνο mistress δε θύμιζε..

Γυρνάω στο κατάστημα, με το που με βλέπει η τσατσά, κατέβασε το κεφάλι γιατί προηγουμένως είχε πει μαλακία, και με καλωσόρισε όπου και τη ρώτησα για το αυταρχικό ώστε να βεβαιωθώ πως η κοπέλα θα φέρει μαζί της το κατάλληλο αξεσουάρ.

Στα του δωματίου:

Ο χώρος αρκετά καθαρός, με τηλεόραση να παίζει τσόντα, ίσως είχε λίγο παραπάνω φωτισμό από ότι έπρεπε.
Η κοπέλα έρχεται έχοντας μαζί της υγρά μαντηλάκια, προφυλακτικά, και έναν δονητή σε ικανοποιητικό μέγεθος, δηλαδή ούτε τεράστιος για τους άπειρους, ούτε μικρός για τους περισσότερο ξεκωλιάρηδες...

Αρχίζει χαδάκια, φιλάκια στο σώμα, όπου τη φίλαγα στο λαιμό, στο στόμα (που ανταπέδιδε αλλά χωρίς να δίνει έντονα γλωσσάτα φιλιά όπως η Άννα στο Κολωνού 32Α), μετά άρχισε μία αρκετά καλή πίπα όπου με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Συνεχίσαμε με χαδάκια, φιλάκια κλπ για 4-5 λεπτά περίπου.

Η τσατσά παρόλη τη μαλακία που την έδερνε στο μυαλό όταν χτύπησε το κουδούνι με νέους πελάτες παρόλο που είχαν περάσει 4-5 λεπτά τους είπε πως η κοπέλα μόλις μπήκε οπότε και έφυγαν, γι αυτό και της συγχωρώ την πρώτη κακή συμπεριφορά και αντί για 2 τη βαθμολόγησα με 7, γιατί ουσιαστικά αυτό που μετράει είναι το πόσο εκμεταλευόμαστε το 20αρικο σε χρόνο εντός δωματίου.

Μετά από αυτά κι αυτά, ξαπλώνω την κοπέλα και την αρχίζω σε ένα χαλαρό και ήρεμο ιεραποστολικό όπου ταυτοχρόνως έπαιζα με τα ευμεγέθη βυζιά της. Για πισωκολλητό δεν κάνει μιας και είναι σχετικά άκωλη, αλλά η όλη της συμπεριφορά και συμμετοχή μου άρεσε όπου και κρατήθηκα να μη τελειώσω χάριν του αυταρχικού, γιατί ήταν και σχετικά στενή χωρίς 1 κιλό κρέμα.

Μία παρατήρηση: ελληνικά δεν ξέρει ούτε λέξη, οπότε αν θέλετε αυταρχικό ή κάτι εξτρά πείτε το χωρίς ντροπές στην τσατσά αν δεν έχει φέρει "το εργαλείο".

Μετά παίρνει το δονητή του βάζειπροφυλακτικό και βαζελίνη, έρχεται από πίσω μου και με χαλαρά χάδια, και φιλάκια με κάνει να κάτσω στα 4 και αρχίζει χαιδεύει την τρύπα, βάζει και βαζελίνη, και αρχίζει σιγά σιγά να το βάζει... Έδειξε πως προσπαθούσε να το κάνει χαλαρά για να αποφύγει να με πονέσει, τότε εγώ της πήρα το χέρι και έσπρωξα το δονητή μέσα, για να διώξω το δισταγμό της. Στη συνέχεια ακολούθησε ένα χαλαρό πήδημα με το δονητή σε αργές κινήσεις από μέρους της όπου ταυτόχρονα μου χαίδευε με πολύ απαλό τρόπο τον κώλο και τα αρχίδια, όπου σε 1-2 λεπτά εγώ έχυσα αυνανιζόμενος.

Το συμπέρασμα είναι πως κάνει ενεργητικό και όχι αυταρχικό σαν να είναι η καλή σας ερωμένη η οποία θέλει να ικανοποιήσει τις "πισω-γλέντικες" σας με απαλό,αισθησιακό τρόπο και προσπαθώντας να σας περιποιηθεί και να αποφύγει να σας πονέσει. Καμία σχέση με τα "αυταρχικά" που αρχίζουν τις σφαλιάρες και τα βρισίδια. Εάν θέλετε χαλαρή soft και girlfriend experience μαζί με απαλή αργή τέρψη της πίσω οδού η κοπέλα είναι must. Επίσης έχει πλάκα ότι δεν μπορεί να μιλήσει ελληνικά, παρόλα αυτά με τη "γλώσσα του σώματος" συνεννοήστε άφοβα.

Η τσατσά μη σας ξενερώνει, αν η αφρατούλα κοπέλα είναι του γούστου πηγαίνετε, η συμπεριφορά της αγενούς τσατσάς αλλάζει με το που πληρώσετε. Καλό για 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, Guino

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού