Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97592
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πέμπτη απόγευμα ήμουν πιασμένος μετά απο μια έντονη ημέρα γυμναστικής, ήθελα απεγνωσμένα ένα ωραίο μασαζ.
καλώ συγγρού 29 άλλα δεν απαντάει κανείς (λόγω της μετακόμισης μάλλον) κάλω συγγρού 45 και ρωτάω αν δουλεύει η Νίκη την οποία είχα σταμπάρει απο την προηγούμενη επίσκεψη χωρίς όμως να περάσω. φτάνω στο παρα πέντε πριν κλείσουν και μετά απο μια σύντομη παρέλαση των κοριτσιών επιλέγω τη Νίκη που θεωρώ και καλύτερη. μόλις μπαίνω στο δωμάτιο έρχετε η Νίκη και μου λέει οτι δεν κάνει ακάπο και της λέω οκ, (καλά έκανε για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις). απο μασάζ χαλαρωτικό και σχετικά καλό αν και θα ήθελα λίγο πιο δυνατό, μετά απο αρκετή ώρα αρχίσει να με φιλάει στο αυτί και να ακουμπάει την ενδιαφέρουσα περιοχή όταν ήμουν ακόμα μπρούμυτα. γυρνάω ανάσκελα ο μήτσος είχε σχεδόν τουμπανιάσει και βλέπω το θεσπέσιο και αψεγάδιαστο κορμί της Νίκης. Βυζιά όμορφα κανονικά ουτε πολυ μεγάλα ούτε μικρά και κωλάρα φοβερή μεγάλη και τουρλωτή χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και με ένα καυλωτικό καλτσον που μόνο ζαρτιέρες του έλλειπαν. φοράει προφυλακτικό και αρχίζει το τραγούδι και εν συνεχεία γαμισάκι σε όλες τις στάσεις. μου έκανε εντύπωση που ήταν ήδη υγρή. απο πίσω η θέα είναι απίστευτη, κρίμα που δεν το δίνει. αφού τελειώσαμε μου έκανε ξανά ενα μασαζάκι για να χαλαρώσω και ας ήταν περασμένη η ώρα.

δυο φορες έχω περάσει για μασαζ στο συγκεκριμένο κατάστημα και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος. κρίμα που σταμάτησε η Αλεξία και δεν ξέρω που έχει πάει για να την βρω ήταν φοβερή.

στα λίγα μείον της Νίκης ήτανε οτι δεν δεχότανε δακτύλάκι πουθενά.

αν έριχναν και λίγο τις τιμές θα ήταν super.

χώρος καλός και καθαρός με ωραία μουσικούλα χαλαρωτική και φιλόξενη σεριφισσα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού