Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 16 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Μελίντα.
Δεν είχα καθόλου άγχος επειδή ήξερα τι εστί Μελίντα από την πρώτη φορά. Με καλωσόρισε πολύ θερμά και μετά από ένα ντουζάκι την έστησα μπροστά στον καθρέφτη και άρχισα το παιχνίδι με φιλιά και χούφτωμα σε όλο της το σώμα, μετά μου πήρε μια πολύ καλή πίπα στα όρθια και αφού την περιποιήθηκα και εγώ λίγο το μουνάκι άρχισε το γαμήσι με αυτή να είναι από κάτω με πολύ πάθος και φιλιά, μετά ήρθε από πάνω όπου της έβαλα και το δάχτυλο στην πίσω πόρτα που ήταν πολύ στενή. Μετά στα τέσσερα στην αρχή στο κρεβάτι και μετά μόνη της μου στήθηκε στα όρθια όπου το απόλαυσα. Τελείωμα λόγω της μεγάλης ποσότητας στο στόμα, στο στήθος και στο πρόσωπο πολύ καλό τελείωμα ίσως το καλύτερο που έχω κάνει.
Στο διάλλειμα της ζήτησα ένα μασάζ που ήταν πάρα πολύ καλό αλλά όλα τα λεφτά ήταν όταν πήρε το λάδι και άλειψε τον πούτσο και τα αρχίδια εκεί τρελάθηκα με έστειλε για πουρνάρια, με απογείωσε. Σέξ σε στάσεις με την ίδια σειρά και τελείωμα στο στόμα της τι να πω η γκόμενα δεν παίζεται το έχει και το δίνει απλόχερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2012
Δευτερη κριτκη για την ιδια κοπελα μεσα σε 2 μηνες περιπου ?

Νομισα οτι ειχαν μπει κπποιοι κανονες. ή ισχυουν μονο για τα studio ?

Ανεξαρτητα με αυτο, την κοπελα την ειχα τιμησει περισυ οταν εργαζοταν σαν belucci στο Sensuality.
Οντως κορυφαια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1