Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλην εσπερα προυχοντες,
Την παρασκευη λοιπον ειμαστε για μια τσαρκα απ τα παλια. Κουμπαρακι κι ενα ακομη παλικαρι καλος συναγωνιστης (διαβαστε κριτικη για Ιουλιανου). Πρωτη σταση Λιοσιων . Καναμε την τσαρκα μας, καλα κομματια εδω κι εκει αλλα ενω ειμασταν ετοιμοι για αλεξανδρα στο βεργας ... εγινε το εξης σκηνηκο. Μπηκαμε καθησαμε και περιμεναμε, Κανα δεκαλεπτο με αδειανα δωματια... βγαινει η αλεξανδρα ανακοινωνη ποια ειναι κι πριν προλαβουμε να κανουμε κινηση οι δυο που ηταν κοντα στην πορτα γυρναν για την εξοδο οποτε με υφος τσαντιλα λεει ηδικια σου:
-Αντε πηγαινετε καμμια βολτα αλλα μην ξαναρθετε η κοπελα δεν αλλαζει η ιδια ειναι.. αντε καθε μαλακας εδω ερχεται!
Οποτε πριν ακομη αποφασισουμε μας την εσπασε. Αν κι συναγωνιστης κι ο κουμπαρακος ηταν ετοιμοι να περασουν. Καταλαβαμε οτι μαλλον ηταν παραξενη βραδυα και δεν ηταν και στα κεφια της ! Ακυροοοον!
Οποτε ανηφορησαμε κατα Φυλης. Καναμε τηη τσαρκα μας και βρεθηκαμε στο εν λογω μαγαζι. Η τσα μας ειπε οτι ειναι η Σοφια που κανει αυτο κι αυτο. Περιμεναμε κανα 10λεπτο και βγανει απο το δωματιο μια bbw χαριτωμενη νοικοκυρα, κοντο ξανθο με ανταυγιες μαλλακι, κοντουλα σχετικα, δεν ειπε τιποτα απλα μα ς εριξε ενα πονηρο -αθωο βλεματακι και πηγε στο δωματιο. Ο κουμπαρακος μου δεν περιμενε κι αλλο περασε στο δωματιο και περιμενε. Στο τελος του αγωνα μας περιεγραψε τις φασεις οι οποιες συμφωνουσαν πολυ με την ιδιαν εμπειρια. Μπηκα κι εγω και ακολουθησε ο εξης αγωνας.
Γεια σου μωρακι μου. Καθησε στην ακρη του κρεβατιου εβγαλε το κομπινεζον που φοραγε κι αφου εδωσε φιλακια στα ποδια εφτασε στον Περικλη κι αρχισε να τον περιποιητε ομορφα. Βαθυα με καλη γλωσα και ελαφρα σκαμπιλακια στα μαγουλα. Και λεει και το : κοιτα κοιτα σ αρεσει ... ετσι? σπρωχνει λιγο τον Περικλα στην κοιλια κι αρχιζει ενα γλυψιμο στα καλαμαπαλικια! Και ξανα πανω και ξανα κατω λεω ... σεμνα δεν θα προλαβουμε τιποτα. Την γυρναω τουμπα και το κοβουμε στο 69 ... αυτη συνεχισε τα ιδια εως αρχισε να καυλωνει ( μαλλον λεω εγω) διοτι σταματησε να γλυφει κι αρχισε να βογγαει. Μου πατησε μια δαγκωνια στο μπουτι με εσφηξε με τα μπουτια και με εσπρωξε. Βαλαμε σκουφι κι αρχισα τον αγωνα της παλινδρωμησης. Ιεραποστολικο στην αρχη, ποδια ωμους, πλαγιασμα και τελος πισωκωλητα! Να σημειωθει οτι ειχε ωραια ματια ... ( τι παρατηρει ο ανθρωπος ρε..) και καποια στιγμη οταν ειμασταν φατσα καρτα και αρχισε να βογγαει αλληθωριζε! Πως δεν εβαλα τα γελια εκει.! Τελος παντων ειναι μια χαρα και vfm. Δεν επιε οχι σε τιποτα, τα εκεανε ολα (οτι ζητηθηκε ή ξεκινησε)δεν βιαστηκε πουθενα και με συμπεριφορα αψογη.
Τα ιδια ειχε να πει κι αλλος πουπερασε. Οποτε κυριοι ... λατρεις των bbw νοικοκυρων και οχι μονο ... ορματε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Σοφία
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 user9009

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού