Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήμουν στο να πάω ή να μην πάω...

Μετά από σύντομη βόλτα στο μετάξι, μου έκανε εντύπωση το σοβαρό και τυπικό στυλ της, με ευγένεια αλλά και το βλέμμα της έμπειρης παλιάς καραβάνας, βγήκε με πλησίασε με αξιοπρέπεια και χωρίς να γίνεται πιεστική (στυλ που πας με τα λεφτά στην τσέπη) λέγοντας με θετικό καταφατικό τρόπο, έλα και θα περάσουμε ωραία... Της λέω θα κάνω μια βόλτα και απαντάει όμορφα και στραράτα "σε περιμένω".

Το κόστος 15 Ευρώ δηλαδή 50% περισσότερο από το 10αρικο του Μεταξιού.

Μου έκανε εντύπωση το στυλ της. Καμία σχέση με κάποια από τα αραπο-αλλοδαπό-μουνα που σε πιάνουν αγκαζέ και δε σε αφήνουν να φύγεις και σε ξεγελάνε αφού μετατρέπονται σε έπιπλα μόλις έρθουν στο δωμάτιο, παρά την φαινομενική γλύκα.

Επηρεασμένος από τη μαυρούλα που είχα επισκευθεί λίγες μέρες πριν η οποία μου πρότεινε να με "πάρει", είχα όρεξη και για κάτι διαφορετικό, και είχα ακούσει ότι η συγκεκριμένη τον δουλεύει το δονητή πέρα από τα κλασσικά που κάνω δηλαδή ποδολαγνεία-σεξ. Άσε που με τις φόλες που έχω φάει τελευταία από δοκιμές με τάνες που τελικά η πατούσα ήταν κατάμαυρη και τελικά κάναμε ένα διεκπεραιωτικό σεξ, δεν είχα όρεξη να πετάξω άλλο 10αρικο ή 20 άρικο στα σκουπίδια.

Αρκετά διστακτικός πλήρωσα, με πήγε σε ένα από τα πιο ενδότερα, δωμάτια. καθαρό αρκετά με μόνο ίσως μειονέκτημα ο υπερβολικός για τα γούστα μου φωτισμός.

Έρχεται η Μαρία, με καλησπερίζει, και τη ρώτησα αν είναι αυτή η Μαρία που κάνει παιχνίδι με δονητές. Μου λέει καταφατικά και κυριλέ, πως ναι και με ρωτάει αν θέλω μικρό-μεσαίο-μεγάλο.

Έρχεται με το αξεσουάρ και 2 προφυλακτικά, αρχίζει ένα καλό χαμούρεμα, χάδια παντού και φιλιά εκτός από στόμα, με ωραίο δοτικό στυλ όπου με άφηνε να χαιδέψω αλλά και να γλύφω το στήθος, τον κώλο της κλπ και στη συνέχεια αρχίζει χαιδεύει με ωραίο τρόπο την τρύπα και σιγά σιγά χωρίς ίχνος βιασύνης και καθόλου αγαρμποσύνη αρχίζει την πράξη. Το όλο σκηνικό μπορώ να το χαρακτηρίσω ως εξαιρετικό και καλύτερο από αυταρχικά που τα πληρώνεις και τελικά η κοπελιά είναι άσχετη (οπου ειναι ασχετη).

Δε βιαζόταν καθόλου, όπως κάτι άλλες άσχετες ιέριες των στούντιο που αρχίζουν άγαρμπο και γρήγορο παιχνίδι με σκοπό να γίνει ξεπέτα, όπως και υπήρχε πλήρης συμμετοχή αφού χαιδευε τα κωλομέρια, και έριχνε και χαστουκάκια ααλα και ωραια λογακια χωρις θεατρινισμους και υπερβολες,, όπως και το δονητή τον ειχε κρατημένο με το χέρι στο σωστό ύψος όπου την ένιωθα να χτυπάει πάνω στον κωλο μου.

Σεξ δεν πρόλαβα να κάνω αφού τελείωσα γρήγορα, μιας και ο προστάτης μου είχε καιρό να ερεθιστεί, όπου άκουσα την κοπέλα να μου λέει πως περίμενε να κάνουμε κι αλλο παιχνίδι και πως τέλειωσα γρήγορα με κυριλέ και ειλικρινές ύφος. Και παλι καμια σχεση με καποιες που φευγουν τρεχοντας και κάνουν το σταυρό τους αμα τελειώσεις γρήγορα...

Την επόμενη φορά θα της ζητήσω και ποδολαγνεία, μιας και απο οτι ειδα τα παπουτσια δε τα βγαζει αρα οι πατούσες παιζει να είναι σχετικά καθαρές, και θα κανω και μια κριτική για foot fetish.

Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2012
ποιο δονητη διαλεξες?το μικρο ,το μεσαιο ή το μεγαλο?
28 Νοεμβρίου, 2012
ΝΩΝΤΟΜΕΜΟ ενδιαφερεσε για το παχος του δονητη?
Μμμ ... δεν μας τα ειχες πει αυτα!Μεγάλο χαμόγελο
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2