Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108073
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στεφυ απο Ιταλία υποτιθεται δουλευε στο μαγαζι και περασα να την δοκιμασω
-εμφανιση κοπελας :το μαλλι εγινε ξανθο,καλο σωματακι,προμιλφ κατασταση 30+ μαλλον.....βυζακια με πιθανη προσθηκη ελαφρας ενισχυσης απο σιλικονη,ωραιας υφης για γλειψιμο και χουφτωμα
- απο προγραμματα και 69 και ισπανικο και τζακουζια παιζουν....δεν εκατσα να τα ακουσω αναλυτικα επικεντρωθηκα στο πρωκτικο που πηρα με 80 ευρω αποφασιστικα......ηθελα να γαμησω κωλο οπωσδηποτε σημερα.....δεν ξερω γιατι αλλα με την γλυκια καντυ δεν μου βγαινε να το ζητησω,ηθελα περισσοτερο να την φαω
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ και μπανιερα υπηρχαν,δεν ετριζαν τα κρεβατια, είχε και ζεστα το δωματιο
-πληρωσα 80 ευρω για πρωκτικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 15 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα ευγενικη και απηγγειλε ολο το ποιημα καλα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο
-οχι απλα πολυ καλα αλλα τελεια και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο ομως δεν δεχεται,πιπα πολυ καλη χωρις καραμελωμα στις μπαλες ομως,αρκετα βαθια και μετα περασμα καποτας με το χερι κι εδω
-λιγο ψιλοξεπετα την λες ειναι η αληθεια αλλα τελικα εγω καλα περασα
-γλωσσοφιλα δεν κανει
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα κουνιεται πολυ καλα σε εντονο τρελιαρικο τεμπο,κωλαρακι ομως μου εδωσε σε μια δικης της εμπνευσης σταση πλαγιοοπισθια με αυτην μπρουμυτα και λιγο πλαγια για να μπαινει πιο ευκολα το χοντρο οπως το εκρινε πουλι μου
-γενικη εντυπωση καλη η καταθεση και η συμμετοχη στο πρωκτικο ηταν πολυ δυνατη με κραυγες ηδονης και πονου μαζι οσο την ξεσκιζα οποτε με καυλωνε και πιο πολυ.στο τελος μου εδωσε και τρυφερο φιλακι και μου ειπε οτι περασε κι αυτη καλα και τελειωσε,μαλλον της αρεσει να την γαμαν απο κωλο
-αν θα ξαναπηγαινα....;πιθανως ναι οταν την ξαναπεθυμησω βεβαια και θελησω να φαω κουλουρακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέφη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού