Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236284
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον στο θέμα μας. Φτάνω απογεματάκι στην Κασσάνδρας, και βλεπω την Αννα με ενα συναγωνιστή να κατεβαίνουν τις σκαλες. Τους λεω που πατε ρε παιδια; την παιρνεις σπιτι σου; μου λεει φιλε παω να την παρτουζωσω με μια αλλη στο Κασσανδρας 6. Λεω κάτσε να ερθω κ εγω να δω. Η Αννα μεσα στην καβλα με κολητο παντελονι και τακουνια απο κατω να περπαταει μπροστα μου εξω στο δρομο. Φτανουμε ολοι μαζι, και μπαινει να ετοιμαστει. Εκει υπηρχαν και αλλες κοπελες. Γδύνεται η Αννουλα, ερχεται μας κανει μια καυλωτικη επιδειξη και πηγαινει μαζι με μια αλλη κοπελα στο δωματιο να παρτουζωθει.

Επειδη βαριομουνα να περιμενω, φευγω και πηγαινω το επομενο απογευμα. Κασσανδρας 4α πανω. Τη βλεπω και σχεδον μου σηκωνεται απο το σαλονι. Μου λεει παμε να σε παρω οπως ξερω. Μπαινουμε μεσα, περιμενω καμποσα λεπτα και ακουω τα τακουνια να ερχονται σιγα σιγα στο διαδρομο. Δε ξερω οι συναγωνιστες τι λενε αλλα εγω οταν το ακουω αυτο σφιγγεται το στομαχι μου, καυλωνω, κοκκινιζω ολα τα παθαινω. Ερχεται λοιπον η Αννα με μια τσαντουλα με τα απαραιτητα αξεσουαρ. Μου λεει με αυστηρο υφος ελα να διαλεξεις τι θες. Παω εκει διαλεγω ενα μικρο δονητη και μου λεει πηγαινε στο κρεβατι. Πηγαινω προς το κρεβατι καθομαι εκει. Ερχεται η Αννα η οποια προσπαθει να δεσει το στραπον πανω της. Τη βοηθάω κ εγω λίγο. μου βάζει προφυλακτικο και αρχιζει να με πιπωνει. Μολις μου γινεται καγκελο τις λεω πος με θες; μου λεει στα τεσσερα. Πεφτω στα τεσσερα και μου λεει τουρλωσε τον κωλο σου. Μπαινει μεσα και αρχιζει να με σφυροκοπαει. αφου περνανε καποια δευτερολεπτα ετσι μου λεει γυρισε ανασκελα. Γυριζω και μου λεει παρτο στα χερια σου και βαλτο μεσα. το βαζω μονος μου. Και με αρχιζει παλι για λιγο, μου ανοιγει καλα τα ποδια και με κραταει απο τον πουτσο και αρχιζει να γαμαει. Τις λεω τωρα σειρα μου να σου δειξω πως πιδανε κανονικα. Μου λεει ελα. Βγαζει το στραπον και τις λεω ανοιξε τα ποδια σου πουτανιτσα.. ξαπλωνει τα ανοιγει, μπαινω μεσα και την αρχιζω στο μαμησι... ξυρισμενο μουνακι ποδαρες ορθανοιχτες και φατσα καυλωτικη... της λεω τωρα γυρνα στο πλαι... γυρναει στο πλαι μου τουρλωνει το κωλαρακι και μπαινω μεσα και αρχιζω να την ξεσκιζω το μουνακι... Μετα απο λιγο την πηρα και λιγο στα τεσσερα. Η αννουλα πηδιετε τρομερα στα τεσσερα σα σκυλα. Της κραταγα τη μέση και εκεινη κρατιοτανε στα καγκελα του κρεβατιου. Πραγματικα πηδιοτανε σα πουτανα. Ετσι φτασαμε και στο χυσιμο. Εγω υδρομενος εκεινη ξεμαλιασμενη λιγο και φαινοταν δηλαδη στην οψη της οτι την ειχανε πηδηξει που ηταν πολυ καβλοτικο. Αυτα. λιγες κουβεντουλες πριν βγει απο το δωματιο και τελος.

Γενικα πολυ καλη, το μονο που για το αυταρχικο φαινεται οτι δεν ειναι πραγματικα αυταρχικη αλλα το προσποιειται. θελει δηλ. λιγο βελτιωση.Παντως εγω ολες τις φορες που εχω παει εχω περασει καλα. Νομιζω ειναι σωστη επαγγελματιας και οτι υποσχεται το παρεχει. Νομιζω επισης οτι οι φωτογραφιες την αδικουν πολυ. Ειναι πιο καλη απο τις φωτο. Ισως ειναι παλιες γιαυτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
16
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2012
Έχεις απόλυτο δίκιο για τις φωτό,σχεδόν δείχνουν άλλη κοπέλλα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1