Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173473
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για αλλη μια φορα τα καταφερε να με συναρπασει .Εκει που νομιζα οτι δεν γινεται να εχει περισσοτερη διαθεση , με διεψευσε με τον τροπο της.Ο λογος βεβαια για την θεα της ομορφιας και του ερωτα,την Αφροδιτη.
Αφου κατεβαλα το αντιτιμο των 60 € για το προγραμμα με μασαζ ,τακτοποιηθηκα στο δωματιο και μετα απο λιγο μπηκε μεσα χαμογελαστη και ευγενικη οπως παντα ,φορωντας αυτην την φορα μαυρα εσωρουχα.Ενω μιλουσαμε μου εκανε ενα απαλο και χαλαρωτικο μασαζ το οποιο ενιωσα υποχρεωμενος να της το ανταποδωσω.Επαιξα με τις ρωγες της και εγλειψα τις μασχαλες και τον αφαλο της.Ο πουτσος μου ηταν ηδη ετοιμος για μια αποθεωτικη υποδοχη απο το στομα της Αφροδιτης που με μαεστρια μου εβαλε το προφυλακτικο.Αφου με περιποιηθηκε με το στομα της με καβαλησε και συνεχισε με γυρισμενη την πλατη.Κατα την διαρκεια αυτων των δυο στασεων ειχα ανασηκωθει για να μην αποχωριστει η γλωσσα μου το σωμα της.Η συνεχεια δοθηκε με πισωκολλητο που ηταν ακρως διεγερτικο για την οραση μας με την βοηθεια του καθρεφτη και με μια καλη δοση απο τα πλαγια .Ως ενδειξη για το οτι η ερωτικη της διαθεση ειχε κατακτησει νεες κορυφες θα αναφερω οτι σε καθε αλλαγη στασεως ηθελε να μου τον παιρνει στο στομα ξανα και ξανα.Ηθελα οπωσδηποτε να γευθω τα δαχτυλα των ποδιων της κατι που εκανα και συνεχισα να κανω ακομα και οταν της τον καρφωνα ολα και πιο γρηγορα.Με ευχαριστησε για την περιποιηση που προσφερα στα ποδια της με foot-job.Η ηχητικη της συμμετοχη ειχε επεκταθει σε καυτες ατακες που με εφτιαξαν ακομα πιο πολυ.
Εχυσα δυνατα με ενα τρελο ισπανικο στα ομορφα βυζια της.Δεν γινοταν αλλιως καθως ειχε διεγειρει ολες μου τις αισθησεις!Μαγεμενος εβγαλα το προφυλακτικο και μετα απο λιγο με αποχαιρετησε με το χαμογελο στα χειλη.
Ειχα ηδη πολλες υπεροχες εμπειριες μαζι της και προσθεσα αλλη μια.Ο καλυτερος τροπος για να κλεισω ειναι να εκφρασω την βεβαιοτητα οτι θα ακολουθησουν και αλλες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.725
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού