Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
παιδια επισκεφτηκα αποψε την σαρα την τσεχα και ειχα την καλυτεη καταθεση στο 2012.
δινω το 30αρακι κ κατευθυνωμε στο αριστερω δωματιο οπωσ μπαινεισ στο σπιτι,,η σαρα εινε μια ξανθια ομορφη κοπελα με πολυ ωραιο σωμα κ ωραια βυζακια κ ομορφω πρωσοπακι.
ερχεται στο δωμα σε λγω μεσ το χαμογελω κ ξαπλωνει διπλα μου κ με πενει αγκαλια αρχιζωντασ τα φυλακια στα μαγουλακια
κ μετα μου ριχνει κατι φωβερα γλυψιματα μαγκεσ σε ολο το σωμα μα πανω απο ολα με τρελανε το γλωσωχτηπυματησ στησ ρωγεσ μου με τρελνε η κοπελα μου ρουφουσε τησ ρωγεσ μαγκεσ 5 λεπτα κ βαλε τα ειδα ολα λεμε ενω κατεβενωντασ χαμηλα αρχισε να μου χαιδευει τον πουτσο κ να τον βυζισκαμπιλιαζει αφηνωντασ μου αναβδω παιδια .
μετα μου φερνει τα βυζια στη μαπα κ μου αριζει κατι χαστουκιδακια με τα βυζια τησ στο πρωσοπω ενω δεν αργησα να τσ τα πιπιλαω ενω αυτη τα κουνουσε μεσα-εξω στο στομα μου κ εδωνε ενα γκαυλιαρικο φωβερω ρυθμο που με εστελνε στα ουρανια τησ τα καταπιπιλισα τα βυζια τησ κ υπυρχε κ δυνατο ρουφηγμα δεχτικο με κραυγουλεσ απο μερουσ τησ.
περασμα καποτασ κ τη μου κανει η γκομενα παιδιααα.
αρχιζει να πιανει τον πουτσο μου κ να χαστουκζει με αυτον το προσοπω τησ στα μαγουλα κ να βογγαει κ μετα αρχιζει μια πιπα ολα τα λεφτα .
γλοσωχτυπηματα τησ πουτσασ απο πλαγια σαν γρανητα μπουκοματα τελεια αρχιδωχαιδεματα μα πιο πολυ με τρελανε παιδια ενα πραγμα που μου κανε η κοπελα.
ενω αρχισε να με τσιμπουκονη μαγκεσ με το αλο τησ χερι επιανε το βζι τησ κ το εβαζε κατω στα αρχιδια μου τιναζωντασ το περα δωθε και στα δυο μου αρχιδια αυτο το πραγμα ηταν μοναδικο με αισθηση παραδεισου παιδια.
πτωτη σταση στο γαμιση με αυτη απο πανω να μου λεει θα σε ξεσκισω τωρα κωσταΕμμμμ και να αρχιζει κατι χτυπηματα πανω στον πουτσο μου μαγκεσ με βογγητα κ λογια ολο γκαυλα οπωσ ,,σε σκιζω κτλ...κ μετα αναλαμβανω εγω δραση κ αφου τη λεω να αραξει αρχιζω να την καρφωνω το μουνι τησ αγρια ενω αυτη μου επιανε κ μου τσιμπουσε τα βυζια ουρλιαζωντασ απο γκαυλα το ζουσε η κοπελα το πιστευω.
2η πισοκολητα οπου εγω ορθιοσ στη γωνια του κρεβατιου την πηδαγα πινωντασ πολυ ωραια τα κολομερια τησ.
3η μου εκατσε με πλατη στο καλαθη για 2-3 λεπτα μαγκεσ οπου την κατακαρφωσα.4η η αγαπημενη μου ξερεται ολι με τα ποδια στα καπακια η σαρα να την καρφωνω κ να τη φυλαω στα μαγουλα κ αυτη να ουρλιαζει και να μου χαιδευει τα αρχιδια οπου μεσα σε κραυγεσ και η δυο μασ τησ τα αδειασα.
δεν θα πω πο μαγκεσ για μενα ι καλυτερη καταθαση του 2012 σε ολα τα μεγεθη η κοπελα δουλευε αθηνα κ τωρα καταλαβα δυστυχωσ για μασ τη σημενει αθηνα μαγκεσ κ θα εινε εδω μεχρι τα χρυστουγενα παιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού