Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823761
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπον ξεκινάμε Κυριακή πρωί και σκεφτομαι: ενώ θεωρω τον εαυτό μου ψιλοεμπειρο δεν εχει τυχει ποτε να παω στο Φ104. Αποφασιζω λοιπον να επισκεφθω. Το βρίσκω εύκολα, δυσκολευομαι λιγο στο παρκινγ αλλα οχι πολυ.

Μπαινω μεσα πολυ ευγενική τσατσα μου λεει τι προσφερει και βγαινουν Μπετυ και Αλεξανδρα. Θα έλεγα οτι σε σχεση με αυτα που κυκλοφορούν καμμια δεν ειναι πολυ σουπερ σε εμφάνιση, αλλα αυτα ειναι γούστα ουτως η αλλως υπάρχουν ακριβέστατες φωτογραφίες των κοριτσιών. Στην αρχή διαλέγω Μπέτυ και η τσατσα με βάζει σε ενα δωμάτιο κάτω. Στη συνέχεια βγαινω εξω και τη φωναζω. και της λεω οτι αλλαξα γνωμη θελω και τις δυο κοπελες και αν εχει καλυτερο δωματιο. μου λεει πηγαινε πανω στο 3 και ερχονται τα κοριτσια. Σε ολη τη διαρκεια ημουνα ο μονος πελατης.

Ανεβαινω λοιπον πανω και περιεργάζομαι το δωματιο το οποίο είναι απο τα πιο καλα που εχω δει σε στουντιο. Ξαπλωνω λοιπον και αρχιζω να σκεφτομαι την παρτουζίτσα που περιμενει. Σιγα σιγα αρχίζει να μου σηκώνεται.. Μετά από 10 λεπτά ακούω τα τακουνια να ερχονται στη σκάλα. Οπως έχω πει και σε αλλη κριτική μου τα τακούνια που ακούγονται μου τον σηκώνουν όσο δε παει. Μεχρι να μπουν τα κορίτσια τον ειχα πιασει και τον επαιζα με δυναμη.

Μπαινουν τα κορίτσια μέσα και μου λενε: Επ! τι κάνεις τον παίζεις μαλακα? αστον Κάτω!. τον αφήνω και με τη μια η Μπέτυ βουτάει στο κρεβάτι και τον αρπάζει. Αρχίζει να τον παίζει. Η Αλεξ. αρχίζει να γδύνεται και μου κάθεται στο πλαι φερνοντάς μου τα υπερμεγέθη βυζιά της στη μούρη. Αρχίζω να την χουφτώνω χωρις να υπολογίζω τίποτα. Εντωμεταξύ εκείνη λεει στη μπετυ δωστο μου και μενα, και η μπέτυ με το χερι της στριβει τον π@@τσο μου και τον στρεφει προς την Αλεξανδρα. Αυτή ανοιγει το στομα και αρχιζει να τσιμπουκωνει. Περασαν ετσι μερικα λεπτα, όπου η μια εδινε πουτσοσκαμπιλα στην αλλη.

Στη συνέχεια η Μπέτυ μου δίνει εντολή να σηκωθώ πάνω και λεει στην Αλεξανδρα να ξαπλωσει ανάσκελα, μάλιστα μόλις ξαπλώνει της λέει: "Ανοιξε τα πόδια σου!". Πιανει τον π@@τσο μου και τον βαζει στην Αλεξανδρα και αρχιζει να με σπρώχνει να μπω μεσα. Αρχίζω λοιπον να πηδαω την Αλεξάνδρα τα ποδια της ειναι στους ωμους μου. Σε λίγα δευτερολεπτα βλέπω στον καθρεφτη τη Μπέτυ να γλυκοκοιτάει τον κώλο μου, τον ανασηκώνει λοιπον βαζει ενα προφυλακτικο στο δακτυλο και οπως εγω πηδαω (ετσι οπως ειναι τουρλωμενος ο κωλος μου) μου βαζει δακτυλο. Αρχίζει να με πηδαει εκεινη με το δακτυλο της και να με σπρώχνει ολο και πιο δυνατα μεσα στην Αλεξανδρα. Αλλαζουμε σταση, καθεται στο πλαι η Αλεξανδρα και αρχιζω το σφυροκοπημα. Η μπετυ παλι μου ανοιγει τα ποδια οπως ειμαι στο πλαι και μου βαζει δακτυλο.

Μου λεει σηκω να γαμισεις κ εμενα. Σηκωνομαι εγω κάθεται στα τεσσερα και παω απο πισω της και ξεκιναω να πηδαω την αφεντρα. Σε κάποια φαση η Αλεξάνδρα ερχεται απο πισω και λεει αρχιζει να με τριβει στον κωλο. Λεει λοιπον: "Μπαίνει κ μέσα το δάχτυλο?" και της λεω εγω "οχι οχι". Τότε πεταγετε η Μπέτυ και λεει "Μπαίνει Μπαίνει!!" Ετσι η Αλεξανδρα ψαχουλευει τον κώλο μου, με σπρωχνει λιγο μπροστα ωστε να τον ανασηκώσω και μου καρφωνει δυο δαχτυλα. Εγω σαστιζω και σταματαω προς στιγμην αλλά εκείνη μου λεει "Τι σταματας, γαμα!". Κοιταω λοιπον στον καθρεφτη κ βλεπω μπροστα τη Μπετυ ξεμαλιασμένη, στημενη στα τεσσερα σα κλασικο πουτανακι, εμενα απο πισω να την καρφώνω και τον κώλο μου αναγκαστηκα τουρλωμενο να τον χαιρεται η Αλεξάντρα.

Τους λεω κορίτσια θέλω να σας χύσω, βγαζω λοιπον προφυλακτικο σηκωνομαι απο το κρεβατι καθομαι ορθιος. Αυτές απαλασσονται απο οτι φορουσαν και καθονται στο κρεβατι με τις βυζαρες τους τουρλωμενες ετοιμες. Η μπετυ μου λεει τραβα μαλακια και χύσε! Αρχιζω λοιπον. Σε λίγα δευτερολεπτα με φτιαχνει η ιδεα οτι πληρώνω και κάνω ότι θέλω, λεω λοιπον στην Αλεξανδρα, "Αλεξανδρα την πατησες εσένα θα χύσω. Ερχεται λοιπον κοντα και ξεκιναω να την χύνω. Ειχα ομως πολυ καιρο να μαμησω οποτε περισεψε και για τη Μπετυ. Μόλις τελειωσα συνιδιτοπιω οτι ειναι και οι δυο ξεμαλιασμενες, χυμένες παντου, ποδια, στηθη, κοιλια, στα μαλιά τους, και αρχιζουμε ολοι μαζι να γελαμε...

Αυτα καλή συνεύρεση, μόνο που νομίζω ότι βιαστηκα να τελειώσω. Αν και τα περιεγραψα αναλυτικα η ολη φαση δεν κρατησε πολυ γιατι εγώ βιαστηκα. Την επομενη φορα θα το μελετησω πιο πολυ το πραμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2012
Να υποθέσω ότι αυτά με το δάχτυλο κ.λπ. συνέβησαν επειδή είχες πάρει κάποιο αυταρχικό πρόγραμμα;Χμμμ;
lsh
lsh
29 Νοεμβρίου, 2012
οχι κανικο ειχα παρει. ενταξει προφανως οι κοπελες βλεπουν τη σαρεσει και αν ειναι συνεχιζουν η σταματανε.
30 Νοεμβρίου, 2012
"Επ! τι κάνεις τον παίζεις μαλακα? αστον Κάτω!"
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Σόρι που γελάω , αλλά μου φάνηκε αστείο αυτό το απόσπασμα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
30 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το ελπίζω...
lsh
lsh
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4