Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ας με συγχωρέσει ο φίλτατος συναγωνιστής Gameover που θα "δανειστώ" τον τίτλο που είχε χρησιμοποιήσει για μια κριτική για την ίδια κοπέλα, όμως είναι ό,τι πιο ταιριαστό σκέφτηκα. Για όσους δεν το ξέρουν, είναι ο τίτλος ενός τραγουδιού των Beatles παρμένος από μια παιδική ζωγραφιά "Η Λούση στον ουρανό με διαμάντια".
Δε θα γράψω πολλά γιατί έχω ξαναγράψει κριτική γι αυτή όταν δούλευε στο La Femme και επίσης φωτογραφίες της υπάρχουν στο site. Θα πω απλά ότι για μένα προσωπικά το χτεσινό ήταν το καλύτερο sex που έχω κάνει ποτέ στα πλαίσια του αγοραίου έρωτα.
Ο χώρος την αδικεί (δεν είμαι φαν του Βαρδάρη) αλλά ούτως ή άλλως θα μείνει εκεί μόνο προσωρινά. Η τσατσά ήταν αμίλητη, ακούνητη, αγέλαστη (ίσως και καλύτερα έτσι βέβαια), με το ζόρι είπε τα προγράμματα γιατί τη ρώτησα, αλλιώς δεν είχε σκοπό. 30 € απλό, 40 € χαλαρό ή γυμνό στοματικό, 50 € το 69.
Η Λούση είναι μια κοπέλα που αν την φερθείς όμορφα, ευγενικά και με σεβασμό θα περάσεις πάρα πολύ όμορφα μαζί της. Όποιος γουστάρει προστυχιά και άγρια σεξουαλικότητα μάλλον δε θα ταιριάξει μαζί της. Φυσικά όλα είναι θέμα χημείας, γι αυτό τονίζω ότι η άποψή μου είναι καθαρά προσωπική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Λούση
Υπηρεσίες
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2012
Lucy in the Sky with Diamonds = LSD
τι παιδικες ζωγραφιες και μαλακιες ρε αδερφε...ξεκαθαρο το μηνυμα
04 Δεκεμβρίου, 2012
Το διάβασα στο wikipedia
Lennon's inspiration for the song came when his son, Julian, showed him a nursery school drawing he called "Lucy - in the sky with diamonds", depicting his classmate, Lucy O'Donnell. Julian said, "I don't know why I called it that or why it stood out from all my other drawings, but I obviously had an affection for Lucy at that age. I used to show dad everything I'd built or painted at school, and this one sparked off the idea..."
Να και η ζωγραφιά http://cdn1.beatlesbible.com/wp/media/lucy-in-the-sky-with-diamonds-painting_01.jpg
04 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και τα δυο ισχύουν.
Υπάρχει βέβαια ακόμα μια εκδοχή που υιοθέτησαν κάτι "χριστιανοί" ότι το "Lucy" Αναφέρεται στον Lucifer ή απλά στον Εωσφόρο στα Ελληνικά. Μαλακία
Πέρα από τους Beatles, εκεί πάνω σας μαδάνε οι πουτάνες κανονικότατα έτσι; Τι τιμές είναι αυτές που διαβάζω;
Με τέτοιο τιμοκατάλογο που έχουν θα έπρεπε το γαμήσι να το καλύπτουν τα ασφαλιστικά ταμεία (λέμε τώρα...Γλώσσα)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3