Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη μέρα των Χριστουγέννων κοινωνικές υποχρεώσεις με έφεραν στα ΝΠ, πολύ μακριά από τη βάση μου. Δεδομένου αυτού λοιπόν, συν του γεγονότος ότι πολλά από τα στανταράκια μου δεν εργάζονταν αυτή την άγια μέρα, είπα να το ρίξω έξω και να δοκιμάσω κάτι καινούργιο.
Έτσι βρέθηκα στο εν λόγω στούντιο όπου εργαζόμενο κορίτσι ήταν η Εμανουέλλα.
Όπου Εμανουέλλα η παλιά Αμαρυλλίς από Μ. Αλεξάνδρου 133, Βριλησσού 36, κλπ., η κοπέλα με τα χιλιοτραγουδισμένα οπίσθια και τις κακές κριτικές. Δεδομένης μάλιστα της φήμης του νέου εργοδότη της τότε μπορεί να πει κανείς ότι οι οιωνοί δεν ήταν οι καλύτεροι δυνατοί.

Υποδοχή από την ολίγον ψυχρή αλλά γενικά ευγενική υπηρεσία, η οποία μου παρουσίασε την κορασίδα. Η τελευταία με εξέπληξε ευχάριστα με τη συμπεριφορά της καθώς ήταν χαμογελαστή και ευδιάθετη, ενώ ανταλλάξαμε φιλιά και ευχές καθώς με θυμόταν από προηγούμενες τσάρκες. Αφού περίμενα για κάνα 20λεπτο ν'αδειάσει δωμάτιο (μόνο δύο διαθέτει το μαγαζί) έδωσα το 50αρι και πέρασα στα ενδότερα.
Μετά από ακόμη ένα 20λεπτο εμφανίζεται και η Εμανουέλλα, πάντα χαμογελαστή και ευδιάθετη. Να σημειώσω εδώ πως σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν έχει πάρει μερικά κιλάκια, τα οποία όμως δε χαλάνε διόλου το σύνολο.
Σύντομη κουβεντούλα, χαμούρεμα και ξεκίνημα προκαταρκτικών με δική της πρωτοβουλία. Φοβερή χρήση της γλώσσας της στις θηλές και (κυρίως) στο αυτί μου, πραγματικά τα μούλιασε. Πέρασμα προφυλακτικού και συνέχεια με αξιόλογο στοματικό, όπου και πάλι το highlight ήταν η επιδεξιότητα της γλώσσας της.

Συνέχεια με την "εορτάζουσα" σε ρόλο καουμπόισας, αρχικά σε κανονική και στη συνέχεια σε reverse εκδοχή, όπου έδωσε ρεσιτάλ κίνησης, τόσο κατακόρυφης, όσο και οριζόντιας. Το γκραν φινάλε ήρθε φυσικά με πισωκολλητό, όπου η μοναδική θέα σε συνδυασμό με τις παροτρύνσεις της νεαράς έφεραν το πολυπόθητο αποτέλεσμα και το τέλος της συνεδρίας.

Συμπερασματικά, η Εμανουέλλα ΔΕΝ δικαίωσε την κακή φήμη που την ακολουθούσε. Προσωπικά είχα μια πολύ ευχάριστη εμπειρία μαζί της και στην ερώτηση αν θα την ξανατιμούσα στο μέλλον η απάντηση μου είναι ένα ξεκάθαρο "ναι".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού