Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114513
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ορμώμενος απο τις θετικές κριτικές για την Ιρίνα επισκέφτηκα το κατάστημα γυρω στις 1700, μπήκα μέσα μου λεει η Σοφία στην υποδοχή οτι η Ιρινα μολις μπήκε στο δωμάτιο. Φεύγω γυρνάω κατά τις 1900 οπου ναι με την είδα την Ιρινα αλλα είχε ραντεβου με πελάτη σε πεντε λεπτα. Οποτε λέω μια που ηρθα ας παω με καποια αλλη. Ρωτάω την Αννα τι προγραμμα κάνει και μου λέει οτι και η Ιρινα.Εγω ειχα διαβασει οτι η Ιρινα κανει στοματικο ανευ προφυλακτικου καθως και πρωκτικό.Η Αννα εκανε πιπα με προφυλακτικο και βεβαια δεν εκανε πρωκτικο. Περνάω μεσα μενει αυτη με σουτιεν και το κατω εσωρουχο, μου κάνει ενα μασαζ εικοσι λεπτά παραλίγο να κοιμηθώ γιατί στα μισα του μασαζ κλεινει τα φώτα αρα πως θα εβλεπα την κορμάρα της? Το μασαζ επιεικώς μετριο - καμμια σχεση με επαγγελματια μασερ απο την αλλη ουτε αισθησιακο ηταν. Παμε στο κυριο μερος, παιρνει μια πιπα μετρια μετα ανεβαινει απο πανω, μετά παμε ενα κολωνατο δηλαδή ενα πισωκολλητο στα ορθια αλλα μεχρι τοτε μου την εσπασε η μυρωδια του σαλιου της πανω στο προφυλακτικο και της ειπα να μου τον παιξει να τελειωνουμε οποτε και τελειωσα στα βυζια της. Συμπερασμα προσοχη οταν σας λεει μια πουτάνα οτι κανει το ιδιο προγραμμα με μια συνάδελφο της προκειται για απατη. Επίσης μερικές λενε οτι τα κανουν ολα στο προγραμμα τους, και αυτο ειναι απατη γιατι το ολα μπορει να σημαινει γιαυτες μονο ενα η δυο πραγματα πχ πιπα με προφυλακτικο και μια σταση σεξ. Πρεπει λοιπον να της ζητήσετε να κατονομασει τα στοιχεια του προγραμματος δηλαδη να σας πει στοματικο με η χωρις, πρωκτικο ναι η οχι κλπ η να τη ρωτήσετε αν κανει το ταδε η το ταδε. Δυστυχως η Αννα εχει πονηρεψει καθως εχει περάσει ο καιρος απο τις αλλες κριτικές. Ειναι μουναρος αλλα τα 60 ευρω πρεπει να πιασουνε τοπο και οχι λαμογιες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού