Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίγοι πιστεύω πως είναι αυτοί που ασχολούνται με τα studio και δεν ξέρουν την Λίντα.
Ένα από τα πιο δυνατά και «παλιά» ονόματα του χώρου. Ωραίο σφιχτό σώμα, ενισχυμένο στήθος, σφριγηλή περιφέρεια, χρώμα μαλλιών που διαφέρει ανάλογα με την περούκα που φοράει.
Λίγο πριν τα μεσάνυχτα άφιξη στο πολυτελές studio Sensuality, και είσοδος στο δωμάτιο χωρίς να περιμένω στο σαλόνι να την δω.

Τα δωμάτια γεμάτα, και η αναμονή μεγάλη μέχρι την στιγμή που άνοιξε η πόρτα και μπήκε. Εξεπλάγη ευχάριστα, μιας και με είδε μετά από τόσο καιρό, κάνοντας μου, χαμογελώντας, και τα σχετικά παραπονάκια, του τύπου «Πως και μας θυμήθηκες μετά από τόσο καιρό ?»

Ο υδράργυρος στην σημερινή μας συνάντηση εκτινάχτηκε στα κόκκινα. Με πολύ πάθος και σφιχτές αγκαλιές ξεκινήσαμε, χάδια, φιλιά σε όλο το σώμα και από τις δύο πλευρές. Από τη φύση της η Λίντα είναι «άγρια» οπότε κάποιες σφαλιαρίτσες και από τις δύο πλευρές εμπλούτισαν το σκηνικό. Ταυτόχρονα πολλά λόγια και πειράγματα από τις δυο πλευρές. Ομολογώ πως αν και δεν είμαι fun του είδους, μαζί της το απόλαυσα.
Ξαφνικά ησυχία στο δωμάτιο, μιας τα στόματα και των δυο μας είχαν άλλες ασχολίες. Στοματικό sex : Με κλασσικό 69 σε όλες τις δυνατές παραλλαγές. Εγώ από επάνω, μετά η Λίντα , στα πλάγια, συνέχεια με επί μέρους περιποίηση. Αφού απόλαυσα για αρκετή ώρα το γατάκι της, έγλυφα τους μηρούς και τις γάμπες της, και ενώ ήταν ανάσκελα, μου βάζει το μεγάλο δάκτυλο του δεξιού ποδιού της στο στόμα μου, και ταυτόχρονα με το αριστερό χάιδευε τον «μικρό Cheyenne”, για μια μίνι ποδολαγνία, να πάρει και πάλι αυτή τα «ινία» για νέο στοματικό από πλευράς της. Θα ήταν μεγάλη παράληψη να μην αναφέρω το εξαιρετικό καραμέλωμα στα @@κια, κάτι που ξέρει να κάνει όσο λίγες.

Μην μπορώντας πια να αντέξω την έφερα επάνω μου. Εκρηκτικός ρυθμός, σφιχτές αγκαλιές, μπατσάκια στα κωλομάγουλα, πρόστυχα λόγια. Ιεραποστολικό για συνέχεια, διακοπή για νέο στοματικό από πλευράς μου, και πάλι ιεραποστολικό, και «όλο η θερμοκρασία δωματίου να ανεβαίνει» όπως λέει και το τραγούδι. Ευτυχώς οι συχνές πλέον καταθέσεις με βοήθησαν να αντέξω περισσότερο από το συνηθισμένο και έτσι την απόλαυσα αρκετά. Συνέχεια και τέλος με την Λίντα στα τέσσερα, για να ολοκληρωθεί έτσι μια αξιόλογη συνεύρεση.

Το τέλος της συνεδρίας μου επιφύλασσε μια έκπληξη. Προσφέρθηκε να με χαλαρώσει κάνοντας μου ένα μασαζάκι, μετά από τόσο έντονο sex, όπως χαρακτηριστικά μου είπε. Έτσι λοιπόν αφέθηκα στα χέρια της, ενώ ταυτόχρονα μιλούσαμε για τα μελλοντικά της σχέδια και αρκετά άλλα θέματα σε πλήρη άνεση χρόνου, άσχετα εάν την περίμεναν ακόμα δυο δωμάτια.

Η Λίντα θεωρείται ένας από τους «θρύλους» των studio εδώ και πολύ καιρό. Και όχι άδικα. Μια γυναίκα που καταλαβαίνει τι θέλει ο άνδρας που θα την επισκεφτεί, και θα «μεταμορφωθεί» ανάλογα την περίσταση από την πιο άγρια τίγρη, στην πιο τρυφερή γατούλα. Τιμάει όσο δεν πάει τα χρήματα που παίρνει και πιστεύω ότι είναι μια από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές. Προσωπικά δεν έχω ακούσει κάποιον που να έχει μείνει δυσαρεστημένος μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λίντα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 7spirit

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2012
δυσκολα θα πεσει απ την κορυφη η λιντα
ινδιανε εισαι σε τρελη φορμα τον τελευταιο καιρο
14 Δεκεμβρίου, 2012
μπατσακια ε; εχεις ξεφυγει τελειως οταν στα λεω δεν ακους
14 Δεκεμβρίου, 2012
Φιλε τσε, καλως γυρισες.
Πρεπει να ημουν στο 1 από τα 2 δωματια που περιμεναν αν κρινω από την ωρα της επισκεψης σου.
Κριμα που δεν συναντηθηκαμε, δεν σε εχω δει ποτε
Η Λιντα είναι μοναδικη, προσφερει πραγματικες υπηρεσιες χωρις επικοινωνιακα τρικ και κολπα ξεπετας,
όπως καυλαντισμα στο σαλονι, ψευτικες κραυγες-βογγητα κλπ.
Μια ερωτηση μονο για την κριτικη σου.
Γιατι βαζεις ‘μονο’ 9 στη σχεση αποδοσης τιμης ενώ αναφερεις ότι ‘Τιμάει όσο δεν πάει τα χρήματα που παίρνει’ ?
Ελπιζω να συνεχισεις τις κριτικες σου και να μας συστησεις και νεα ταλεντακια
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα που θα πάρει καί το "δώρο" των χριστουγέννων να δείς τι έχει να γίνει Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο !
14 Δεκεμβρίου, 2012
Εξαιρετικά υψηλή απόδοση από Λίντα, απλώς κάπου διάβασα για καθαριότητα μετά από κάθε πελάτη από την τσατσά,
όσες φορές έχω πάει (και Σπύρου Πάτση και Μπουζιάνη) ποτέ δεν έγινε καμία καθαριότητα απολύτως πριν μπω
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε LEON79 στον "νεο κυκλο κριτικων μου" Γλώσσα το 10 ειδικα στην σχεση αποδοσης τιμης θα μπαινει πολυ δυσκολα πλεον....
Αποφασισα να γινω λιγο πιο αυστηρος...

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
14 Δεκεμβρίου, 2012
Ρε che τι θα γίνει? Θα μου πάρεις τα ηνία του ποδολαγνου στο τέλος...τι εχεις πάθει?Γλώσσα παραδέξου ότι οι γυναικείες πατούσες ειναι απίστευτα sexy...Γερο-μύστης
15 Δεκεμβρίου, 2012
Cheyenne καλώς όρισες και πάλι στις κριτικές! Μάλλον επανεκκίνησες για να συνεχίσεις απότι βλέπω. Back to the future!

Να ΕΙΣΑΙ (και να περνάς) καλά!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8